Ulft, Nederland
Terug

Man op driewieler gewond geraakt na aanrijding bij Lievelde

a49de64f57da89813076dc9d81e41b0a.jpg

Een man op een driewieler is maandagochtend aangereden toen hij wilde oversteken op de N18 bij Lievelde. Voor het ongeval is een traumahelikopter midden op de kruising geland.

Redactie REGIO8 |
Het ongeval gebeurde rond 11.30 uur. De fietser wilde op de kruising van de Europaweg met de Hamelandweg oversteken van Lievelde in de richting van Lichtenvoorde, toen het misging. Hij is tijdens het oversteken geschept door een auto die in de richting van Varsseveld naar Groenlo reed. De man is daarbij op het wegdek terechtgekomen en gewond geraakt. Voor het ongeval is een traumahelikopter ter plaatse gekomen. De man is nagekeken in de ambulance door een trauma-arts en onder begeleiding van de arts meegenomen naar het ziekenhuis in Enschede.

Er wordt geen onderzoek gedaan naar de toedracht, omdat er veel getuigen bij het ongeval aanwezig waren. Het verkeer heeft hinder ondervonden van het ongeval, aangezien de traumahelikopter midden op de kruising is geland.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

helgra.jpg

Weer geen winst voor De Graafschap: bloedeloos gelijkspel

De Graafschap wacht nog steeds op de eerste drie punten van het jaar 2026. In Helmond kwamen beide ploegen niet tot scoren in een bloedeloze 0-0.

Intensiv Kursus nederlands.JPG

Bildung met burenbonus: de drijfveer waarom Bocholt graag Nederlands leert

In een leslokaal van de Volkshochschule in Bocholt klinkt op de zaterdagochtend geen Duits, maar Nederlands. Van 8.30 tot 13.30 uur wordt er geluisterd, gepraat, gelachen en vooral geoefend. Intensieve cursussen Nederlands zitten hier vol. Geen toeval, maar een teken dat de Duitser alle reden heeft het Nederlands onder de knie te krijgen.

112 Silvolde.jpg

Geen gewonden bij botsing in Silvolde

Twee auto’s zijn zaterdagmiddag zwaar beschadigd geraakt bij een botsing in Silvolde. Een bestuurder heeft bij het oversteken van de weg, een auto over het hoofd gezien.

PronkzittingJeugdSheerenberg.jpeg

Pronkzitting voor jeugd in ’s-Heerenberg: “Het begint bij de kinderen”

Met nog ongeveer twee weken tot carnaval in ’s-Heerenberg losbarst, vond er zaterdagmiddag een pronkzitting voor kinderen plaats. De jeugd verzorgt op deze zogenoemde Pronkzitting XS de optredens. Op deze manier hopen ze in ’s-Heerenberg de jongeren en kinderen te betrekken in het feest.

WhatsApp Image 2026-01-31 at 12.38.30.jpeg

Problemen rondom carnaval op ludieke manier onder de aandacht gebracht in Doetinchem

Tientallen carnavalisten verzamelden zich zaterdagochtend bij het gemeentehuis in Doetinchem. Carnavalsgroep de Billekletsers ziet dat het steeds lastiger wordt om carnaval te vieren. Dit wilden zij op een ludieke manier aankaarten bij burgemeester Mark Boumans van Doetinchem.

KalmAnPlatteDroomAfl10.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers zwoegen voor overname familiebedrijf

Jonge Achterhoekers Lars Rossel en Thimo Peters hebben beide ambitie om het familiebedrijf over te nemen en het toekomstbestendig te maken. In de eerste aflevering van de driedelige serie ‘De Platte Droom’ is te volgen hoe de ondernemers dit aan willen pakken.