gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Heftruck in brand bij schuur nabij Lichtenvoorde

e44abedb3c3c279ece497ac551adf4e3

In een schuur in het buitengebied van Lichtenvoorde is vrijdagmiddag brand ontstaan in een heftruck. De schuur van het agrarische bedrijf dient ook als bouwlocatie van een bloemencorsogroep, deze is bespaard gebleven.

Redactie REGIO8 |
De melding van de brand kwam rond 13.00 uur binnen bij de hulpdiensten. In een schuur aan de Oude Aaltenseweg stond een heftruck in brand. Ter plaatse aangekomen zag de brandweer dat de schuur ook begon te branden, daarom is er opgeschaald naar middel brand. "Dit betekent dat een tweede blusvoertuig ter plaatse komt", zo liet de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG) via Twitter weten. Door de brand was een behoorlijke rookontwikkeling ontstaan.

Met behulp van een trekker is het brandende werkvoertuig naar buiten getrokken. Daardoor heeft de brandweer het vuur kunnen blussen. De heftruck moet als verloren worden beschouwd. Toen na controle in de schuur bleek dat de brand niet zich verder had verspreid, kon het sein ‘brand meester’ gegeven worden. De oorzaak en de omvang van de schade zijn nog niet bekend.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

HeinPieper0

Duitsland kijkt na de waterramp Ahrtal over de grens: hoe Rijn & IJssel ineens voorbeeld werd

De plek was goed gekozen: het Wasserbaulabor van de RWTH Aachen. Tussen modellen en proefopstellingen waarin waterstromen worden nagebootst, liet Noordrijn-Westfalen zien wat er vijf jaar na de verwoestende watersnoodramp op 14 juli 2021 in het Ahrtal in gang is gezet. De ramp voltrok zich gelijktijdig met eenzelfde gebeurtenis in Valkenburg toen de Geul de hevige regenval niet aankon en waar gelukkig geen dodelijke slachtoffers vielen.

Schermafbeelding 2026-07-09 163721

Auto en busje flink beschadigd bij botsing op Arnhemseweg in Beek

Bij een aanrijding op de Arnhemseweg in Beek zijn donderdagmiddag een auto en een busje flink beschadigd geraakt. Beide bestuurders kwamen met de schrik vrij.

weerdje

Doetinchem verlengt huur ’t Weerdje voor opvang Oekraïense vluchtelingen

De circa driehonderd Oekraïense vluchtelingen die momenteel in ’t Weerdje in Doetinchem verblijven, mogen daar langer blijven wonen. Het college heeft besloten de huurovereenkomst met een jaar te verlengen, tot 1 januari 2029.

Bord Lengel

Lengel vreest voor terugkeer trafohuisje, gemeente: 'Komt terug, maar pas in 2028 of 2029'

De dorpsraad van Lengel dacht dat alles in kannen en kruiken was. Het geliefde trafohuisje werd weggehaald, gerestaureerd en zou na de aanleg van de nieuwe woonwijk Lakermaat weer een plek krijgen. Toen bleek dat de gemeente geen geld voor de terugplaatsing heeft opgenomen in de Kadernota, trok Dorpsbelangen aan de bel. De gemeente probeert die zorgen nu weg te nemen.

Waterzuivering0

Warmtenet RWZI Etten technisch haalbaar, maar Oude IJsselstreek stelt besluit opnieuw uit

Een warmtenet met warmte uit de rioolwaterzuivering (RWZI) bij Etten is technisch haalbaar, maar de gemeente Oude IJsselstreek zet voorlopig geen volgende stap. Volgens het college zijn de aansluitkosten voor inwoners nog te hoog. Toch kan de gemeente niet aangeven welk bedrag dan wél acceptabel is.

Schermafbeelding 2026-07-09 120735

Gewonde man aangetroffen in Doetinchem, politie doet onderzoekt

Een man is woensdagavond gewond aangetroffen aan de Van Starkenborghstraat in Doetinchem. Het is niet bekend hoe de man daar gewond terecht is gekomen.