gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Heftruck in brand bij schuur nabij Lichtenvoorde

e44abedb3c3c279ece497ac551adf4e3

In een schuur in het buitengebied van Lichtenvoorde is vrijdagmiddag brand ontstaan in een heftruck. De schuur van het agrarische bedrijf dient ook als bouwlocatie van een bloemencorsogroep, deze is bespaard gebleven.

Redactie REGIO8 |
De melding van de brand kwam rond 13.00 uur binnen bij de hulpdiensten. In een schuur aan de Oude Aaltenseweg stond een heftruck in brand. Ter plaatse aangekomen zag de brandweer dat de schuur ook begon te branden, daarom is er opgeschaald naar middel brand. "Dit betekent dat een tweede blusvoertuig ter plaatse komt", zo liet de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG) via Twitter weten. Door de brand was een behoorlijke rookontwikkeling ontstaan.

Met behulp van een trekker is het brandende werkvoertuig naar buiten getrokken. Daardoor heeft de brandweer het vuur kunnen blussen. De heftruck moet als verloren worden beschouwd. Toen na controle in de schuur bleek dat de brand niet zich verder had verspreid, kon het sein ‘brand meester’ gegeven worden. De oorzaak en de omvang van de schade zijn nog niet bekend.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Koen bouwman30

Achterhoekers Bouwman en Leemreize aan start Vuelta

De Achterhoekse wielrenners Gijs Leemreize en Koen Bouwman staan zaterdag in Monaco aan de start van de Vuelta a España. Beide heren reden eerder dit jaar ook de Giro d’Italia.

1112corle

Twee gewonden bij frontale aanrijding bij Winterswijk

Bij een frontale botsing op de Corleseweg in Winterswijk zijn twee mensen gewond geraakt. De brandweer heeft een van de slachtoffers uit zijn auto moeten halen.

WhatsApp Image 2026-08-17 at 20.46.27

Auto botst tegen boom op terrein kwekerij in Aalten

Een personenauto is maandagavond tegen een boom op het terrein van kwekerij Bert Lensink in Aalten gebotst. Er raakte een persoon gewond.

7e1086ee-5b74-465d-b041-ef2c1f5f909c

De Graafschap hard onderuit tegen Jong AZ

De Graafschap heeft de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen met 2-5 verloren van Jong AZ. Bij rust stond het nog 1-1 op De Vijverberg. Maar zoals wel vaker bleek een beloftenploeg een flinke bananenschil te zijn.

jANtOOROP2

Gietpannen van failliete Vulcanus naar DRU: ‘Het laatste Achterhoekse ijzer zit hieraan’

De gietpannen van de failliete ijzergieterij Vulcanus uit Langerak staan sinds kort op het DRU Industriepark in Ulft. De zware pannen werden gebruikt om gesmolten ijzer binnen de fabriek te vervoeren en zijn nu onderdeel van een expositie over de relatie tussen kunst en de Achterhoekse ijzerindustrie.

Rijnvaart extreem lage waterstand

Extreem lage Rijn trekt bekijks in Emmerich, maar beperkt toerisme bij Rees

In Emmerich is de extreem lage waterstand van de Rijn inmiddels bijna een toeristische attractie op zich. Met name dagjesmensen uit de Achterhoek komen naar de promenade om het uitzonderlijk lage water met eigen ogen te zien. Elders in de Duitse grensstreek raakt de lage Rijn het toerisme juist: grote rondvaarten vanuit Rees naar Duisburg en Nijmegen zijn geschrapt en drie van de vier veerponten in het gebied liggen uit de vaart.