gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hoeveelheid schade op tribune van SC Varsseveld door brandje nog onduidelijk

fd50a15a0d7f8c636703f03c838afe31

Afgelopen zaterdagochtend werd het bestuur van SC Varsseveld wakker met het alarmerende bericht dat het dak van de tribune in brand zou staan. Een voorbijlopende buurman van de voetbalvereniging zag rook van de tribune komen en belde de brandweer.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
“Het is natuurlijk altijd vervelend als er brand is, maar gelukkig is door de oplettende buurman erger voorkomen”, zegt bestuurslid Gerwin Radstake. “Gelukkig was het ook geen kantine of kleedkamer die in brand stond want dat was nog veel vervelender geweest.” Mogelijk had een marter een nest gemaakt in het dak van de tribune. Dit is mogelijk door een combinatie van vocht en warmte gaan broeien waardoor er brand ontstond.

De brandweer heeft een deel van het dak van de tribune moeten openbreken om te kijken of er nog brandhaarden waren. Ook bleek het dak van asbest te zijn.  Volgens de brandweer is er geen asbest verspreid door de brand. De schade was aanzienlijk. “De schade-expert gaat kijken hoe erg de schade exact is. Het is heel vervelend maar er zijn ergere dingen in de wereld. Gelukkig kunnen we gewoon door met voetballen”, aldus Radstake.

Lees ook

BrandBeltrum

Brandweer blust brandend afval op akker in Beltrum

De brandweer heeft maandag een beginnende brand op een akker in Beltrum weten te blussen. Er is een onderzoek gestart naar de oorzaak.

FayeWissing0

Faye (16) uit Braamt is Miss Teenager Netherlands: ‘Had dit echt niet verwacht’

De 16-jarige Faye Wissing uit Braamt mag zich het komende jaar Miss Teenager Netherlands noemen. Ze won in Veenendaal de grote finale en eindigde als nummer één van zo’n vierhonderd aanmeldingen. Toen ze te horen kreeg dat ze had gewonnen, wist ze niet wat haar overkwam.

lichtenvoorde112

Automobilist gewond bij eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde is een persoon gewond geraakt. De automobilist kwam in de berm terecht waardoor hij onder andere een boom ramde.

Snelle

Deze artiesten treden op bij Thuis Bij Snelle Festival

Guus Meeuwis, Kraantje Pappie en Miss Montreal treden volgend jaar op in recreatiegebied Bussloo tijdens het Thuis Bij Snelle Festival. Het is de tweede editie van het eendaagse festival van de Gorsselse artiest Snelle.

JETTEN

VNG Jaarcongres strijkt neer in de Achterhoek: ‘Geweldig voor de hele regio’

De Achterhoek is dit jaar het decor van het jaarlijkse VNG-congres. Duizenden bestuurders uit het hele land komen twee dagen samen om te netwerken en belangrijke thema’s te bespreken. Onder hen zijn koningin Máxima en minister-president Rob Jetten. Zij werden ontvangen met typisch Achterhoekse tradities, met onder meer een fanfare, de Slag om Grolle en het bloemencorso.

Neede Parallelweg 90 Oekraïners

Inspreekster na benoeming nieuwe wethouder asielopvang: ‘Top! Aan het werk nu. Gefeliciteerd.’

De inspreekster tegen de komst van een opvang voor ontheemde Oekraïners in Neede feliciteerde de nieuwe wethouder Erwin Versteeg op site van Nieuws uit Berkelland na diens benoeming. ‘Top! Aan het werk nu. Gefeliciteerd.’, aldus Claudia Eikelboom-Steinhoff.