Ulft, Netherlands

Huntenpop trakteert festivalgangers op diverse line-up in Ulft

Op het weiland naast het DRU Industriepark in Ulft trapten Achterhoekers Suzan & Freek de zaterdag van de 33e editie van Huntenpop af. Vorig jaar wist de organisatie het festival voor het eerst volledig uit te verkopen. Ondanks dat het dit jaar net niet uitverkocht was, kijkt de organisatie toch terug op een succesvolle editie.
Bart Sollman | Viggo Zweverink | 19 augustus 2024 15:13 | Aangepast op 19 augustus 2024 15:13
“We hebben eindelijk een keer mooi weer, het is lekker droog,” laat Bert Messing van de organisatie weten. Tijdens de vorige editie was het veld veranderd in een grote modderpoel. Ondanks de regen die vrijdag viel, was het terrein dit jaar goed intact. “Het veld ligt er perfect bij en de mensen zijn lekker op tijd, dus we hebben niks te klagen.”

De bezoekers keken uit naar de verschillende acts die op het programma stonden. Volgens een bezoeker kunnen andere festivals er nog wat van leren. “Ik vind het een betere line-up dan die van de Zwarte Cross,” schetst een tevreden bezoeker. “Het zijn wat grotere namen en het is wat minder massaal en wat kleiner, dus daar ben ik wel tevreden over.”

Té commercieel
De afgelopen jaren hoorde de organisatie dat sommige bezoekers niet tevreden waren over de line-up en dat het festival té commercieel dreigde te worden. Met een extra gevarieerde line-up hoopt de organisatie dat alle bezoekers tevreden zijn. “Het is nu vooral heel breed geprogrammeerd, het gaat alle kanten op,” legt Messing uit. “Iedereen heeft een eigen muzieksmaak en daarom hebben we ook vijf verschillende podia.”

Vooral voor de sfeer
Hoewel sommigen voor een bepaalde act naar Ulft kwamen, waren er ook genoeg festivalgangers die de line-up helemaal niet interesseert. “Het is gewoon een fantastisch festival, het maakt mij niet uit wat er staat”, aldus een bezoekster. “Iedereen zit hier gewoon lekker een biertje te drinken in het zonnetje, fantastisch.”

Een smetje
Ondanks dat het een succesvolle editie was van Huntenpop, sprak de organisatie van een smetje op de vrijdagavond. Een 16-jarige Doetinchemmer werd aangehouden, nadat hij met pepperspray had gespoten in een tent. De jongen wordt verdacht van mishandeling en wapenbezit.

Meest gelezen

Politie houdt in Etten twee vrouwen aan na helpdeskfraude

Redactie REGIO8 | 21 jan 2026 14:48

Lees ook

Flinke opstopping na aanrijding tussen auto en vrachtwagen N317 Breedenbroek

Bij een aanrijding tussen een personenauto en een vrachtwagen op de N317 bij Breedenbroek is een fli...

Motie van afkeuring in DRU dossier op agenda: ‘Aan onrust schoppen heb je niks’

Raadslid Richard de Lange (ADA) komt donderdagavond met een motie van afkeuring tegen het college. R...

Politie houdt in Etten twee vrouwen aan na helpdeskfraude

De politie heeft dinsdagavond twee vrouwen aangehouden op de kruising van de Zeddamseweg en Slingerp...

DRU levert ondernemingsplan in: zo hoopt de stichting faillissement af te wenden

Stichting DRU Industriepark heeft het gevraagde ondernemingsplan ingediend bij de gemeente Oude IJss...

DRU dossier 2025: van vertrouwensbreuk naar laatste kans

Waar in 2024 nog werd gesproken over een grote doorontwikkeling van het DRU Industriepark, stond 202...

Gemeente wil Van Pallandtbad Varsseveld uit de brand helpen met lening

Het zwembad in sportcomplex Van Pallandt in Varsseveld heeft sneller dan verwacht een opknapbeurt no...