gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hoeveelheid schade op tribune van SC Varsseveld door brandje nog onduidelijk

fd50a15a0d7f8c636703f03c838afe31

Afgelopen zaterdagochtend werd het bestuur van SC Varsseveld wakker met het alarmerende bericht dat het dak van de tribune in brand zou staan. Een voorbijlopende buurman van de voetbalvereniging zag rook van de tribune komen en belde de brandweer.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Het is natuurlijk altijd vervelend als er brand is, maar gelukkig is door de oplettende buurman erger voorkomen”, zegt bestuurslid Gerwin Radstake. “Gelukkig was het ook geen kantine of kleedkamer die in brand stond want dat was nog veel vervelender geweest.” Mogelijk had een marter een nest gemaakt in het dak van de tribune. Dit is mogelijk door een combinatie van vocht en warmte gaan broeien waardoor er brand ontstond.

De brandweer heeft een deel van het dak van de tribune moeten openbreken om te kijken of er nog brandhaarden waren. Ook bleek het dak van asbest te zijn.  Volgens de brandweer is er geen asbest verspreid door de brand. De schade was aanzienlijk. “De schade-expert gaat kijken hoe erg de schade exact is. Het is heel vervelend maar er zijn ergere dingen in de wereld. Gelukkig kunnen we gewoon door met voetballen”, aldus Radstake.

Lees ook

Vogelshow0

Vogelshow in Keijenborg kan na jaar afwezigheid weer doorgaan: 'De mooiste wordt kampioen'

Het was zaterdag een explosie van kleur in de zaal van Coens Tapperij in Keijenborg. Honderden vogels, van klein tot groot, werden daar tentoongesteld tijdens de jaarlijkse vogelshow van Vogelvereniging Exokan. De passievolle vogelbezitters hopen dat hun diertje de jury omver blaast en gekroond wordt tot kampioen.

Geen azc

Azc-plan terug van de tekentafel; Montferland wil 181 asielzoekers opvangen

De gemeente Montferland wil 181 asielzoekers opvangen, in plaats van de eerder beoogde 250. Dat staat in nieuwe kaders die het college aan de gemeenteraad voorlegt. Een meerderheid van de raad stuurde het college in mei terug naar de tekentafel om met een aangepast plan te komen.

EKVeldrijdenVoorbereidingen0

Zeddammers maken parcours EK Veldrijden klaar: 'We doen het met veel plezier'

Het EK Veldrijden in Zeddam staat op het punt van beginnen. De trap is zo goed als klaar en de laatste voorbereidingen zijn in volle gang. Meer dan zestig vrijwilligers van het Sint Oswaldus Gilde uit Zeddam staken zaterdag de handen uit de mouwen om het parcours in optimale staat op te leveren.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Bronckhorst moet onderhoudsbudget met bijna 3,9 miljoen euro verhogen

Het onderhoud van gemeentelijke gebouwen en sportaccommodaties in de gemeente Bronckhorst gaat de komende vijf jaar bijna 3,9 miljoen euro extra kosten. Dit blijkt uit een nieuw onderhoudsplan van de gemeente, die fors duurder uitvalt dan het plan van zeven jaar geleden.

OngevalEibergen

Vrachtwagen vol varkens kantelt op rotonde Eibergen, meerdere varkens overleden

Een vrachtwagen met tweehonderd varkens is maandagochtend gekanteld op een rotonde aan de Groenloseweg in Eibergen. Meerdere varkens hebben het ongeluk niet overleefd.

Inwonersbijeenkomst nabij Epse Windmolens Omroep Gelderland

Windmolens van maximaal 280 meter hoog vlak bij Epse, bewoners bezorgd

Inwoners uit Epse maken zich zorgen over het plan voor vier windmolens van maximaal 280 meter hoog langs de A1 bij Deventer. Hoewel het plan volledig op Overijssels grondgebied is, is de dichtstbijzijnde molen gepland op slechts 50 meter van gemeente Lochem. Omwonenden vrezen voor hun leefomgeving en de natuur. Donderdag kwamen ze naar een informatieavond in Deventer om hun zorgen te uiten en informatie op te halen.