gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hans Klok lovend over de Achterhoek 'Het voelt als vroeger'

a5347aaa028bbe937495cc87bb59471e

De wereldberoemde illusionist Hans Klok is dit weekend neergestreken op de Zwarte Cross. Na donderdag de spectaculaire opening van het nieuwe hoofdpodium te hebben verzorgd voorafgaand aan het optreden van Armin van Buuren, was de theatertent vrijdag zijn domein.

Bart Sollman |  | Aangepast op
Na zijn show sprak hij lovende woorden over de Achterhoek. "Het voelt heerlijk om hier rond te lopen. Het doet me zelfs een beetje denken aan de hippietijd. Iedereen wil gewoon plezier maken met elkaar, er is geen gezeik", zegt de illusionist. Hij geeft dan ook aan blij te zijn met het publiek in Lichtenvoorde: "Ik treed ook op voor mensen met heel veel geld, die alles al gezien hebben. Die zijn moeilijk te verbazen. Het mooie aan de Zwarte Cross is dat er echt allemaal verschillende mensen door elkaar komen, ook mensen die moeten sparen voor het kaartje en er daarom éxtra van genieten."

De artiest zelf geniet ook met volle teugen. "Het is natuurlijk altijd een grote eer als je gevraagd wordt voor de Zwarte Cross. Dan ben je een soort van hip. Vorig jaar vroegen ze me ook al, maar toen kon ik helaas niet", aldus klok. "Ik hoop echt dat het de mensen goed bevallen is en dat ik hier over een paar jaar weer terug mag komen" Klok begint binnenkort met zijn nieuwe show. Hij staat dan een maand lang in koninklijk theater Carré in Amsterdam. "Maar ik kom ook in de buurt, ik kom naar het Amphion in Doetinchem." Het is een plek waar de artiest graag komt: "Ik meen het echt als ik zeg dat het één van de mooiste theaters van Nederland."

Lees ook

4-DSC08136

De Graafschap legt Jannes Wieckhoff vast: Duitse rechtsback tekent voor twee jaar

De Graafschap heeft donderdagmiddag de Duitser Jannes Wieckhoff gepresenteerd. De 26-jarige rechtsback komt transfervrij over van competitiegenoot Heracles Almelo.

ValerieGLD

Doetinchemse Valerie filmt potloodventer die haar achtervolgt in het bos

Toen Valerie uit Doetinchem afgelopen maandagochtend door het bos liep, kreeg ze een akelig gevoel. Als ze achter zich kijkt, ziet ze een man die haar een tijdje blijft achtervolgen. Als de man naast haar gaat lopen, schrikt ze zich rot. Hij laat zijn geslachtsdeel zien. Er volgt een confrontatie.

MediaMarkt

Sport, wonen en zorg onder een dak in voormalig MediaMarkt-pand Doetinchem

Het voormalig MediaMarkt-pand in Doetinchem krijgt een nieuwe invulling. In het pand komen sport, wonen en zorg onder een dak, tevens komt er een nieuwe naam: Van Nispen Plaza. Sinds het vertrek van de elektronicazaak vorig jaar en de sportschool Basic-Fit deze maand, staat het pand aan de Burgermeester van Nispenstraat leeg.

GRAWIL20

REGIO8 doet ook dit seizoen live radioverslag van De Graafschap

Streekomroep REGIO8 verzorgt ook dit seizoen live radioverslag van de wedstrijden van De Graafschap. De Doetinchemmers trappen zondagmiddag om 12.15 uur het nieuwe seizoen af tegen Helmond Sport in het GS Staalwerken Stadion.

Erepenning20

Koninklijke waardering voor Borculose stichting: 'Dat was erg verrassend'

De Meester Hendrik Willem Heuvel Stichting bestaat honderd jaar. Ter gelegenheid van dat jubileum heeft de stichting donderdag een koninklijke erepenning ontvangen. De onderscheiding werd bij museum De Lebbenbrugge in Borculo uitgereikt door locoburgemeester. Voorzitter Wim Slotboom had de verrassing totaal niet zien aankomen.

BoukeWinters

SvB op kruispunt: Winters partijvoorzitter, Veldhuis fractievoorzitter

Hoe omstreden ook in de ogen van criticasters, Samen voor Berkelland heeft een grote achterban en staat op een kruispunt: wel of niet doorgroeien naar een stabiele speler van betekenis in politiek Berkelland. Grondlegger Bouke Winters gaat zich later dit jaar toeleggen op een rol als partijvoorzitter, Esmée Veldhuis wordt de nieuwe fractievoorzitter.