gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Kist Cup gaat aan De Graafschap voorbij na armoedige nederlaag tegen Telstar

0c5134b82d3b4b0c8f60364e490f07c9

Daags na het teleurstellende gelijkspel tegen Jong FC Utrecht, heeft De Graafschap tegen Telstar de volgende sportieve dreun te verwerken gekregen. Op de eigen Vijverberg ging het roemloos ten onder tegen de ploeg van oud-De Graafschap trainer Mike Snoei. In een duel, dat werd ontregeld door de eigen supporters, verloor het met 0-1 van Telstar.

Dean van het Laar |
De eerste helft leek een exacte kopie van de eerste ontmoeting tussen beide ploegen, op één september vorig jaar. Ook toen lag de amusementswaarde laag en waren kansen gering, waardoor er halverwege een tussenstand van 0-0 op het scorebord stond. Ditmaal was dat niet anders. De Graafschap grossierde in slordigheden, en had moeite om op de helft van de tegenstander te komen. Het kreeg via Mees Kaandorp nog wel de grootste mogelijkheid van de eerste helft, maar zijn schot werd gekeerd door doelman Ronald Koeman Jr. Met een brilstand zochten beide elftallen de kleedkamer op, waardoor de hoop werd gevestigd op de tweede helft. 

De eerste paar minuten van de tweede helft waren hoopvol. De Graafschap schoot via Camiel Neghli uit de startblokken, en zag zijn schot op de paal uiteen spatten. Na die opleving daalde het niveau van de wedstrijd weer, want ook Telstar wist er eigenlijk tegenover te stellen in aanvallend opzicht. Na een goed schot van Rio Hillen, dat werd gekeerd door Koeman Jr., leek het duel af te stevenen op een gelijkspel. Totdat invaller Johnatan Mulder in de 84e minuut van de wedstrijd de matchwinner op zijn schoen had. Hij volleerde de bal knap raak door het leer ineen keer uit de lucht te nemen en Graafschap-keeper Hidde Jurjus verslagen achterliet: 0-1.

Ongeregeldheden door De Graafschap supporters
In een uiterste poging tot een late gelijkmaker gooide De Graafschap alles op alles voor een resultaat. Dat werd bot onderbroken door de eigen supporters, die Telstar-doelman Koeman Jr. bekogelden met bier, en andere voorwerpen. De wedstrijd werd daarop tijdelijk gestaakt. Na een klein kwartier kwamen beide ploegen weer op het veld en werd het restant uitgespeeld, maar zonder resultaat voor De Graafschap. Na het teleurstellende gelijkspel tegen Jong FC Utrecht volgde een volgende dreun door in eigen huis te verliezen van Telstar. 

“We moeten de rug rechtten en aanstaande dinsdag weer laten zien wat we waard zijn. Dan hebben we een mooi moment om weer positiviteit in de club te brengen”, doelt De Graafschap-middenvelder Lion Kaak op het bekertreffen tegen De Treffers. Die wedstrijd begint om 20:00 uur en is live te volgen op REGIO8. 

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

BoerinnenkalenderBRONBoerenDingen.nl

Achterhoekse boerinnen stralen op Boerinnenkalender: ‘Ik voelde me een prinsesje’

De 21-jarige Evanne Wolsink uit Halle en de 23-jarige Majorie Roeterdink uit Gorssel schitteren in de vijftiende editie van de Boerinnenkalender. Beide Achterhoekse boerendochters hadden in eerste instantie niet verwacht uitgekozen te worden, maar zijn nu toch in lingerie te zien op de kalender.

ongelukaaltenlichtenvoorde

Motorrijder zwaargewond na mislukte inhaalactie tussen Aalten en Lichtenvoorde

Een motorrijder is woensdagmiddag zwaargewond geraakt bij een aanrijding na een inhaalmanoeuvre op de N313 tussen Aalten en Lichtenvoorde. De weg is tijdelijk afgesloten en de Verkeersongevallenanalyse (VOA) komt ter plaatse.

HaenRots

Achterhoekers Haen en Rots genieten van ‘thuiswedstrijd’ met Jong Oranje

Het was dinsdagavond een spannende voetbalavond op De Vijverberg. Niet voor de Superboeren, maar voor Jong Oranje, dat na bijna zeven jaar terugkeerde in Doetinchem. Met een 4-0 overwinning op Jong Bosnië en Herzegovina stelde Oranje een plek in de play-offs voor het EK veilig. Voor Achterhoekers Mats Rots en Devin Haen was de avond extra bijzonder.

CalleJansen0

Sabattical Calle Janssen, stopt als fractievoorzitter LochemGroen!

Calle Janssen stopt als fractievoorzitter van LochemGroen! én met een actieve rol binnen de lokale politiek in Lochem. Hij maakt een pas op de plaats voor een sabbatical en vertrekt met zijn gezin voor een half jaar naar Spanje en Portugal.

_IMG0981_isselburg_feuerwehr_umzug_blaulichtfahrt

Korpsen uit grensstreek rukken uit voor verhuizing brandweer Isselburg

Brandende fakkels, veel blauwe zwaailichten, vier brandweerwagens en veel Isselburgers op de been. De Isselburgse brandweer verhuisde vrijdag in een optocht naar hun gloednieuwe herbouwde brandweerkazerne. De uitvalsbasis is van betekenis voor de grensstreek. De ruimte kent tevens een opleidcentrum waarmee hulp en bestrijding van incidenten van deze lokale brandweerpost verder reikt dan alleen het blussen van lokale branden.

RichardRoelofs0

Roelofsen na 22 jaar weg bij De Graafschap: ‘Mijn blauwwitte hart blijft voor altijd’

De wegen van Richard Roelofsen en De Graafschap scheiden dit seizoen na 22 jaar. Het contract van de voormalig assistent-trainer en interim hoofdtrainer wordt door de Doetinchemmers niet verlengd vanwege een verschil van inzicht over zijn rol.