gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Huurperiode Eduardo bij De Graafschap afgebroken, Leipzig stuurt spits naar Emmen

8c2f051dec1f8dd06342328bfcb06032

Aanvaller Yannick Eduardo verlaat per direct De Graafschap en sluit voor de tweede seizoenshelft aan bij competitiegenoot FC Emmen. De Drentse club huurt de spits van het Duitse RB Leipzig.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
De Tsjechische jeugdinternational maakte afgelopen zomer de overstap naar De Graafschap. Hij werd voor een jaar gehuurd van de Bundesligaclub, maar de samenwerking verliep niet zoals gehoopt. Daarom besloten De Graafschap en RB Leipzig de huurperiode vroegtijdig te beëindigen. De Doetinchemmers hadden bij de overeenkomst een optie tot koop bedongen.

Eduardo kwam dit seizoen in tien competitiewedstrijden en twee bekerduels in actie. Hij wist twee keer te scoren: in de eerste ronde van de KNVB-beker tegen TOP Oss (4-1) en in de verloren competitiewedstrijd tegen Helmond Sport (2-3).

Lees ook

GRA-KANIA

Nieuwe spits voor De Graafschap: Duitser Kania komt over van Bielefeld

De Graafschap heeft donderdagavond een nieuwe versterking gepresenteerd. De 24-jarige Duitse spits Julian Kania komt over van Arminia Bielefeld en tekent voor twee jaar in Doetinchem, met een optie voor een extra jaar.

BrandweerFrank0

Brandweer waarschuwt na kampvuurtjes in droog Montferlands bos

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is er een kampvuurtje aangetroffen in het Montferlandse bos. Dat terwijl de droogte in de natuur steeds verder toeneemt en het risico op een natuurbrand groot is. Frank Lutke Schipholt van de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG) begrijpt niet dat mensen nog steeds vuur maken in het bos.

GLD-RIJN-TOLKAMER

Nieuw diepterecord: Rijn bij Tolkamer bereikt laagste waterstand ooit

De Rijn bij Tolkamer, aan de rand van de Achterhoek, heeft de laagste waterstand ooit bereikt. Woensdagochtend werd het oude diepterecord uit de boeken geveegd.

hitte0

Achterhoek krijgt voor het eerst sinds 1999 weer een bijna volledige zonsverduistering

Op 12 augustus verdwijnt bijna 90 procent van de zon achter de maan, iets dat sinds 1999 niet meer in de Achterhoek kon worden gezien. Sterrenwacht Phoenix in Lochem organiseert daarom een speciale kijkavond en is er een publieksavond bij het Planetarium in Toldijk.

Zelhem112

Auto vliegt in brand na eenzijdig ongeval in Zelhem

Een auto is woensdagavond in brand gevlogen na een ongeval in Zelhem. De bestuurster kon zelf uit het voertuig komen en kwam met de schrik vrij.

Zon0

Code geel vanwege hitte in de Achterhoek

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor hitte in de Achterhoek. De weerswaarschuwing is afgegeven tot en met vrijdag.