gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hybride auto gaat in vlammen op in Vragender, onderdelen vliegen over straat

42a2a4108df4f2b76472ef9eeca6fa47

Een hybride auto met een Duits kenteken is dinsdagmiddag volledig uitgebrand op straat in Vragender. Tijdens de autobrand vlogen er onderdelen uit het voertuig die onder meer zorgden voor schade aan het dak van een huis.

Redactie REGIO8 |
De automobilist was rond 14.15 uur onderweg naar een bruiloft toen hij op de Pastoor Scheepersstraat door weggebruikers werd gesignaleerd op de rook die uit zijn voertuig kwam. De bestuurder besloot daarop het voertuig aan de kant te zetten. Toen hij uitstapte, begon de auto flink te branden, waarbij er zelfs vlammen uit het voertuig sloegen. Ondanks de inzet van de brandweer moet het voertuig als verloren worden beschouwd.

Tijdens de brand vlogen er onderdelen uit de brandende auto. Zo kwam er een gedeelte van het voertuig via een dak terecht op de voorruit van een geparkeerde auto. Niemand is gewond geraakt bij de brand. Over de oorzaak is nog niks bekend.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
589859610f20f8deaf37d08cba50abf5

Lees ook

Boumans

Mark Boumans stopt als burgemeester van Doetinchem

Mark Boumans stopt per 1 december als burgemeester van Doetinchem. Dat maakte hij donderdagavond bekend tijdens de raadsvergadering. Hij gaat aan de slag als voorzitter van de Vereniging Hogescholen in Den Haag.

MarkDiemers0

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap: 'Samen één zijn met de supporters'

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap. De Doetinchemmers hebben de 32-jarige middenvelder per direct toegevoegd aan de selectie. De transfervrije Fries tekent een contract tot medio 2028 in Doetinchem.

Scheepvaart0

IJssel in de Achterhoek deels eenrichtingsverkeer door extreem laag water

Schepen kunnen vanaf vrijdag op de IJssel tussen Zutphen en Westervoort nog maar één kant op varen. Door het lage water is de vaargeul op sommige plekken te smal en te ondiep voor tweerichtingsverkeer, meldt Rijkswaterstaat. Schepen mogen alleen nog richting Arnhem varen.

Slaapkamerbrand Orion Lichtenvoorde

Slaapkamerbrand Lichtenvoorde snel onder controle

Aan de Orion in Lichtenvoorde heeft donderdagochtend een brand gewoed in een slaapkamer. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Over de oorzaak van de brand is niets bekend.

b9128a33fe59b72bfdf49dfdf109d385

Beruchte flexflitser deelt 649 boetes uit aan Gaanderenseweg in Doetinchem

De flexflitser aan de Gaanderenseweg in Doetinchem heeft in acht weken tijd 649 snelheidsovertredingen geregistreerd. Dat zijn er beduidend minder dan op de eerdere locatie aan de Rijksweg in Gaanderen, waar ruim 14.000 boetes werden uitgedeeld.

bebording afzetting  Eltenseweg

Grensfuik op A12 verdwijnt vrijdag, Eltenseweg 30 september weer open in twee richtingen

De gemeente Montferland brengt de Eltenseweg tussen Beek en Elten op woensdag 30 september terug naar de situatie van vóór de grenscontroles op de A12. Vanaf die dag kan het verkeer er weer in beide richtingen de grens over. De borden die nu eenrichtingsverkeer aangeven of het verkeer omleiden, worden weggehaald. De reden is dat de Duitse autoriteiten de grenscontroles anders gaan uitvoeren. De huidige vaste controleplek op de A12 vervalt daarmee.