gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Heftruck in brand bij schuur nabij Lichtenvoorde

e44abedb3c3c279ece497ac551adf4e3.jpg

In een schuur in het buitengebied van Lichtenvoorde is vrijdagmiddag brand ontstaan in een heftruck. De schuur van het agrarische bedrijf dient ook als bouwlocatie van een bloemencorsogroep, deze is bespaard gebleven.

Redactie REGIO8 |
De melding van de brand kwam rond 13.00 uur binnen bij de hulpdiensten. In een schuur aan de Oude Aaltenseweg stond een heftruck in brand. Ter plaatse aangekomen zag de brandweer dat de schuur ook begon te branden, daarom is er opgeschaald naar middel brand. "Dit betekent dat een tweede blusvoertuig ter plaatse komt", zo liet de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG) via Twitter weten. Door de brand was een behoorlijke rookontwikkeling ontstaan.

Met behulp van een trekker is het brandende werkvoertuig naar buiten getrokken. Daardoor heeft de brandweer het vuur kunnen blussen. De heftruck moet als verloren worden beschouwd. Toen na controle in de schuur bleek dat de brand niet zich verder had verspreid, kon het sein ‘brand meester’ gegeven worden. De oorzaak en de omvang van de schade zijn nog niet bekend.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.

Thomas Duivenvoorden01.jpg

Thomas Duivenvoorden officieel nieuwe hoofdtrainer van De Graafschap

Voor weinig supporters een verrassing, maar nu is het ook officieel. Thomas Duivenvoorden is vanaf het nieuwe seizoen hoofdtrainer van De Graafschap. Afgelopen seizoen was hij al assistent-trainer bij de Doetinchemse club in de eerste divisie.

GerritVossers8710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een zonnig pinksterweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de Kempermolen in Breedenbroek voorspelt hij een zonnig pinksterweekend.