Ulft, Nederland
Terug

Man op driewieler gewond geraakt na aanrijding bij Lievelde

a49de64f57da89813076dc9d81e41b0a.jpg

Een man op een driewieler is maandagochtend aangereden toen hij wilde oversteken op de N18 bij Lievelde. Voor het ongeval is een traumahelikopter midden op de kruising geland.

Redactie REGIO8 |
Het ongeval gebeurde rond 11.30 uur. De fietser wilde op de kruising van de Europaweg met de Hamelandweg oversteken van Lievelde in de richting van Lichtenvoorde, toen het misging. Hij is tijdens het oversteken geschept door een auto die in de richting van Varsseveld naar Groenlo reed. De man is daarbij op het wegdek terechtgekomen en gewond geraakt. Voor het ongeval is een traumahelikopter ter plaatse gekomen. De man is nagekeken in de ambulance door een trauma-arts en onder begeleiding van de arts meegenomen naar het ziekenhuis in Enschede.

Er wordt geen onderzoek gedaan naar de toedracht, omdat er veel getuigen bij het ongeval aanwezig waren. Het verkeer heeft hinder ondervonden van het ongeval, aangezien de traumahelikopter midden op de kruising is geland.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

02 Cocaine00.png

Voormalig burgemeester van Bronckhorst legde onterecht dwangsom voor drugshandel op

De Raad van State heeft geoordeeld dat de voormalige burgemeester van Bronckhorst, Marianne Besselink, een man uit Dieren onterecht een dwangsom heeft opgelegd. De man zou volgens de burgemeester een drugsdealer zijn, maar dit ziet de Raad van State toch echt anders.

Boeken Achterhoek & Liemers.jpg

Vijf genomineerden Beste Boek Achterhoek en Liemers 2025 gepresenteerd

Vijf boeken zijn genomineerd voor Beste Boek Achterhoek en Liemers van 2025. De winnaar wordt zondag 1 maart bekendgemaakt tijdens de aftrap van de Waeke van ’t Achterhookse en Liemerse Book.

IMG_0210.jpeg

Doetinchemse burgemeester Boumans beste lokale bestuurder van 2025

Mark Boumans is woensdagavond benoemd tot Nederlands beste lokale bestuurder van 2025. De burgemeester van Doetinchem en vicevoorzitter van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten ontving de prijs in Amsterdam bij de uitreiking van nieuwsplatform Binnenlands Bestuur.

WhatsApp Image 2026-02-04 at 16.30.09.jpeg

Motorstandbeeld teruggeplaatst in Hengelo: ‘Hij gaat niet meer van zijn plek’

Het iconische motorstandbeeld is weer terug bij de Remigiuskerk in Hengelo. Het beeld werd vlak voor kerst gestolen als een oudejaarsstunt van een groep Friese jongeren. Woensdag is het beeld weer geplaatst op zijn vertrouwde plek in het centrum van het dorp, en is er voor gezorgd dat hij niet zo snel meer van zijn plek komt.

WhatsApp Image 2026-02-04 at 15.26.54.jpeg

Carnavalsgroep uit Kilder blij met onderdak bij boer in Hummelo: 'Zuinig op zijn'

Nadat een verwoestende brand in 2018 de bouwlocatie van Carnavalsvereniging de Deurdraaiers uit Kilder in de as legde hebben zij voor nu een vaste plek om te bouwen. De groep klopte uit nood aan bij agrariër Ben Minkhorst uit Hummelo, die ruimte in zijn loods beschikbaar heeft gesteld.

Bord Varsseveld.jpg

Gemeente wil Varsseveld klaarstomen voor 2050: autoluw centrum en mobiliteitshub

Varsseveld groeit de komende decennia flink. Dat is nodig om winkels, sportclubs en scholen overeind te houden. In het meest ambitieuze scenario, ‘Groeidorp’, komen er extra woningen, bedrijventerreinen, een autoluw centrum én een grote mobiliteitshub bij het station.