gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Inval in drugslab op bedrijventerrein in 's-Heerenberg

9997f141451b94ea5eec7c9567d1f3bd

Op een bedrijventerrein in ’s-Heerenberg is zaterdag een drugslab in aanbouw ontdekt. Er werd nog niks geproduceerd, maar er stonden al wel spullen om synthetische drugs te maken.

Redactie REGIO8 |
Aan het begin van de avond rukten hulpdiensten uit naar de Ulenpasweg in ’s-Heerenberg. Agenten stonden met kogelwerende vesten op straat en de omgeving werd ruim afgezet, zo schrijft Omroep Gelderland. De politie riep een speciaal arrestatieteam op om assistentie te verlenen. Deze Dienst Speciale Interventies (DSI) viel het pand uiteindelijk binnen. Daarbij is zover bekend niemand aangetroffen.

De politie zou het drugslab op het spoor zijn gekomen omdat iemand had geklaagd over wateroverlast. Toen de eigenaar kwam kijken, bleken de sloten te zijn vervangen. Daarop werd de politie ingeschakeld. Het onderzoek is nog in volle gang. Inmiddels is ook de Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) van de politie ter plaatse. De verwachting is dat het drugslab zondag wordt ontmanteld.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

2ded0347-0663-3a74-aa3f-357d68b4b248

Drank, drugs en geen rijbewijs: bestuurder veroorzaakt zware crash in Neede en 'heeft spijt'

Het had veel erger kunnen aflopen en hij zegt zijn lesje geleerd te hebben. Een 20-jarige man uit Enschede zou in maart vorig jaar onder invloed achter het stuur gekropen zijn en flink te hard hebben gereden. In Neede ging het mis: de bestuurder wordt verdacht van het veroorzaken van een ongeval, waarbij een passagier zwaargewond raakte.

scoutingGoudenVos0

Populair Scouting Gaanderen zoekt leiding: 'Wij hebben ze hard nodig'

De scouting in Gaanderen groeit, steeds meer kinderen melden zich aan bij ScoGa. Toch zitten ze met een probleem. Het huidige aantal vrijwilligers voor de begeleiding is niet groot genoeg voor de groeiende groep kinderen. En dus zoeken ze nieuwe aanwas.

flitsmarathon0

Automobilisten opgelet: flitsmarathon in de Achterhoek

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland doet tot en met zondag mee aan de Europese flitsmarathon. Er worden op verschillende plekken in de Achterhoek snelheidscontroles uitgevoerd.

Eikenprocessierups 6

Emmerich bestrijdt eikenprocessierups vanuit de lucht met helikopter

Terwijl Nederlandse gemeenten de eikenprocessierups steeds vaker op een natuurlijke manier proberen te beheersen, kiest de Duitse grensstad Emmerich voor een andere opvallende aanpak. Daar worden rupsen preventief bestreden met een helikopter.

OngevalA12Blur

Duitse chauffeur aangehouden voor veroorzaken ernstig ongeval A12

De politie heeft vanwege het ongeval van afgelopen vrijdag in de file op de snelweg A12 ter hoogte van Beek een Duitse man aangehouden. Er zijn geen slachtoffers overleden bij het grote ongeval.

Windmolens_Duitsland040

Vergunning voor drie Duitse windturbines vlak over de grens bij Winterswijk

Kreis Borken gaat over tot de verlening van een vergunning voor drie windturbines van ongeveer 250 meter hoog bij Vardingholt/Kulver Heide, aan de andere kant van de grens bij de Winterswijkse buurtschap ’t Woold.