gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Huurperiode Eduardo bij De Graafschap afgebroken, Leipzig stuurt spits naar Emmen

8c2f051dec1f8dd06342328bfcb06032

Aanvaller Yannick Eduardo verlaat per direct De Graafschap en sluit voor de tweede seizoenshelft aan bij competitiegenoot FC Emmen. De Drentse club huurt de spits van het Duitse RB Leipzig.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
De Tsjechische jeugdinternational maakte afgelopen zomer de overstap naar De Graafschap. Hij werd voor een jaar gehuurd van de Bundesligaclub, maar de samenwerking verliep niet zoals gehoopt. Daarom besloten De Graafschap en RB Leipzig de huurperiode vroegtijdig te beëindigen. De Doetinchemmers hadden bij de overeenkomst een optie tot koop bedongen.

Eduardo kwam dit seizoen in tien competitiewedstrijden en twee bekerduels in actie. Hij wist twee keer te scoren: in de eerste ronde van de KNVB-beker tegen TOP Oss (4-1) en in de verloren competitiewedstrijd tegen Helmond Sport (2-3).

Lees ook

Examens10

Trotse mentor belt Didamse examenleerlingen met verlossend nieuws: ‘Ik ben ook gespannen’

Een spannende dag voor veel Achterhoekse examenleerlingen donderdag. Na vier, vijf of zes jaar zwoegen horen honderden middelbare scholieren of ze dat felbegeerde papiertje verdiend hebben. Docent en mentor Robin Nijsen van het Liemers College in Didam heeft de eer om zijn leerlingen blij te maken.

JMO-20260610-Donny Warmerdam-SF0001

De Graafschap haalt oude bekende Warmerdam: ‘Blij om weer terug te zijn'

De Graafschap heeft donderdagmiddag de terugkeer van Donny Warmerdam bekendgemaakt. Tussen 2023 en 2025 stond de 24-jarige middenvelder ook onder contract in Doetinchem en speelde hij 82 wedstrijden voor de Superboeren.

f230298c-69d2-46fe-bc9d-e8c6cdf944e8

Fietser met spoed naar ziekenhuis na ongeval in Zeddam

Een fietser is donderdagmiddag met spoed naar het ziekenhuis gebracht na een aanrijding met een automobiliste in Zeddam. De weg was tijdelijk afgesloten.

JMO-20260611-Mark Pabai-SF0015

De Graafschap legt Liberiaans international Pabai vast

De Graafschap heeft de rechtervleugelverdediger Mark Pabai transfervrij overgenomen van het Sloveense FC Koper. De 25-jarig Liberiaanse-Nederlander komt uit de jeugdopleiding van FC Utrecht. Hij tekent in Doetinchem een contract voor twee seizoenen.

440402bb-505e-4e9d-beca-34b3218f0148

Fietser gewond na botsing met vrachtwagen in Doetinchem

Een fietser is donderdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een vrachtwagen in Doetinchem. De man is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

Oranjetempel3

Oranjetempel Silvolde mag tóch open tijdens nachtwedstrijden: ‘Dit is echt fantastisch’

De Oranjetempel in Silvolde mag tóch nachtelijke WK-wedstrijden van het Nederlands Elftal uitzenden. Lang werd het verboden door de gemeente Oude IJsselstreek, dat leidde tot veel onbegrip van inwoners, ondernemers én de gemeenteraad. Nu maakt het college een draai tot grote blijdschap van de ondernemer.