gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Iselinge Hogeschool behaalt topbeoordelingen

ca822dc65a3af5598e1f86f21d187685

De associate degree van Iselinge Hogeschool en het Graafschap College uit Doetinchem is uitgeroepen tot beste van Nederland. Ook is de pabo-opleiding van de school voor het vijfde achtereenvolgende jaar uitgeroepen tot Topopleiding, dat blijkt uit de Hbo Keuzegids 2022.

Tim Rondeel |
"Vijf keer op rij het predicaat Topopleiding krijgen, dat is echt geweldig", zegt directeur-bestuurder Anne-Marie Haanstra van Iselinge Hogeschool. De pabo-opleiding van de hogeschool is in de nieuwste editie van de keuzegids als zesde van Nederland beoordeeld uit ruim veertig opleidingen. Daarmee is het de beste pabo van Oost-Nederland. De Associate degree Pedagogisch Educatief Professional (Ad-PEP) werd als beste van het land beoordeeld. "Dat is een extra compliment", vindt Haanstra. Een associate degree is een tweejarige opleiding die qua niveau tussen mbo-4 en een bachelor op hbo-niveau inzit.

Deze tweejarige deeltijdopleiding wordt sinds twee jaar aangeboden in samenwerking met het Graafschap College. "Het is een compacte opleiding voor mensen die zich willen omscholen of opscholen", aldus coördinator Carolien van Riswijk. "We besteden veel aandacht aan de ontwikkeling van de beroepsrollen pedagoog, ontwerper, verbinder en coach. Het mooie is dat je in twee jaar je hbo-diploma kunt halen."

Mening studenten belangrijk
De scores en ranglijsten in de jaarlijkse keuzegids komen tot stand door prestatiecijfers en studentenoordelen te meten. De studentenoordelen wegen voor 75% mee. Ook studenten van Iselinge hebben deze ingevuld en zijn positief over de opleiding. Jai Lensink, pas afgestudeerd aan Iselinge Hogeschool: "Ik vind de opleiding supertof en raad het iedereen aan. Ik ben gegroeid in mijn werk en heb nu meer verantwoordelijkheid en zelfstandigheid.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Teun Gijselhart (2)

Oud-Superboer Gijsselhart na ruim twee maanden verhuurd door Deportivo

Teun Gijsselhart vervolgt zijn seizoen in de Verenigde Arabische Emiraten. De oud-Superboer wordt door het Spaanse Deportivo La Coruña al na 2,5 maand verhuurd aan Al Ain, waar de middenvelder hoopt op meer speelminuten.

BennieJolink30

Bennie Jolink krijgt oeuvreprijs ‘Hollandse Meester’ van Buma NL

Normaal frontman Bennie Jolink krijgt tijdens de Buma NL Awards de oeuvreprijs Hollandse Meesters. De prijs is een erkenning voor artiesten die een belangrijke bijdrage hebben geleverd aan de Nederlandstalige muziekcultuur. Onder andere André van Duin, Guus Meeuwis en Jan Smit ging Jolink voor.

BoerenprotestArnhem0

Honderden boeren bij provinciehuis Arnhem: ‘We hopen statenleden te beïnvloeden’

Nadat verschillende Achterhoekse gemeenten een bezoekje van de boeren konden verwachten, trokken honderden boeren met tientallen trekkers en één koe woensdag naar het provinciehuis in Arnhem. Dit keer ging het niet per se over de brief van Van Essen, maar vooral over provinciale plannen die de boer raken.

Esmée Veldhuis

Een monotone maar duidelijke vingerwijzing aan het adres van Samen voor Berkelland

ANALYSE / Hoho! Het zijn niet zijn woorden. Zo verdedigt André Stoltenberg zich, met beide handen in de lucht, op de kritiek aan zijn adres. “Maar ik vertrouw Esmée volledig.” Die reactie legt de spagaat van het raadslid van Samen voor Berkelland (SvB) pijnlijk bloot.

HilltopHowlers0

Hendrik Jan Lovink stopt opnieuw met band: Na 12 jaar einde Hilltop Howlers

Na twaalf jaar komt er een einde aan de Achterhoekse band Hilltop Howlers. Nadat eerder Jovink & de Voederbietels, de band waarin Hendrik Jan Lovink jarenlang actief was, er mee stopte, valt nu ook het doek voor de band die Lovink later oprichtte.

IllegaalVuurwerk0

Zwaar illegaal vuurwerk onderschept bij Ulft, meerdere verdachten aangehouden

De politie heeft onder meer in Ulft een transport met zwaar illegaal vuurwerk onderschept. Het maakte deel uit van een groot onderzoek naar de invoer en handel in illegaal vuurwerk. Tijdens meerdere acties werd in totaal 3800 kilo vuurwerk in beslag genomen.