gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Honden zorgen voor ‘gezellige chaos’ bij kerstfotoshoot in 's-Heerenberg

ef97e9bc7bb2f7f7a1581500394c2acc.jpg

De feestdagen komen er weer aan, een tijd waarin mensen én hun huisdieren graag samen zijn. Daarom besloot de organisatie in dierenwinkel Huisdier&jij in ‘s-Heerenberg een gezellige fotoshoot te organiseren. De opbrengst hiervan gaat naar Dierencentrum Achterhoek.

Viggo Zweverink | Caitlin Sturris |  | Aangepast op
“We zijn eigenlijk een soort gekke wijven hier in ’s-Heerenberg”, vertelt initiatiefnemer Marianne Brink. “Het dier is gewoon een belangrijk onderdeel van een gezin of familie. Er zijn heel veel dieren die het niet zo goed hebben als de dieren die op de foto zijn gegaan.” De baasjes van de gefotografeerde honden krijgen naast een uitgeprinte druk van de foto, een digitale versie: “Daar kunnen ze allerlei leuke dingen mee doen”, aldus Brink.

Met al die vrolijke viervoeters in de winkel werd het soms een gezellige drukte. “Het is een soort heerlijke chaos, een heerlijke bende en gewoon heel veel lachen en geduld”, zegt de initiatiefnemer. De honden stil laten zitten bleek hier en daar nog wel een uitdaging: “Er komt altijd dat moment dat Dies net de juiste foto weet te schieten, op het juiste moment. Dus dat komt altijd wel goed.”

‘Vis in de vissenkom’
In tegenstelling tot voorgaande jaren stonden dit keer alleen honden voor de camera. “Het was wel de oproep dat we zeiden al kom je met je vis in de vissenkom, alles is prima”, zegt Brink. “Maar het is inderdaad tot nu toe alleen bij honden gebleven, in allerlei soorten en maten.”

Lees ook

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

ettenkerk.jpg

Kerk Etten noemt regels onhaalbaar, gemeente: ‘Dat is vooraf besproken’

De gemeente Oude IJsselstreek kan zich op een aantal vlakken niet vinden in de noodkreet die de Martinuskerk in Etten doet. Volgens de stichting zijn de geluidnsnormen onhaalbaar en beperkt de vergunning de activiteiten. De gemeente bedrukt dat er vooraf veel overleg is geweest, en dat de stichting op de hoogte is geweest.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.