Ulft, Netherlands

Man (44) uit Zelhem overleden bij val uit hoogwerker in Halle

Een 44-jarige man uit Zelhem is dinsdagmiddag overleden bij een ongeval in Halle. Hij was in een hoogwerker bezig met snoeiwerkzaamheden toen hij door onbekende oorzaak naar beneden viel.
Redactie REGIO8 | 23 januari 2024 17:02 | Aangepast op 23 januari 2024 17:02
Het ongeval gebeurde rond 15.00 uur op de Priesterinkdijk in het buitengebied. Een medewerker van een snoeibedrijf stond in de bak van een hoogwerker toen hij door een nog onbekende oorzaak naar beneden viel. Hulpdiensten rukten massaal uit, waaronder ook een traumahelikopter, maar het slachtoffer bleek ter plekke al te zijn overleden. De brandweer ter plaatse heeft schermen geplaatst om de plek van het ongeval af te zetten.

De Arbeidsinspectie is samen de politie een onderzoek gestart naar de exacte oorzaak van het ongeval. De man was met twee andere collega's bezig met snoeiwerkzaamheden, zij zijn opgevangen door de politie en krijgen slachtofferhulp aangeboden.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Zelhem|112-Achterhoek|Halle|

Meest gelezen

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Redactie REGIO8 | 12 nov 2025 12:23

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

Bart Sollman | 9 nov 2025 09:30

Lees ook

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Een Porsche 911 Targa 4S is woensdagochtend tegen een etalageruit van een winkel aan Onder de Toren ...

Auto op de kop in de sloot bij Halle

Een auto is zaterdagmiddag rond 14.15 uur is op de Varsseveldseweg (N330) bij Halle op de kop in de ...

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

De brandweer van Gendringen is vrijdagavond uitgerukt voor een melding van een woningbrand in Ulft. ...

Aanrijding op de Doetinchemseweg in Zelhem: twee auto's zwaar beschadigd

Twee auto’s zijn donderdagavond rond 17.15 uur op elkaar gebotst op de kruising van de Doetinchemsew...

Automobilist raakt van de weg en belandt in sloot Etten

Een automobilist is donderdag rond 13.15 uur van de weg geraakt op de Oude IJsselweg in Etten. De au...

Voor het eerst elektrische motoren in actie bij Jan van Beek rit Zelhem

Tijdens de 46e editie van de Jan van Beek rit in Zelhem was er zaterdag niet alleen het gebrul van m...