Ulft, Nederland
Terug

Inval in drugslab op bedrijventerrein in 's-Heerenberg

9997f141451b94ea5eec7c9567d1f3bd.jpg

Op een bedrijventerrein in ’s-Heerenberg is zaterdag een drugslab in aanbouw ontdekt. Er werd nog niks geproduceerd, maar er stonden al wel spullen om synthetische drugs te maken.

Redactie REGIO8 |
Aan het begin van de avond rukten hulpdiensten uit naar de Ulenpasweg in ’s-Heerenberg. Agenten stonden met kogelwerende vesten op straat en de omgeving werd ruim afgezet, zo schrijft Omroep Gelderland. De politie riep een speciaal arrestatieteam op om assistentie te verlenen. Deze Dienst Speciale Interventies (DSI) viel het pand uiteindelijk binnen. Daarbij is zover bekend niemand aangetroffen.

De politie zou het drugslab op het spoor zijn gekomen omdat iemand had geklaagd over wateroverlast. Toen de eigenaar kwam kijken, bleken de sloten te zijn vervangen. Daarop werd de politie ingeschakeld. Het onderzoek is nog in volle gang. Inmiddels is ook de Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) van de politie ter plaatse. De verwachting is dat het drugslab zondag wordt ontmanteld.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Dijkhuizen20.jpg

Superboeren gaan voor drie uit drie tegen Jong-ploegen: El Kadiri terug in de basis

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de derde overwinning op rij. Op de eigen Vijverberg treffen de Doetinchemmers met Jong FC Utrecht voor de derde week op rij een ‘Jong-ploeg’. De Domstedelingen bezetten de twaalfde plaats en maken volgens Marinus Dijkhuizen een goed seizoen door.

RamadanMoskee20.jpg

Ramadan van start bij Doetinchemse moskee: 'Het is een maand van reflecteren'

Voor moslims over de hele wereld is de ramadan is begonnen. Zo ook voor de bezoekers van de Merkez Moskee in Doetinchem, waar de heilige maand werd afgetrapt met een gebed. In deze maand is eten, drinken, roken, seks en zondig gedrag niet toegestaan tussen zonsopkomst en zonsondergang.

rechtbankZutphen.jpg

68-jarige Doetinchemmer veroordeeld voor misbruiken van verstandelijk beperkte vrouw

Een 68-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier jaar voor het jarenlang seksueel misbruiken van een vrouw met een verstandelijke beperking. Daarnaast had hij kinder- en dierenporno in bezit. Van de straf is één jaar voorwaardelijk, met een proeftijd van drie jaar.

SnackbarHeino20.jpg

Tientallen boetes uitgedeeld na negeren eenrichtingsweg grens Beek

In totaal zijn er al tientallen boetes uitgedeeld op de Eltenseweg in Beek aan automobilisten die de eenrichtingsweg negeren. De maatregel is sinds vorige week woensdag van kracht om het sluipverkeer te weren. De gemeente Montferland geeft aan dat op basis van de herkomst van de bekeurden, het lijkt alsof het sluipverkeer geweerd wordt.

JanMeijerKelnerOverleden.jpg

Achterhoekse kelner Jan Meijer overleden

De bekende en geliefde Achterhoekse kelner Jan Meijer (75) is woensdag overleden. Een emotionele oproep van zijn dochter Annika om foto’s, herinneringen of andere verhalen over haar vader te delen ging vorige maand viraal op Facebook. Meijer was bang om vergeten te worden, het tegendeel blijkt waar.

WhatsApp Image 2026-02-18 at 23.36.11.jpeg

Auto belandt in de sloot bij Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde belandde woensdagavond een bestuurster met haar auto op de kop in de sloot. Het ongeval gebeurde in het buitengebied op de Poelhuttersslatdijk.