gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Man en vrouw door brandweer bevrijd uit auto na eenzijdig ongeval in Vorden

e8687414df59ca02dbf33acfbdc96662

Een automobilist is vrijdag 7 juni zwaargewond geraakt bij een ernstig ongeluk op de Baakseweg in Vorden, waarbij ook de bijrijder verwondingen opliep. Hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, zijn massaal uitgerukt naar de plaats van het ongeval.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeluk vond rond 18.00 uur plaats op de Baakseweg ter hoogte van de Kruisdijk in Vorden. Door nog onbekende oorzaak verloor de bestuurder de controle over het voertuig en botste tegen een boom. De bestuurder raakte hierbij zwaargewond, de bijrijder liep ook verwondingen op. De brandweer, meerdere ambulances en een traumahelikopter waren ter plaatse om de gewonden te verzorgen. De slachtoffers zijn met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

De Baakseweg werd volledig afgesloten vanwege het ongeluk. De auto raakte zwaar beschadigd, het is onbekend hoe het inmiddels met de slachtoffers gaat. De politie is bezig met een onderzoek naar de oorzaak van het ongeval.

Lees meer over:

Lees ook

graviod

VIOD thuisbasis voor De Graafschap Vrouwen: ‘Een zorgvuldig traject doorlopen’

De Graafschap Vrouwen speelt dit seizoen haar thuiswedstrijden in de eredivisie op Sportpark Dichteren van de Doetinchemse tweedeklasser VIOD. Dit besluit is genomen na overleg tussen gemeente, beide clubs en de omwonenden.

DroogteVrachtwagen

Duitsland tornt aan ‘heilige’ zondag: vrachtwagens mogen de weg op uit economische nood

Geen vrachtwagens op zondag: in Duitsland is het al zeventig jaar bijna heilig. Maar om te voorkomen dat de lage waterstand van de Rijn ook de economie tot stilstand brengt, gaan Noordrijn-Westfalen en nog drie deelstaten waar de Rijn door stroomt overstag. Vrachtwagens mogen tijdelijk ook op zon- en feestdagen de weg op. Een kleine cultuurdoorbraak waar Nederlandse transporteurs al jaren op hopen.

kerkuilen theo weijers

Een goed muizenjaar zorgt voor een opvallende groei van populatie kerkuilen in de Achterhoek

Het gaat heel goed met de kerkuilen in de Achterhoek. Voor het eerst in jaren is de populatie opvallend gegroeid. En vliegen er weer meer uilen door de regio. Theo Weijers is een van de vrijwilligers die zich inzet voor de leefbaarheid van de uilen.

Euroscope_040

Vierde aflevering 'EuroScope': Is het gras voor boeren in Duitsland groener?

EuroScope is een serie van vijf afleveringen waarin REGIO8 samen met vier partneromroepen laten zien hoe Europa en de besluitvorming in Brussel het dagelijks leven van mensen beïnvloeden. Aflevering 4 gaat over waartoe samenwerking in het grensgebied leidt.

Othniël Raterink (2)

Winterswijker Raterink op huurbasis naar ADO Den Haag

Winterswijker Othniël Raterink speelt dit seizoen op huurbasis voor eredivisionist ADO Den Haag. De voormalig Superboer komt over van Italiaanse Cagliari Calcio. De Hagenaren hebben ook een optie tot koop bedongen.

WhatsApp Image 2026-08-12 at 09.07.25

Geen gewonden bij botsing tussen auto's bij Harreveld

Bij een botsing op een kruising in het buitengebied van Harreveld zijn woensdagochtend twee auto’s beschadigd geraakt. Bij het incident zijn geen gewonden gevallen.