Ulft, Netherlands

Grote brand legt schuur bij Zelhem in de as

Een schuur in het buitengebied van Zelhem is in de nacht van vrijdag op zaterdag uitgebrand. Een naastgelegen woning is door inzet van de brandweer behouden.
Jasper Hazelaar | 6 januari 2022 14:15 | Aangepast op 6 januari 2022 14:15
Het vuur ontstond rond 03.45 uur in een schuur bij een woning aan de Brunsveldweg. Na aankomst schaalde de brandweer op naar een grote brand. Met hulp van onder meer drie blusvoertuigen werd gepoogd het vuur onder controle te krijgen. Daarbij werd ingezet op het beschermen van de naastgelegen woning. Rond 05.00 uur had de brandweer het vuur onder controle. Niemand is gewond geraakt door de brand.

Een kraan is ter plaatse gekomen om delen van de schuur te verwijderen zodat alles kon worden geblust. De oorzaak van de brand is niet bekend. In de schuur stond onder meer een caravan. Ook lag er gereedschap opgeslagen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

brand|Bronckhorst|Zelhem|

Lees ook

Bronckhorst haalt tijdelijke drempels weg in Laag-Keppel

De gemeente Bronckhorst gaat de tijdelijke drempels op de Hummeloseweg in Laag-Keppel verwijderen. D...

Drugs gevonden bij bedrijf in Zelhem, burgemeester sluit pand

Bij een bedrijfspand aan de Melkweg in Zelhem is een grote hoeveelheid drugs gevonden door de politi...

Zelhemse snowboardster Peperkamp zet beste prestatie ooit op WK neer

Snowboardster Melissa Peperkamp uit Zelhem heeft dit weekend haar beste prestatie ooit op een WK nee...

Stapel snoeiafval brand af in Lievelde, rook trekt over N18

Automobilisten die over de N18 reden ondervonden hinder door de rook die over de Twenteroute trok. D...

Brandweer moet vierduizend kilo voer uit silo's scheppen in Doetinchem

De brandweer moet uit het pand van het diervoederbedrijf in Doetinchem waar woensdagochtend brand on...

Frituurpan vat vlam in woning in Terborg

In een woning in Terborg is woensdagmiddag brand ontstaan. De vlam sloeg in de pan tijdens het fritu...