gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Inspiratieloos De Graafschap weet niet te winnen van Jong FC Utrecht

be9f7e48ef51e2f065c79b5a00b91716

Een inspiratieloos De Graafschap is er vrijdagavond opnieuw niet in geslaagd om van Jong FC Utrecht te winnen. De Doetinchemmers wisten in het slot van de wedstrijd nog een blamage te voorkomen en een punt te redden.

Tim Rondeel | Martijn Berkenfeldt |  | Aangepast op
Na het huldigen van trainer Jan Vreman, die veertig jaar in dienst is van De Graafschap, begon de tweede thuiswedstrijd van het seizoen. De eerste paar minuten waren de Doetinchemmers de bovenliggende partij, maar al snel vervaagde dat. Ook raakte middenvelder Stan Wevers in de eerste tien minuten geblesseerd en moest worden vervangen door Lion Kaak.

Jong FC Utrecht werd na twintig minuten sterker en kwam een paar keer gevaarlijk uit via een counter. Vooral aanvallers Anthony Descotte en Lynden Edhart waren een paar keer dichtbij de openingstreffer. Vlak voor rust drong De Graafschap weer aan. Uiteindelijk was aanvaller Sam Bisselink die, na een fraaie actie van Jesse van de Haar, met een bekeken schot de ban brak. 1-0.In de rust wisselde Jan Vreman, Levi Schoppema en Bisselink voor Maas Willemsen en Ibrahim El Kadiri.

Zij konden echter niet de inspiratie brengen die de Superboeren nodig hadden. Sterker nog: Tussen de 65ste minuut en de 70ste minuut wist Jong FC Utrecht de wedstrijd volledig te kantelen.De gelijkmaker viel toen de Domstedelingen een vrije trap snel namen en daarmee de verdediging van De Graafschap verrasten. Anthony Descotte brak via de rechterzijde door en legde terug op de meegelopen Emil Rohd, die vervolgens koel afrondde.

Enkele minuten later kwam Jong FC Utrecht uit een vrijwel identieke aanval op voorsprong. Dit keer was de assist van Anthony Descotte en het doelpunt van Emil Rohd.Daarna zette De Graafschap alles op alles om toch nog tenminste 1 punt over te houden aan het duel. De beloning voor het harde werk kwam in de vorm van een strafschop, die scheidsrechter Luuk Timmer toekende nadat Rio Hillen letterlijk bij een verdediger over de knie ging. De penalty werd beheerst ingeschoten door invaller Mimoun Mahi.

Ondanks dat de Superboeren daarna nog flink aan de Utrechtse deur rammelden, bleef het bij een gelijkspel.

Lees meer over:

Lees ook

GorsselNetherlandse02BDP_GorrselMFAGorsselVoorplein-1330x831

MFA Gorssel kost 8,5 miljoen euro meer dan begroot: ‘Het moet anders’

De multifunctionele accommodatie (MFA) in Gorssel blijkt 8,5 miljoen euro meer te kosten dan de 17,9 miljoen euro die ervoor was begroot. Daarmee vindt het college dat de gemeenteraad zich weer moet buigen over de kwestie.

GRARKC0

De Graafschap blijft kwakkelen: 'Er staat absoluut druk op mijn schouders'

Na het uiterst teleurstellende resultaat van maandagavond tegen Jong Ajax blijven de Superboeren bungelen onderin de Keuken Kampioen Divisie. Een overwinning tegen RKC Waalwijk in eigen huis is broodnodig om het sentiment te keren. Trainer Thomas Duivenvoorden voelt de druk toenemen, maar blijft optimistisch.

IKC0

Nieuwe wethouder heeft vertrouwen in IKC ’s-Heerenberg: ‘We hebben duidelijke kaders’

De bouw van het Integraal Kindcentrum (IKC) in ’s-Heerenberg moet in februari 2030 klaar zijn. Dat is later dan eerder werd voorzien, maar volgens wethouder Polman moet de nieuwe planning juist voor meer zekerheid zorgen. “We weten wat onze kaders zijn, we hebben een budget. Daar moet het voor gebeuren”, zegt Polman.

OpenGrensland0

TALKSHOW | Tiende aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering draait het om generatie-z, oftewel de ‘pechgeneratie’. In gesprek met de jongeren kijken we hoe zij het leven in de grensstreek ervaren en wat het in hun ogen mooi maakt.

ongeval lichtenvoordeBlurr

Automobiliste belandt in sloot bij Sinderen

Een automobiliste is woensdag met haar auto in een sloot beland aan de Klein Saleminkdijk in het buitengebied van Sinderen. De vrouw kwam met de schrik vrij.

OrionStars0

Orion Stars begint Champions League met klinkende zege

De mannen van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste ontmoeting met UGD Stip uit Noord-Macedonië gewonnen. In Doetinchem werd het 3-0 voor de Achterhoekers in de eerste voorronde van de CEV Champions League.