gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Koster financieel directeur De Graafschap

504c028b1d05033771cef7c47a3776e5.jpg

Melanie Koster is vanaf het nieuwe jaar de financieel directeur van De Graafschap. De 43-jarige Zeddamse volgt Remon Enting op, die de overstap maakt naar eredivisionist Heracles Almelo.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
“Ik kijk uit naar de samenwerking met Melanie en heb er alle vertrouwen in dat wij de verbeterde financiële positie waarin de club nu zit kunnen vasthouden én uitbouwen”, aldus algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp van De Graafschap. De 43-jarige Koster heeft volgens de Doetinchemse voetbalclub 25 jaar ervaring in de financiële wereld als accountant en financieel eindverantwoordelijke. Ze was onder meer in dienst bij installatiebedrijf Klein Poelhuis en bouwbedrijf Van Wijnen Zuid.

Enting neemt aan het einde van dit jaar na zes jaar afscheid van De Graafschap. Hij laat de Doetinchemse voetbalclub achter met een positief eigen vermogen. "Ik ben blij dat ik met deze cijfers afscheid kan nemen", liet Enting eerder weten. "Als je terugkijkt zijn we van best wel ver gekomen waar we alles bij elkaar moesten schrapen. Daar mogen we met z'n allen heel erg trots op zijn en ik heb daar hopelijk een klein stukje aan bij kunnen dragen."

‘Veel zin om te beginnen’

Koster laat weten blij te zijn met haar nieuwe functie op De Vijverberg: “Ik heb veel zin om te beginnen met deze uitdaging en kijk er naar uit om het goede werk, dat op financieel gebied de laatste jaren bij De Graafschap is afgeleverd, voort te zetten.”

Foto: De Graafschap media

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-09 at 22.33.41.jpeg

Achterhoekse remontada blijft uit: De Graafschap weer snel uit play-offs

De Graafschap is er niet in geslaagd om de verloren wedstrijd van afgelopen woensdag tegen Almere City (3-1) in eigen huis om te keren. Op een uitverkochte De Vijverberg werd het 2-2, met uitschakeling en dus een achtste seizoen in de Keuken Kampioen Divisie als gevolg.

OrionstarsTraining10.jpg

Orion wil titel in eigen huis binnenhalen: 'Iets moois neerzetten in een uitverkocht huis'

Orion Stars kan zondag de landstitel prolongeren door in de eigen SaZa Topsporthal te winnen van Lycurgus Groningen. De Doetinchemmers waren in de eerste twee wedstrijden van het vijfluik al te sterk voor de Groningers. Er werd met 3-2 en 1-3 gewonnen. Sterkhouder Jannes van der Ham blikt vooruit op de titelwedstrijd.

WhatsApp Image 2026-05-08 at 17.04.06.jpeg

'Alles voor die ene G': Superboer laat liefde voor club én zoons tatoeëren

Wesley Vervuren (36) is De Graafschap-supporter in hart en nieren. De liefde voor zijn club heeft hij sinds kort in een kunstwerk vereeuwigd op zijn lichaam. De Superboer die met zijn zoons Gilano (14) en Giovanni (10) uit- en thuiswedstrijden bezoekt, vertelt over de tattoo en de betekenis.

GrenscontrolNL20.jpg

Asielminister: niet meer aan de grens controleren

Asielminister Bart van den Brink wil de regels voor grenscontroles versoepelen. De Koninklijke Marechaussee gaat na september niet meer aan de grens controleren als het aan de CDA-minister ligt, maar gaat gebruikmaken van mobiele controles.

VBFRAALM0.jpg

De Graafschap gelooft in Achterhoeks mirakel: ‘Alle vertrouwen dat we verdergaan’

De Graafschap speelt zaterdag een cruciale duel tegen Almere City FC. Afgelopen woensdag werd op bezoek in het Yanmar stadion met 3-1 verloren. De Superboeren moeten de rug zien te rechten op de eigen Vijverberg, om zicht te houden op promotie naar de Eredivisie.

WhatsApp Image 2026-05-08 at 15.09.50.jpeg

Auto belandt in sloot na botsing op rondweg in Zelhem

Twee auto’s zijn vrijdagmiddag op elkaar gebotst op de N315 in Zelhem. Beide auto’s hebben behoorlijke schade en moeten worden afgesleept. De provincie heeft de rondweg in beide richtingen afgesloten.