Ulft, Netherlands

Kop-staartaanrijding veroorzaakt veel verkeershinder op afrit snelweg Didam

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een kop-staartaanrijding op de afrit van de snelweg nabij Didam zijn geen gewonden gevallen. Door het ongeval ondervond het overige verkeer veel hinder.
Redactie REGIO8 | 15 oktober 2024 09:51 | Aangepast op 15 oktober 2024 09:51
Het ongeval vond rond 07.45 uur plaats op de afrit van de A18 nabij Didam. De automobilisten reden in de richting van Beek, waarna het door een nog onbekende reden misging. Een bestuurder van een personenauto botste op zijn voorganger. Bij het ongeval vielen geen gewonden.

Het overige verkeer ondervond veel hinder door het ongeval. Zij werden langs het ongeval opgeleid. Doordat één van de voertuigen midden op de weg stond, werden zij over de middengeleider gestuurd. De auto’s zijn later weggesleept.

Lees meer over:

112achterhoek-nieuws.nl|

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

Twee auto’s belandden op rotonde na mogelijk verkeersconflict in Doetinchem

Bij een mogelijk verkeersconflict op de Havenstraat in Doetinchem zijn vrijdagavond twee voertuigen ...

Auto slaat meerdere keren over de kop na uitwijkmanoeuvre in Netterden

Bij een ongeval op de Papenkampseweg in Netterden is vrijdagavond een auto zwaar beschadigd geraakt....

Flinke schade bij botsing met twee busjes op kruising in Lichtenvoorde

Bij een ongeval op de James Wattstraat in Lichtenvoorde zijn vrijdagochtend twee busjes hard met elk...

Aanhangwagen met schroot kantelt op A18

Een aanhangwagen met schroot is donderdagochtend gekanteld op de A18 richting Varsseveld, ter hoogte...

Overleden man aangetroffen in maisveld langs Winterswijkseweg in Groenlo

Op de Winterswijkseweg in Groenlo is in een maisveld een overleden man aangetroffen. Een voorbijgang...

Scooterrijder gewond na aanrijding op Misterweg Winterswijk

Bij een ongeval op de Misterweg in Winterswijk zijn een auto en een scooter in botsing gekomen. De s...