gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Gouden Karper in Hummelo vanaf nu Hofleverancier

367a8bcd717dbcdceee628d4ffb19b8f.jpg

Het 101 jaar oude restaurant De Gouden Karper in Hummelo mag zich vanaf nu Hofleverancier noemen. Honderden gasten kwamen maandag op de overhandiging door burgemeester Marianne Besselink van Bronckhorst af.

Jasper Hazelaar |
“We hadden bezoekers vanuit Aerdenhout (Noord-Holland red.) tot Zierikzee (Zeeland red.), het was echt heel bijzonder”, zegt de trotse mede-eigenaresse Elisabeth de van der Schueren-Remmelink een dag na de feestelijke uitreiking. Rond de vijfhonderd mensen kwamen gedurende de dag langs voor een felicitatie. Reden voor de overhandiging was de honderdste verjaardag van de Krent, zoals het restaurant in de volksmond wordt genoemd, in 2021. Vier generaties geleden begon Gerrit Jan Remmelink het restaurant, dat nu door Elizabeth en Rita de van der Schueren-Remmelink wordt geleid.

Binnenkort prijkt er als fysieke erkenning van de toekenning van Hofleverancier een schildje aan de muur. “Het is gewoon een prachtige toekenning en een kroon op het werk”, vindt Elisabeth De van der Schueren-Remmelink, die al maanden wist dat ze het predicaat binnen had. “Ik heb lang rond moeten lopen met het geheim, maar het was echt heel bijzonder. We mogen echt blij zijn met de vele gasten die uit den lande naar ons komen.”

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Foto: JTDproducties/Joris Telders

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-17 at 22.43.22.jpeg

De Graafschap stelt kwartfinale play-offs veilig

De Graafschap heeft vrijdagavond de tweede ronde van de play-offs veiliggesteld door op een sfeervolle Vijverberg te winnen van promovendus Cambuur. De Superboeren draaiden een 0-1 achterstand om tot een 3-1 overwinning.

image00003LB.jpeg

Amphion Open groeit uit tot broedplaats voor talent: 'Je komt er altijd beter uit'

Wat ooit begon als een talentenjacht, is inmiddels uitgegroeid tot een serieus ontwikkeltraject voor artiesten: het Amphion Open van het Doetinchemse theater. De focus ligt niet langer alleen op winnen, maar vooral op groeien als performer.

LuukDirkOrion.jpg

Orion Stars na feest en rust op jacht naar vijfde landstitel

Aan de vooravond van de play-offs richting het landskampioenschap volleybal oogt Orion Stars kalm, maar gefocust. De Doetinchemse volleybalploeg ontmoet zaterdagmiddag na elf dagen zonder officiële wedstrijd Sliedrecht Sport. De Achterhoekers gaan op jacht naar de vijfde landstitel.

MaartenDebat.jpg

Coalitievorming Doetinchem verloopt voorspoedig: 'Streven naar akkoord eind mei'

De coalitievorming in Doetinchem lijkt na een rumoerige start in rustiger vaarwater te zijn beland. Waar de verkenningsfase gepaard ging met flinke kritiek en teleurstelling, verlopen de gesprekken tussen de beoogde coalitiepartijen PRO, CDA, VVD en D66 voorspoedig. Voorzichtig wordt er gesproken over een coalitieakkoord dat eind mei kan worden gepresenteerd.

20250409 Kerk Ulft.jpg

Woontoren op Zwarte Plein Ulft van de baan, wel woningen bij Antoniuskerk

Het plan voor een woontoren met 25 appartementen op het Zwarte Plein in Ulft is van de baan. De gemeente Oude IJsselstreek kiest nu definitief voor woningbouw in en rond de Antoniuskerk aan de Dr. Ariënsstraat, zonder betrokkenheid van het terrein van schutterij De Eendracht.

Gerrit0.png

Gerrit Vossers voorspelt een koeler weekend met buien

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit het buitengebied van Varsselder voorspelt hij een koeler weekend.