gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Inwoners opgevangen na brand Winterswijk

e17c321d774a13e7196366ef068cb957

In een woning in de kern van Winterswijk is donderdagochtend een zeer grote brand uitgebroken. De brandweer is met meerdere voertuigen uitgerukt naar het smalle straatje om het vuur te bestrijden.

Jasper Hazelaar |
De uitslaande brand werd rond 08.45 uur gemeld in een woning aan het Steenhouwerspad. Het vuur was vanuit een achterliggende schuur overgeslagen naar het huis. De brandweer schaalde na aankomst op naar een zeer grote brand. Omdat het volgens de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG) ging om ‘complexe bebouwing’ kwamen meerdere voertuigen ter plaatse, waaronder van de Duitse brandweer. De VNOG meldde later dat de brand is uitgebreid naar een naastgelegen woning en achterliggende schuren. Rond 10.45 uur had de brandweer het vuur onder controle, rond het middaguur werd het sein brand meester geven.

Er was ten tijde van de brand niemand aanwezig in de woning waar het vuur ontstond. Voor zover bekend is niemand gewond geraakt bij de brand. Naar aanleiding van de brand hebben een aantal personen hun woning moeten verlaten. Volgens de VNOG zijn ongeveer twintig personen opgevangen in een sporthal in het dorp. De oorzaak van het vuur is niet meer te achterhalen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

|

Lees ook

MontferlandProtest5

Demonstratie Didam ‘goed en rustig verlopen’: wel vijf aanhoudingen

Montferland laat weten dat de demonstratie van woensdagavond in Didam in hun ogen ‘over het algemeen goed en rustig verlopen’ is. Er werd door de gemeente wel een noodbevel afgekondigd en op die grond werd er een groep mensen weggestuurd. De politie heeft vijf mensen aangehouden vanwege het afsteken van vuurwerk.

marechaussee

Poolse man aangehouden bij Beek: moet nog bijna twee jaar cel in

Een 51-jarige man uit Polen is woensdag nabij de grensovergang bij Beek aangehouden. Hij was niet in het bezit van een geldig rijbewijs. Ook stond hij internationaal gesignaliseerd, want hij heeft nog een gevangenisstraf openstaan van bijna twee jaar.

ElverOpening0

Elver opent nieuwe studio’s in Nieuw-Wehl: ‘Lang naartoe gewerkt’

De woningen van Elver in Nieuw-Wehl gaan de komende jaren flink op de schop. Verouderde woonruimtes maken plaats voor toekomstbestendige studio’s. Woensdagmiddag werden aan de Bloeilaan meerdere nieuwe studio’s officieel geopend. Een moment waar bewoners, medewerkers en verwanten lange tijd naar hebben uitgekeken.

Pepijn Reinderink foto Wout Beel

Geen Achterhoeks NK voor Ruurloër Reinderink: wel debuut als ploegleider

Over zes dagen is Laren het decor van het Nederlands kampioenschap tijdrijden. Grote afwezige bij de wielerwedstrijd over het Achterhoekse asfalt in de gemeente Lochem is Pepijn Reinderink (24), althans op de fiets. De Ruurlose renner stapt vanwege ziekte niet op de tijdritfiets, maar mag wel zijn broertje Joris begeleiden vanuit de auto.

N18 werkzaamheden2

Laatste werkzaamheden N314 zorgen voor extra reistijd tussen Hummelo en Zutphen

Het wordt een drukke maand voor weggebruikers die vanuit Hummelo naar Zutphen reizen. Van maandag 29 juni tot en met vrijdag 31 juli wordt gewerkt aan de N314 ten zuiden van Zutphen. Ernstige verkeershinder wordt verwacht aan de weg die al maanden onder handen wordt genomen. De provincie roept al op tot thuiswerken en het gebruik maken van de fiets en het openbaar vervoer.

Chahid

El Allachi vertrekt alweer bij De Graafschap: transfer naar Cyprus

Chahid el Allachi vertrekt al na een halfjaar bij De Graafschap. De 22-jarige buitenspeler tekent voor vier jaar bij Aris Limassol op Cyprus.