gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Hans Klok lovend over de Achterhoek 'Het voelt als vroeger'

a5347aaa028bbe937495cc87bb59471e

De wereldberoemde illusionist Hans Klok is dit weekend neergestreken op de Zwarte Cross. Na donderdag de spectaculaire opening van het nieuwe hoofdpodium te hebben verzorgd voorafgaand aan het optreden van Armin van Buuren, was de theatertent vrijdag zijn domein.

Bart Sollman |  | Aangepast op
Na zijn show sprak hij lovende woorden over de Achterhoek. "Het voelt heerlijk om hier rond te lopen. Het doet me zelfs een beetje denken aan de hippietijd. Iedereen wil gewoon plezier maken met elkaar, er is geen gezeik", zegt de illusionist. Hij geeft dan ook aan blij te zijn met het publiek in Lichtenvoorde: "Ik treed ook op voor mensen met heel veel geld, die alles al gezien hebben. Die zijn moeilijk te verbazen. Het mooie aan de Zwarte Cross is dat er echt allemaal verschillende mensen door elkaar komen, ook mensen die moeten sparen voor het kaartje en er daarom éxtra van genieten."

De artiest zelf geniet ook met volle teugen. "Het is natuurlijk altijd een grote eer als je gevraagd wordt voor de Zwarte Cross. Dan ben je een soort van hip. Vorig jaar vroegen ze me ook al, maar toen kon ik helaas niet", aldus klok. "Ik hoop echt dat het de mensen goed bevallen is en dat ik hier over een paar jaar weer terug mag komen" Klok begint binnenkort met zijn nieuwe show. Hij staat dan een maand lang in koninklijk theater Carré in Amsterdam. "Maar ik kom ook in de buurt, ik kom naar het Amphion in Doetinchem." Het is een plek waar de artiest graag komt: "Ik meen het echt als ik zeg dat het één van de mooiste theaters van Nederland."

Lees ook

GRAALM0

Duivenvoorden ziet stijgende lijn bij De Graafschap, maar waakt voor Jong FC Utrecht

De Graafschap lijkt na een uiterst moeizame start van het seizoen langzaam de weg omhoog te vinden. Toch staan de Superboeren nog altijd op de negentiende plaats in de Keuken Kampioen Divisie. Om de stijgende lijn door te trekken, wacht op De Vijverberg een treffen met de huidige hekkensluiter Jong FC Utrecht.

Merel

Montferland wil vaker ‘ja’ zeggen tegen recreatie op eigen erf

Een bed and breakfast in een leegstaand bijgebouw of hobbyworkshops met een theetuin op het eigen terrein: Montferland wil inwoners in het buitengebied meer ruimte geven voor kleinschalige recreatie. Volgens wethouder Merel Balduk sluiten de huidige regels onvoldoende aan bij wat inwoners tegenwoordig willen. “We moesten te vaak ‘nee’ zeggen tegen initiatieven die eigenlijk heel passend waren voor Montferland.”

OngevalTankstationWehl

Twee gewonden bij frontale botsing op Broekhuizerstraat in Wehl

Op de Broekhuizerstraat in Wehl zijn donderdagmiddag twee auto's frontaal met elkaar in botsing gekomen. Twee personen zijn voor controle naar het ziekenhuis gebracht. De weg is voorlopig afgesloten.

JorisClinic0

Kinderen leren veldrijden van Joris Nieuwenhuis in Zelhem: ‘We hebben gewoon plezier’

Meer dan zestig kinderen deden woensdagmiddag mee aan een veldrijclinic op de voormalige vuilnisbult in Zelhem, gegeven door Zelhemmer Joris Nieuwenhuis. De veldrijder hoopt hierdoor samen met de gemeente, KNWU en RTV Vierakker-Wichmond kinderen al jong de liefde voor de sport te leren.

Flexflitser Gaanderen

Flexflitser aan Liemersweg in Doetinchem gaat weer verhuizen

De flexflitser aan de Liemersweg in Doetinchem gaat weer verhuizen. De flitser rouleert iedere acht weken tussen drie locaties van waar twee in Gaanderen. Sinds half augustus staat deze aan de Liemersweg. Aan de Rijksweg zorgde de paal voor veel opschudding.

Iselinge20

Iselinge Hogeschool opnieuw in de prijzen met 'topopleiding'

Iselinge Hogeschool valt opnieuw in de prijzen. De hogeschool in Doetinchem heeft wederom een opleiding die de titel ‘Topopleiding’ mag dragen. De Associate degree Pedagogisch Educatief Professional (Ad-PEP) kreeg die titel in de Keuzegids hbo 2027. Daarnaast scoren twee andere opleidingen van de hogeschool vier sterren. Daarmee presteren alle opleidingen boven het landelijk gemiddelde binnen hun categorie.