gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Machinist flink geschrokken na aanrijding met ree op spoor

34da9fe9a40c5a307521ab869522f05e

Een trein is donderdagavond tegen een ree aangereden tussen Varsseveld en Terborg. De machinist is behoorlijk geschrokken door het incident, niemand is gewond geraakt.

Redactie REGIO8 |
De aanrijding gebeurde rond 22.30 uur, toen de trein onderweg was vanuit Terborg in de richting van het station in Varsseveld. Ter hoogte van de Heidedijk werd het overstekende dier geraakt. Dat zorgde voor een flinke klap, maar geen van de passagiers raakte gewond. De machinist liep ook geen verwondingen op, maar was wel flink geschrokken. De ree heeft de aanrijding niet overleefd.

De passagiers hebben zich na de aankomst op het station in Varsseveld over de machinist ontfermd. Later is hij vervangen, waarna de trein met een nieuwe machinist met enige vertraging doorreed naar Aalten en Winterswijk.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-29 at 11.33.17

Brand in bos bij Zeddam, kampvuur met worsten is de boosdoener

In het bos tussen Zeddam en ’s-Heerenberg heeft een brandje gewoed. De oorzaak van de brand is een kampvuurtje geweest waar worstjes op zijn gebakken.

WhatsApp Image 2026-07-29 at 11.22.22

Zorgaanbieder in Doetinchem moet cliënten overdragen na ingrijpen inspectie

De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) heeft zorgaanbieder CuraCo in Doetinchem vier weken de tijd gegeven om hun cliënten over te dragen aan een andere zorgaanbieder. Volgens de inspectie wordt de zorg met ernstige tekortkomingen aangeboden.

Polizei auto vooraf

Moord op 35-jarige Enschedeër in Duitse Rees: 42-jarige Almeloër aangehouden

Een 42-jarige man uit Almelo is dinsdagavond bij zijn woning aangehouden op verdenking van moord op een 35-jarige Enschedeër. Het slachtoffer werd zondag vlak over de grens in Rees dood aangetroffen in een hotel.

image

EuroScope aflevering 2: windmolendiscussie en ontwikkeling platteland

EuroScope is een serie van vijf afleveringen waarin REGIO8 samen met vier partneromroepen laten zien hoe Europa en de besluitvorming in Brussel het dagelijks leven van mensen beïnvloeden. Deze tweede aflevering gaat over de grote opgaven in Europa die lokaal plaatsvinden. Van grote uitdagingen zoals de energietransitie en de ontwikkeling van plattelandsgebieden tot medische innovaties.

WhatsApp Image 2026-07-29 at 09.14.14

Vrouw (18) zwaargewond na eenzijdig ongeval op Slakweg in Gaanderen

Een 18-jarige vrouw is in de nacht van dinsdag op woensdag zwaargewond geraakt bij een eenzijdig verkeersongeval op de Slakweg in Gaanderen.

regio8_Rechtbank_Zutphen3_16

Rechtbank veroordeelt Doetinchemmer voor afsteken zwaar explosief

Een 46-jarige man uit Doetinchem is veroordeeld voor het afsteken van een zwaar explosief in een woonwijk. De rechtbank legt hem een gevangenisstraf van 400 dagen op, waarvan 325 dagen voorwaardelijk. Daarnaast krijgt hij de maximale taakstraf van 240 uur en moet hij de schade van twee buurtbewoners vergoeden.