gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Horecakoppel neemt Hendrixen in centrum Doetinchem over

97836f0933443c715f3fe468ee4f6711.jpg

Het echtpaar Aron Wallis en Helen Wallis-Karnebeek neemt café Hendrixen in de binnenstad van Doetinchem over. De oude stijl van het grand-café aan de Grutstraat wordt in ere hersteld als de deuren in het voorjaar opengaan.

Jasper Hazelaar |
“We hebben het gevoel dat dit echt een concept is dat bij ons past”, zegt Aron trots. “De warme en open uitstraling, het facet van een stuk café in combinatie met een mooi diner. Het totaalplaatje past heel erg bij ons.” Het idee ontstond toen het echtpaar in gesprek kwam met Walter Hendrixen, de pandeigenaar en voormalig uitbater. Dat gebeurde vlak nadat het echtpaar was vertrokken bij café Vanouds. “Waar deuren dichtgaan, slaan andere deuren weer open”, zegt Aron. “In het gesprek met Walter hebben we elkaar echt gevonden en het vertrouwen gekregen, het wordt ons echt gegund. Toen ging het heel snel.”

Het echtpaar huurt het pand van de familie Hendrixen. De stijl en aankleding van het grandcafe gaat volgens Aron niet veel veranderen. “Wij zullen het oude concept eigenlijk in volle glorie terugbrengen, maar wel met ons eigen justje”, aldus de nieuwe uitbater. “We gaan voor een Hendrixen 2.0, de sfeer en de beleving is vergelijkbaar, maar wel met een eigen draai in de keuken. Én met een nieuw team.

Echtpaar voor, echtpaar achter
Aron en Helen hopen begin mei de deuren te kunnen openen. Het personeelsbestand bestaat inmiddels uit vier personen. Aron en Helen zelf en een ander echtpaar dat de verantwoordelijkheid over de keuken draagt. Daarnaast wordt naarstig gezocht naar nieuw personeel. Op welke datum de zaak opent? “Het wordt in het voorjaar”, zegt Aron. “Maar we willen nog nergens op worden vastgespijkerd.”

Foto: Aron Wallis

Lees ook

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.

AnnieWandeldagen0.png

Annie (89) loopt al twintig keer mee met Achterhoekse Wandeldagen: ‘Ben blij dat ik het nog kan’

Tijdens de twintigste editie van de Achterhoekse wandeldagen is het tijd voor een feestje bij de organisatie. Ook voor Annie Banning uit Wehl is het een speciale editie omdat ze ook al twintig keer meeloopt. Ondanks haar 89-jarige leeftijd loopt ze nog altijd even enthousiast mee.

Esbro50.jpg

Esbro shop verhuist naar hartje Wehl: ‘De grootste kippenwinkel van Europa’

De winkel die nu naast de kippenslachterij zit op het A18 Bedrijvenpark gaat medio juli verhuizen naar Wehl en trekt in het leegstaande supermarktpand waar voorheen de Boni zat. Daarmee groeit de shop van 50 naar 750 vierkante meter en wil het meer aanbieden dan alleen kip.