gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hoeveelheid schade op tribune van SC Varsseveld door brandje nog onduidelijk

fd50a15a0d7f8c636703f03c838afe31

Afgelopen zaterdagochtend werd het bestuur van SC Varsseveld wakker met het alarmerende bericht dat het dak van de tribune in brand zou staan. Een voorbijlopende buurman van de voetbalvereniging zag rook van de tribune komen en belde de brandweer.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Het is natuurlijk altijd vervelend als er brand is, maar gelukkig is door de oplettende buurman erger voorkomen”, zegt bestuurslid Gerwin Radstake. “Gelukkig was het ook geen kantine of kleedkamer die in brand stond want dat was nog veel vervelender geweest.” Mogelijk had een marter een nest gemaakt in het dak van de tribune. Dit is mogelijk door een combinatie van vocht en warmte gaan broeien waardoor er brand ontstond.

De brandweer heeft een deel van het dak van de tribune moeten openbreken om te kijken of er nog brandhaarden waren. Ook bleek het dak van asbest te zijn.  Volgens de brandweer is er geen asbest verspreid door de brand. De schade was aanzienlijk. “De schade-expert gaat kijken hoe erg de schade exact is. Het is heel vervelend maar er zijn ergere dingen in de wereld. Gelukkig kunnen we gewoon door met voetballen”, aldus Radstake.

Lees ook

04 Politie0

UPDATE | vermist 15-jarige meisje uit Didam in goede gezondheid aangetroffen

Het vermiste 15-jarige meisje uit Didam is in goede gezondheid aangetroffen. Het meisje vertrok maandag 19 oktober rond 16.00 uur vanuit Didam. In welke richting ze vertrok is niet duidelijk.

marechaussee

Man uit Polen (25) met openstaande gevangenisstraf opgepakt in ’s-Heerenberg

Een 25-jarige man uit Polen is maandag in ’s-Heerenberg tijdens een controle van de Marechaussee opgepakt. De man had nog een gevangenisstraf openstaan vanwege fraude.

ongeval lichtenvoorde

Auto raakt twee bomen bij ongeval in Lichtenvoorde

Een automobilist is woensdagochtend met zijn auto tegen twee bomen gebotst in Lichtenvoorde. Het voertuig raakte flink beschadigd.

JorisNieuwenhuis_010

Joris Nieuwenhuis opent zijn veldritseizoen met overwinning in Woerden

Veldrijder Joris Nieuwenhuis heeft zijn eerste wedstrijd van het seizoen gewonnen. De Zelhemmer van het Duitse Heizomat-Cube-team begon door ziekte later aan zijn seizoen, maar kwam vlak voor middernacht als eerste over de eindstreep tijdens de Nacht van Woerden.

VechtpartijBlur

Man gewond na grote vechtpartij in ’s-Heerenberg

Een man is dinsdagmiddag lichtgewond geraakt bij een grote vechtpartij in ’s-Heerenberg. De politie kwam met meerdere eenheden ter plaatse om het gevecht te stoppen.

rechtbankZutphen

Doetinchemmer verdacht van voorbereiden aanslag met 'azc-bom': OM eist vier jaar cel

Een bom in een garagebox en appjes over dat er 'actie' moest worden ondernomen. Een 37-jarige Doetinchemmer was volgens het Openbaar Ministerie van plan om een aanslag te plegen op een toekomstig asielzoekerscentrum in zijn woonplaats. Tegen hem is vier jaar cel geëist, waarvan één jaar voorwaardelijk.