gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Horecakoppel neemt Hendrixen in centrum Doetinchem over

97836f0933443c715f3fe468ee4f6711.jpg

Het echtpaar Aron Wallis en Helen Wallis-Karnebeek neemt café Hendrixen in de binnenstad van Doetinchem over. De oude stijl van het grand-café aan de Grutstraat wordt in ere hersteld als de deuren in het voorjaar opengaan.

Jasper Hazelaar |
“We hebben het gevoel dat dit echt een concept is dat bij ons past”, zegt Aron trots. “De warme en open uitstraling, het facet van een stuk café in combinatie met een mooi diner. Het totaalplaatje past heel erg bij ons.” Het idee ontstond toen het echtpaar in gesprek kwam met Walter Hendrixen, de pandeigenaar en voormalig uitbater. Dat gebeurde vlak nadat het echtpaar was vertrokken bij café Vanouds. “Waar deuren dichtgaan, slaan andere deuren weer open”, zegt Aron. “In het gesprek met Walter hebben we elkaar echt gevonden en het vertrouwen gekregen, het wordt ons echt gegund. Toen ging het heel snel.”

Het echtpaar huurt het pand van de familie Hendrixen. De stijl en aankleding van het grandcafe gaat volgens Aron niet veel veranderen. “Wij zullen het oude concept eigenlijk in volle glorie terugbrengen, maar wel met ons eigen justje”, aldus de nieuwe uitbater. “We gaan voor een Hendrixen 2.0, de sfeer en de beleving is vergelijkbaar, maar wel met een eigen draai in de keuken. Én met een nieuw team.

Echtpaar voor, echtpaar achter
Aron en Helen hopen begin mei de deuren te kunnen openen. Het personeelsbestand bestaat inmiddels uit vier personen. Aron en Helen zelf en een ander echtpaar dat de verantwoordelijkheid over de keuken draagt. Daarnaast wordt naarstig gezocht naar nieuw personeel. Op welke datum de zaak opent? “Het wordt in het voorjaar”, zegt Aron. “Maar we willen nog nergens op worden vastgespijkerd.”

Foto: Aron Wallis

Lees ook

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.