gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Grote brand in schuur aan Oude Beekseweg in Didam: brandweer heeft situatie onder controle

db0d297b37c7f91c60f98246c929683a

Aan de Oude Beekseweg in Didam is zondagochtend een grote brand uitgebroken in een schuur. In de schuur werd aanvankelijk gedacht dat er ook pony’s aanwezig waren, maar later bleek dat de dieren veilig in de naastgelegen wei stonden.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De brand werd gemeld als uitslaand, waarna de brandweer met meerdere voertuigen uitrukte. De situatie werd al snel opgeschaald naar “groot” en er werden extra voertuigen opgeroepen voor de watervoorziening en bluswerkzaamheden. De inzet van de brandweer was voornamelijk gericht op het behoud van de naastgelegen woning.

De brandweer heeft inmiddels de brand onder controle gekregen en vooralsnog lijkt de woning geen grote schade te hebben opgelopen. Er wordt nog wel aandacht besteed aan de aanwezige zonnepanelen en opslagbatterijen in verband met mogelijk resterend brandgevaar.

De situatie wordt nauwlettend gemonitord, maar er zijn momenteel geen meldingen van persoonlijke ongevallen of gewonden.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-06-29 at 12.48.46

Nederlandse én Duitse brandweer zoeken naar persoon in watergat Isselburg

Met man en macht wordt er gezocht naar een persoon in een watergat bij Isselburg net over de grens bij Gendringen. Bij het water werden een fiets en meerdere persoonlijke spullen aangetroffen. De Duitse hulpdiensten zoeken met assistentie van brandweer Gendringen naar de persoon in het water, als is het de vraag of deze er überhaupt in ligt.

LangeMannen10

Lange Mannen van TeamNL stellen finaleplek veilig in snikhete Saza Topsporthal

De Nederlandse volleyballers hebben zaterdag en zondag gewonnen van Israël in de Saza Topsporthal in Doetinchem, in de halve finale van de CEV European League. Ondanks het behalen van de finale, ging het na afloop vooral over de zomerse omstandigheden.

Ibrahim El Kadiri (2)

De Graafschap verkoopt El Kadiri aan SV Darmstadt

Ibrahim El Kadiri laat na twee seizoenen De Graafschap achter zich en vervolgt zijn carrière in Duitsland bij SV Darmstadt 98. De 24-jarige buitenspeler speelde in totaal 67 wedstrijden voor de Doetinchemmers en was hierin dertien keer trefzeker.

Schermafbeelding 2026-06-29 093928

Verdacht voorwerp bij school in Doetinchem blijkt stuk vuurwerk

Bij de parkeerplaats van het Graafschap College aan de J.F. Kennedylaan in Doetinchem is zondag een verdacht voorwerp onderzocht. Omdat niet duidelijk was wat het voorwerp was, werd de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) ingeschakeld.

112Wintersiwjk

Motorrijder (20) uit Winterswijk overleden bij eenzijdig ongeval

Een 20-jarige motorrijder uit Winterswijk is zondagavond om het leven gekomen bij een eenzijdig ongeval tussen Groenlo en Winterswijk. De politie is een onderzoek gestart.

WhatsApp Image 2026-06-21 at 13.52.36

De Graafschap trapt oefencampagne af met winst op FC Utrecht

De Graafschap heeft zaterdag de eerste wedstrijd van de oefencampagne in aanloop naar het nieuwe seizoen gewonnen van eredivisionist FC Utrecht. In Elinkwijk werd het 1-2 voor de Doetinchemmers.