gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Knal leidt hulpdiensten naar vermoedelijk xtc-drugslab in Zelhem

f1f1dd4c098b86af4633760d6ec40942

In Zelhem is maandagavond na een knal in een pand op een bedrijventerrein een vermoedelijk drugslab gevonden. Ter plaatse zijn twee personen aangehouden voor betrokkenheid.

Redactie REGIO8 |
De hulpdiensten werden iets voor 22.30 uur gealarmeerd voor een dakbrand aan de Ambachtsweg. Dat nadat omwonenden een knal hadden gehoord en rook uit het pand zagen komen. Ter plaatse was het voor de brandweerlieden snel duidelijk dat er meer aan de hand was. In het pand werd apparatuur gevonden die duidt op een drugslaboratorium. Mogelijk werd er xtc gefabriceerd in het pand. Een woordvoerder kon dit dinsdagochtend nog niet bevestigen.

Ter plaatse zijn twee personen aangehouden, zij zijn overgebracht naar het politiebureau. Een gespecialiseerd team is ter plaatse gekomen om het pand te controleren op de aanwezigheid van gevaarlijke stoffen. Oorzaak van de knal en de rookontwikkeling is vermoedelijk een fout bij het productieproces geweest.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

GoudenHanden

Motie van wantrouwen tegen voltallig college, vlak voor wisseling

Een week voor de collegewisseling heeft Partij Helder een motie van wantrouwen ingediend tegen het voltallige college van burgemeester en wethouders. Aanleiding is de weigering van het college om informatie te verstrekken over de COA-schouw rond de mogelijke komst van een azc in Montferland.

WhatsApp Image 2026-06-26 at 09.53.59

Code rood voor hitte ook op zaterdag, KNMI waarschuwt voor gezondheidsrisico's

De extreme hitte in de Achterhoek houdt ook zaterdag aan. Daarom heeft het KNMI opnieuw code rood afgegeven. De waarschuwing geldt vanwege temperaturen die opnieuw ruim boven de 30 graden uitkomen. Vooral de combinatie van hoge temperaturen en een hoge luchtvochtigheid zorgt volgens het KNMI voor een zeer belastende hitte.

03 Gemeentehuis Montferland0

Nieuwe coalitie is er uit: ‘Montferland maken we samen’

Onder de naam ‘Montferland maken we samen’ is vrijdagmiddag het nieuwe coalitieprogramma van de gemeente gepresenteerd. De nieuwe coalitie bestaat uit CDA, VVD, PRO en Lokaal Belang Montferland, dit was eind mei ook het advies van de verkenner.

76f3cc2e-84e9-42ed-81e4-a272228a2f32 (1)

Weerboer Gerrit Vossers verwacht verkoeling na het weekend: 'Nog even afzien'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij de Farm & Country Fair in Aalten voorspelt de weerboer in de extreme hitte dat verkoeling na het weekend komt.

StationDoetinchem0

Gemeenteraad opnieuw bezorgd over veiligheid rond station Doetinchem

De veiligheid rond station Doetinchem was donderdagavond opnieuw onderwerp van gesprek tijdens de gemeenteraadsvergadering. Fractievoorzitter Ernst Kasteleijn van Gemeentebelangen Doetinchem trok aan de bel, omdat zijn fractie naar eigen zeggen steeds meer signalen ontvangt dat de situatie rond het station weer verslechtert.

aanhouding ulft blur

Verdachte steekincident met slagersmes in Ulft is 55-jarige man uit Doetinchem

De man die donderdag een vrachtwagenchauffeur in Ulft te lijf ging met een slagersmes is een 55-jarige man uit Doetinchem. Het slachtoffer heeft zich moeten laten behandelen aan zijn verwondingen.