gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kist Cup nu rond competitieduel De Graafschap

7757e005a9baeb04c62c1bafe1981094

De eerste editie van de Kist Cup gaat alsnog door, maar niet rondom de vriendschappelijke wedstrijd tussen Telstar en De Graafschap. Het voetbaltoernooi wordt nu georganiseerd rondom de competitiewedstrijd.

Jasper Hazelaar |
De Kist Cup zou aanvankelijk op zaterdag 23 juli plaatsvinden rond de oefenwedstrijd tussen de clubs. Vanuit de lokale driehoek in Velsen werd geen toestemming gegeven, nu is er een andere dag gevonden voor het toernooi. De Kist Cup vindt nu plaats rond de reguliere competitiewedstrijden, waarvan de eerste op 1 september wordt gespeeld bij Telstar. Met het voetbaltoernooi wordt geld opgehaald voor de bestrijding van kanker.

Simon Kistemaker, naar wie het toernooi is vernoemd, was in het verleden zowel trainer van de Doetinchemmers als van Telstar. Hij overleed eind vorig jaar aan de gevolgen van kanker. Om de trainer te herdenken én geld op te halen voor de bestrijding van de ziekte organiseren de voetbalclubs daarom de Kist Cup.

Foto: REGIO8

Lees ook

HELGRA10

De Graafschap opent in Helmond: 'Nu gaat het om de knikkers'

Het gaat beginnen voor De Graafschap. Op Sportpark Pluimerskamp in Zelhem werd vrijdag onder toeziend oog van tientallen supporters getraind en voorbereid voor zondagmiddag. De Doetinchemmers trappen dan hun achtste seizoen op rij in de eerste divisie af met een bezoek aan Helmond Sport.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 15.15.40

Kop-staartbotsing zorgt voor veel verkeershinder in centrum Doetinchem

Twee auto’s zijn vrijdagmiddag op elkaar gebotst op de Europaweg in Doetinchem. De kop-staartbotsing zorgt voor veel verkeershinder in het centrum.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 14.37.15

Weerboer Gerrit voorspelt een zomers weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij sluis de Pol bij Gaanderen voorspelt Gerrit een warm en droog weekend.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 13.11.35

Erwin Versteeg beoogd wethouder Berkelland als opvolger Koenderink

Samen voor Berkelland draagt de Enschedese Erwin Versteeg voor als wethouder in de gemeente Berkelland. Versteeg wordt hiermee de opvolger van Ton Koenderink die na vijf dagen stopte als wethouder. Versteeg is momenteel raadslid in Enschede namens Belang van Enschede.

WhatsApp Image 2026-08-07 at 13.02.19

Koninklijke Marechaussee betrokken bij ongeval in Beek

Een auto van de Koninklijke Marechaussee is vrijdagmiddag betrokken geraakt bij een ongeval in Beek. Het verkeer wordt om het ongeval geleid.

4-DSC08136

De Graafschap legt Jannes Wieckhoff vast: Duitse rechtsback tekent voor twee jaar

De Graafschap heeft donderdagmiddag de Duitser Jannes Wieckhoff gepresenteerd. De 26-jarige rechtsback komt transfervrij over van competitiegenoot Heracles Almelo.