gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hans Klok lovend over de Achterhoek 'Het voelt als vroeger'

a5347aaa028bbe937495cc87bb59471e

De wereldberoemde illusionist Hans Klok is dit weekend neergestreken op de Zwarte Cross. Na donderdag de spectaculaire opening van het nieuwe hoofdpodium te hebben verzorgd voorafgaand aan het optreden van Armin van Buuren, was de theatertent vrijdag zijn domein.

Bart Sollman |  | Aangepast op
Na zijn show sprak hij lovende woorden over de Achterhoek. "Het voelt heerlijk om hier rond te lopen. Het doet me zelfs een beetje denken aan de hippietijd. Iedereen wil gewoon plezier maken met elkaar, er is geen gezeik", zegt de illusionist. Hij geeft dan ook aan blij te zijn met het publiek in Lichtenvoorde: "Ik treed ook op voor mensen met heel veel geld, die alles al gezien hebben. Die zijn moeilijk te verbazen. Het mooie aan de Zwarte Cross is dat er echt allemaal verschillende mensen door elkaar komen, ook mensen die moeten sparen voor het kaartje en er daarom éxtra van genieten."

De artiest zelf geniet ook met volle teugen. "Het is natuurlijk altijd een grote eer als je gevraagd wordt voor de Zwarte Cross. Dan ben je een soort van hip. Vorig jaar vroegen ze me ook al, maar toen kon ik helaas niet", aldus klok. "Ik hoop echt dat het de mensen goed bevallen is en dat ik hier over een paar jaar weer terug mag komen" Klok begint binnenkort met zijn nieuwe show. Hij staat dan een maand lang in koninklijk theater Carré in Amsterdam. "Maar ik kom ook in de buurt, ik kom naar het Amphion in Doetinchem." Het is een plek waar de artiest graag komt: "Ik meen het echt als ik zeg dat het één van de mooiste theaters van Nederland."

Lees ook

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.

Politie logo jas

Jongen in Doetinchem beroofd van insulinecontroller, politie zoekt getuigen

De politie zoekt getuigen van een wel hele laffe beroving in Doetinchem. Een jongen werd op zaterdag 23 mei door vier jongens beroofd van zijn telefoon en insulinecontroller.

b6cb83c7-fe6d-473a-be77-6bc8627ebe00

Weerboer Gerrit voorspelt een druilerig weekend met af en toe een zonnetje

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit het buitengebied van Silvolde voorspelt de weerboer een druilerig weekend waarin de zon steeds meer de overhand neemt.

112MisterwegBlur

Twee motorrijders gewond bij ongeval in Winterswijk

Bij een verkeersongeval op de Misterweg in het buitengebied van Winterswijk zijn vrijdagochtend twee motorrijders gewond geraakt. De weg is tijdelijk afgesloten voor hulpverlening en bergingswerkzaamheden.