Bij een frontale botsing op de Arnhemseweg (N335) in Beek zijn twee bestelauto’s zaterdagmiddag frontaal op elkaar gebotst. Een 57-jarige man is daarbij om het leven gekomen, een andere inzittende ligt zwaargewond in het ziekenhuis.
Viggo Zweverink | 3 september 2026 18:28
Remco Geurts | Viggo Zweverink | Hidde Vinkenvleugel | 3 september 2026 16:46
Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 2 september 2026 14:34
Voor een enkel kratje bier rijden Achterhoekers doorgaans niet naar Duitsland. Dat verandert wanneer Duitse supermarkten stunten met bekende pilsmerken. Dan verdwijnen er al snel enkele kratten in de kofferbak, vaak tijdens een groter boodschappenrondje. Nederlandse slijters en supermarkten kunnen daar volgens bierdeskundige Jos Oostendorp nauwelijks tegenop.
Traditioneel staat Doetinchem het eerste weekend van september volledig in het teken van het Stadsfeest. Zo’n 60.000 bezoekers komen naar het centrum van de stad. Op één dag na is het feest dit jaar volledig gratis toegankelijk. Een bewuste keuze, maar wel één die financiële risico’s met zich meebrengt voor de organisatie.
Er komt een hondenlosloopveld in Oude IJsselstreek. Het college wil 15.000 euro uittrekken voor de aanleg en jaarlijks 8.000 euro betalen voor het onderhoud. De plek waar het veld moet komen is het park aan de IJsselweg in Terborg. Daarmee lijkt de gemeente alsnog overstag te gaan na maanden trekken en duwen van een groep hondenbezitters.
Voor de renovatie van het monumentale stadhuis in Bocholt is naar schatting 1,7 miljoen euro gereserveerd voor het vervangen van ruim driehonderd binnen- en buitendeuren. Het opvallend hoge bedrag maakt deel uit van de totale renovatiekosten van meer dan 100 miljoen euro.
Een scooterrijder is maandagochtend gewond geraakt na een aanrijding met een auto op de Stompendijk in Westendorp. Hij is op locatie behandeld.
Een sportauto is zondagmiddag in brand gevlogen op de N18 bij Heelweg. De bestuurder merkte tijdens het rijden rook op en wist de auto tijdig te verlaten voordat het voertuig in brand vloog.