gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Knal leidt hulpdiensten naar vermoedelijk xtc-drugslab in Zelhem

f1f1dd4c098b86af4633760d6ec40942

In Zelhem is maandagavond na een knal in een pand op een bedrijventerrein een vermoedelijk drugslab gevonden. Ter plaatse zijn twee personen aangehouden voor betrokkenheid.

Redactie REGIO8 |
De hulpdiensten werden iets voor 22.30 uur gealarmeerd voor een dakbrand aan de Ambachtsweg. Dat nadat omwonenden een knal hadden gehoord en rook uit het pand zagen komen. Ter plaatse was het voor de brandweerlieden snel duidelijk dat er meer aan de hand was. In het pand werd apparatuur gevonden die duidt op een drugslaboratorium. Mogelijk werd er xtc gefabriceerd in het pand. Een woordvoerder kon dit dinsdagochtend nog niet bevestigen.

Ter plaatse zijn twee personen aangehouden, zij zijn overgebracht naar het politiebureau. Een gespecialiseerd team is ter plaatse gekomen om het pand te controleren op de aanwezigheid van gevaarlijke stoffen. Oorzaak van de knal en de rookontwikkeling is vermoedelijk een fout bij het productieproces geweest.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Trekkers OIJ

Honderden boeren bieden brandbrief aan bij gemeentehuis Gendringen

Zo'n 250 boeren kwamen dinsdagavond met tientallen trekkers naar het gemeentehuis van de gemeente Oude IJsselstreek in Gendringen. Ze boden een brandbrief aan, aan burgemeester Laura Werger waarin ze hun zorgen uitspreken over de brief van minister van Essen. Hoewel een gemeente in eerste instantie niet over die regels gaat, is het gemeentehuis volgens de boeren tóch de geschikte plek.

WhatsApp Image 2026-09-09 at 09.00.48

Kop-staartbotsing op A18 bij Wehl zorgt voor verkeershinder

Bij een kop-staartbotsing op de A18 ter hoogte van Wehl is een flinke ravage ontstaan. Bij het ongeval zijn geen gewonden.

SvB-fractie

Gemeenteraad Berkelland op ontploffen, maar SvB laat pin in handgranaat

De gemeenteraad van Berkelland stond dinsdagavond tijdens de eerste raadsvergadering na het zomerreces alweer op ontploffen. Samen voor Berkelland (SvB) vertelde afgelopen zomer een respectloze behandeling te hebben gevoeld en haalde fors uit naar burgemeester en griffier, om uiteindelijk tóch de pin niet uit de handgranaat te trekken.

taalambassadeurs

Wethouder kijkt na belletje even verstoord op: ‘Dat is automatische intelligentie’

Het eerste belletje is dinsdagavond voor raadslid Jan Peters van het CDA in Berkelland. “Pumptrackbaan?”, herhaalt hij, en moet even nadenken: “Euh… Dat is een baan voor jeugd met fietsen en BMX’en, waar ze hun vrije tijd doorbrengen.”

Neede Parallelweg 90 Oekraïners

Berkelland wil opvang maximaal zeventig Oekraïners in Neede

De gemeente Berkelland wil in Neede maximaal zeventig Oekraiense ontheemden opvangen voor de duur van maximaal vijf jaar, met een optie tot verlenging. De beoogde locatie is een pand van een voormalig garagebedrijf aan de Parallelweg 90, dat door een bedrijf in camperonderdelen in gebruik is geweest.

arriva3

Staking legt woensdag openbaar vervoer plat in de Achterhoek

Door een 24 uurs-staking kunnen reizigers in de Achterhoek woensdag geen gebruik maken van het openbaar vervoer. Vakbond FNV geeft aan dat de staking een actie is tegen de bezuinigingen op sociale zekerheid van OV-personeel.