gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Lichaam van jonge vrouw gevonden vlakbij grens in Elten

a059b7dcf568e834998306edf83762da

Langs een zandweg bij de snelweg A3 in de Duitse grensplaats Elten is maandagochtend het lichaam van een jonge vrouw gevonden. De autoriteiten gaan uit van een misdrijf, de vindplaats bij de grens is afgezet.

Redactie REGIO8 |
Een boer deed de vondst maandagochtend rond 09.00 uur. Het lichaam lag langs een zandpad, tegenover het STAR-tankstation aan de Beeker Straße. Hulpdiensten kwamen nog ter plaatse, maar de vrouw was al overleden. Volgens de Duitse autoriteiten is de vrouw door geweld om het leven gebracht. Of dat ter plaatse is gebeurd of dat het lichaam daar is achtergelaten, is niet bekend. Ook over de identiteit van de vrouw is nog geen verdere informatie bekend.

Op de vindplaats wordt ook maandagmiddag nog grootschalig onderzoek gedaan, waarbij onder meer bewijsmateriaal wordt verzameld. Inmiddels zit een team met onder meer rechercheurs uit Krefeld en Kleef op de zaak. Eventuele getuigen worden gevraagd om zich te melden.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
09aa7cada1304829dfd9cd2de3fcc247

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-11 at 16.14.17

Bisschop Ronald Cornelissen terug op vertrouwde grond tijdens Gaanderense kermis

De kermis in Gaanderen krijgt dit weekend bijzonder bezoek. Bisschop Ronald Cornelissen keert zondag terug naar zijn geboortedorp. Hij draagt in de St. Martinuskerk een speciale gildemis op vanwege het 155-jarig bestaan van schutterij St. Martinus.

WhatsApp Image 2026-09-11 at 23.43.51

De Graafschap vecht zich naar de winst in Emmen

De Graafschap heeft met 1-2 gewonnen van FC Emmen. Het was een zwaarbevochten winst op de Oude Meerdijk, maar met name door een sterke teamspirit konden de drie punten uiteindelijk worden veiliggesteld.

WhatsApp Image 2026-09-11 at 09.29.34 (2)

Wandeling in Wehl maakt zelfdoding bespreekbaar: 'Je voelt je gedragen door elkaar'

Een groep mensen zich verzamelden zich op de vroege vrijdagochtend voor een bijzondere wandeling in Wehl. Tijdens Walk into the Light liepen meer dan dertig deelnemers symbolisch van het donker naar het kleurrijke ochtendlicht. Onderweg werd gesproken over zelfdoding, verlies en moeilijke periodes, maar was er ook ruimte voor stilte en bezinning.

leegstand eibergen spiegeling lege winkelpanden

Kleine middenstand kwijnt weg door grenswinkelen: ‘Help ons, we zitten aan de taks’

Het is een noodkreet van Peter Stoverink, voorzitter van de Eibergse centrumondernemers, en wethouder Han Boer van Berkelland. Tijdens een bezoek van Tweede Kamerleden aan het centrum van Eibergen waarschuwen zij voor de gevolgen van grenswinkelen. “Ambachtelijke winkels en de kleine lokale middenstand kwijnen weg. Dat gebeurt niet alleen in Eibergen, maar ook in plaatsen als Neede en Groenlo. Het speelt langs de hele grens. Help ons, we moeten hier samen iets aan doen.”

GerritGaanderen0

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met twee gezichten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Bij de kermis in Gaanderen voorspelt de weerboer een weekend met twee gezichten.

WhatsApp Image 2026-09-11 at 11.41.23

Enorme explosie Eibergen: politie start grootschalig onderzoek naar mogelijke aanslag

In de nacht van donderdag op vrijdag is de Eikenlaan in Eibergen opgeschrikt door een hevige explosie. Wat de oorzaak is van de explosie is niet bekend, de politie houdt wel rekening met een aanslag.