gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Jonge fietser gewond bij ongeval met auto op rotonde Zaagmolenpad Doetinchem

a785c12d869b06591b4cc95703f52361

Bij een aanrijding bij een rotonde op het Zaagmolenpad in Doetinchem is een jonge fietser gewond geraakt. De jongen is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 13.45 uur bij een rotonde op het Zaagmolenpad. De bestuurder van een bestelbus wilde vanaf de Energieweg het Zaagmolenpad op en zag hierbij een jongen uit de richting van het Metzo College over het hoofd met een aanrijding tot gevolg. De fietser belandde vervolgens op de motorkap van het voertuig. Hij is met onbekend letsel ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.

De rotonde staat al langer bekend als gevaarlijk punt. Er vinden regelmatig aanrijdingen plaats tussen fietsers en automobilisten. Het fietspad is een veelgebruikte route onder scholieren. Vorig jaar kwam er een jonge scholiere om het leven na een aanrijding. De fietsersbond en Doetinchemse politiek riepen toen op om de gevaarlijke verkeerssituatie zo snel mogelijk aan te pakken.

Lees ook

N18 werkzaamheden2

Laatste werkzaamheden N314 zorgen voor extra reistijd tussen Hummelo en Zutphen

Het wordt een drukke maand voor weggebruikers die vanuit Hummelo naar Zutphen reizen. Van maandag 29 juni tot en met vrijdag 31 juli wordt gewerkt aan de N314 ten zuiden van Zutphen. Ernstige verkeershinder wordt verwacht aan de weg die al maanden onder handen wordt genomen. De provincie roept al op tot thuiswerken en het gebruik maken van de fiets en het openbaar vervoer.

MontferlandProtest5

Demonstratie Didam ‘goed en rustig verlopen’: wel vijf aanhoudingen

Montferland laat weten dat de demonstratie van woensdagavond in Didam in hun ogen ‘over het algemeen goed en rustig verlopen’ is. Er werd door de gemeente wel een noodbevel afgekondigd en op die grond werd er een groep mensen weggestuurd. De politie heeft vijf mensen aangehouden vanwege het afsteken van vuurwerk.

Chahid

El Allachi vertrekt alweer bij De Graafschap: transfer naar Cyprus

Chahid el Allachi vertrekt al na een halfjaar bij De Graafschap. De 22-jarige buitenspeler tekent voor vier jaar bij Aris Limassol op Cyprus.

Zon0

Code geel vanwege hitte in de Achterhoek, Nationaal Hitteplan van kracht

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor de Achterhoek. Door een combinatie van warm weer en een hoge luchtvochtigheid kunnen ouderen en mensen met een kwetsbare gezondheid gezondheidsklachten krijgen.

Rijnbrug

Rijnbrug Emmerich weekend later dicht dan gepland

De Rijnbrug bij Emmerich gaat niet komend weekend dicht, maar een week later. Dat bericht Straßen.NRW. De brug is van vrijdag 26 juni 20.00 uur tot maandag 29 juni 05.00 uur volledig afgesloten voor verkeer.

MontferlandProtest2

Honderden anti azc-demonstranten in Didam voor vrouwenmars

Honderden mensen zijn woensdagavond naar Didam gekomen voor een anti-azc demonstratie. PVV-leider Geert Wilders spreekt na een mars door het centrum bij het voormalige gemeentehuis in Didam. De demonstratie wordt georganiseerd door de actiegroep 'Geen azc in Montferland', die oproept tot een vreedzame avond.