gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hans Klok lovend over de Achterhoek 'Het voelt als vroeger'

a5347aaa028bbe937495cc87bb59471e

De wereldberoemde illusionist Hans Klok is dit weekend neergestreken op de Zwarte Cross. Na donderdag de spectaculaire opening van het nieuwe hoofdpodium te hebben verzorgd voorafgaand aan het optreden van Armin van Buuren, was de theatertent vrijdag zijn domein.

Bart Sollman |  | Aangepast op
Na zijn show sprak hij lovende woorden over de Achterhoek. "Het voelt heerlijk om hier rond te lopen. Het doet me zelfs een beetje denken aan de hippietijd. Iedereen wil gewoon plezier maken met elkaar, er is geen gezeik", zegt de illusionist. Hij geeft dan ook aan blij te zijn met het publiek in Lichtenvoorde: "Ik treed ook op voor mensen met heel veel geld, die alles al gezien hebben. Die zijn moeilijk te verbazen. Het mooie aan de Zwarte Cross is dat er echt allemaal verschillende mensen door elkaar komen, ook mensen die moeten sparen voor het kaartje en er daarom éxtra van genieten."

De artiest zelf geniet ook met volle teugen. "Het is natuurlijk altijd een grote eer als je gevraagd wordt voor de Zwarte Cross. Dan ben je een soort van hip. Vorig jaar vroegen ze me ook al, maar toen kon ik helaas niet", aldus klok. "Ik hoop echt dat het de mensen goed bevallen is en dat ik hier over een paar jaar weer terug mag komen" Klok begint binnenkort met zijn nieuwe show. Hij staat dan een maand lang in koninklijk theater Carré in Amsterdam. "Maar ik kom ook in de buurt, ik kom naar het Amphion in Doetinchem." Het is een plek waar de artiest graag komt: "Ik meen het echt als ik zeg dat het één van de mooiste theaters van Nederland."

Lees ook

AlardRoss4

Radio-dj Alard Ross neemt na 1.500 uitzendingen afscheid van REGIO8

Na 1.500 uitzendingen komt er een einde aan de populaire dialectradio-uitzendingen van Alard Ross. Dat maakte de programmamaker vrijdagmiddag bekend. De radiomaker presenteerde sinds 1997 iedere zaterdag het programma Van Mojn tut Goedgoan op REGIO8.

OrionStars0

Orion Stars jaagt met vernieuwde selectie op negende prijs op rij

De volleyballers van Orion Stars zijn klaar voor het nieuwe seizoen. Onder leiding van Dirk Sparidans, die voor het zesde seizoen op rij aan het roer staat, beginnen de Doetinchemmers met negen nieuwe spelers aan de competitie, onder wie libero Jeffrey Klok. Ondanks de vele nieuwe gezichten is het vertrouwen binnen de ploeg groot.

WhatsApp Image 2026-10-16 at 12.34.23

Wielrenner raakt gewond na botsing met auto in Zelhem

Een wielrenner is vrijdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding in Zelhem. Het incident gebeurde doordat een automobilist de fietser over het hoofd zag.

Gerrits Weerpraot0

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt fris weekend met zon en bewolking

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Vanaf de Sint-Mauritiuskerk in Silvolde voorspelt de weerboer een frisser weekend waarin zon en bewolking elkaar afwisselen.

WhatsApp Image 2026-10-16 at 11.35.24

Auto brandt uit naast weg in Breedenbroek

Een auto is vrijdagochtend in brand gevlogen in Breedenbroek. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.

tabakswaren

Sigaretten en shag halen in Duitsland wordt flink duurder

Duitsland gaat de accijnzen op sigaretten en shag verhogen. Daardoor wordt tabak kopen aan de andere kant van de grens flink duurder. Gisteren stemde een meerderheid van de Bondsdag in met jaarlijkse verhogingen gedurende vier jaar. De eerste verhoging moet op 1 januari 2027 ingaan.