gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Grote brand in schuur aan Oude Beekseweg in Didam: brandweer heeft situatie onder controle

db0d297b37c7f91c60f98246c929683a

Aan de Oude Beekseweg in Didam is zondagochtend een grote brand uitgebroken in een schuur. In de schuur werd aanvankelijk gedacht dat er ook pony’s aanwezig waren, maar later bleek dat de dieren veilig in de naastgelegen wei stonden.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De brand werd gemeld als uitslaand, waarna de brandweer met meerdere voertuigen uitrukte. De situatie werd al snel opgeschaald naar “groot” en er werden extra voertuigen opgeroepen voor de watervoorziening en bluswerkzaamheden. De inzet van de brandweer was voornamelijk gericht op het behoud van de naastgelegen woning.

De brandweer heeft inmiddels de brand onder controle gekregen en vooralsnog lijkt de woning geen grote schade te hebben opgelopen. Er wordt nog wel aandacht besteed aan de aanwezige zonnepanelen en opslagbatterijen in verband met mogelijk resterend brandgevaar.

De situatie wordt nauwlettend gemonitord, maar er zijn momenteel geen meldingen van persoonlijke ongevallen of gewonden.

Lees ook

IMG_1318

Laatbloeier Van Zijl klaar voor volgende stap bij De Graafschap

Het komt niet vaak voor dat De Graafschap transfersommen betaalt voor nieuwe spelers. Voor de 21-jarige Bjorn van Zijl deed de club dat wel. De Superboeren maakten enkele tonnen over aan VVV Venlo voor de aanvaller, die tot twee seizoenen geleden nog in de vijfde klasse van het amateurvoetbal actief was. “Het is allemaal heel snel gegaan. Ik leef de droom op dit moment.”

ac91cbac-f9da-4c1a-919d-2eb67cafa8bf

De Graafschap verliest ruim van SC Heerenveen en is Kwint maanden kwijt

De Graafschap is vrijdagavond in Akkrum tegen een fikse nederlaag aangelopen. Tegen SC Heerenveen werd het na 120 minuten spelen 7-2. Nadat de Superboeren vorige week vertrouwen tankten door in de eerste oefenwedstrijd te winnen van FC Utrecht, werden ze vrijdagavond geconfronteerd met een andere realiteit.

CorsoVarsseveld

Organisatie optocht Varsseveld stuurt brandbrief: ‘Het wordt heel lastig’

De toekomst van het Varsseveldse bloemencorso en allegorisch optocht staat onder druk. De organisatie heeft te maken met een bekend fenomeen in de wereld van carnavalsoptochten en bloemencorso’s: steeds minder bouwplekken. AOV Varsseveld en Stichting Bloemencorso Varsseveld sturen daarom samen een brandbrief naar de gemeente Oude IJsselstreek.

GWWP0

Weerboer Gerrit voorspelt een mooi weekend: 'De zon gaat goed schijnen'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Op het beachvolleybalveld in Megchelen voorspelt de weerboer 'een prima zomersweekend' met ook kans op bui.

ARGO (GLD)

Doetinchemse atletiekclub ARGO viert 65-jarig jubileum

Een briljanten feest in Doetinchem, zaterdag op sportpark De Bezelhorst. Atletiekvereniging ARGO viert het 65-jarig bestaan.

WethoudersMontferland0

Twee nieuwkomers in college Montferland waaronder jongste wethouder van de Achterhoek

Montferland heeft een nieuw college, in plaats van vier, gaan vijf wethouders het de komende vier jaar doen. VVD'er Martin Som keert terug in het college. Jeanette Derksen van Lokaal Belang en Ingrid Wolsing van PRO gaan door. Het CDA komt met twee nieuwkomers, Chiel Polman en Merel Balduk.