gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Goorseweg vanwege werkzaamheden 1 mei deels gesloten

c14baef3474b8b801c29fe1ddc84e391.jpg

Vanwege werkzaamheden voor een nieuw kruispunt bij Lochem wordt de Goorseweg (N346) afgesloten voor verkeer. Het doorgaande gemotoriseerde verkeer moet via Borculo en Neede omrijden.

Viggo Zweverink |
Een deel van de Goorseweg is vanaf 1 mei ruim twee maanden afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Provincie Gelderland voert werkzaamheden uit om een nieuwe kruising aan te leggen van de Goorseweg met de Nettelhorsterweg, die in de toekomst aan zal sluiten op het nieuwe deel van de Goorseweg vanaf de nieuwe brug in Lochem. Dit is onderdeel van het grote onderhoud van de Nettelhorsterweg tussen de Goorseweg en Broeksraat, die later dit jaar plaatsvindt.

Het gemotoriseerde verkeer vanuit Lochem wordt omgeleid via Borculo, Neede en Hengevelde naar Goor, en omgekeerd. Fietsers kunnen gedurende de werkzaamheden wel gebruikmaken van de fietspaden langs de Goorseweg. De provincie roept bestuurders op om zich aan de omleidingsroutes te houden, geen sluiproutes te gebruiken en zich aan de maximumsnelheid te houden.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Suzan en Freek ZC1.jpg

Suzan & Freek, Rowwen Hèze en De Paloma's op Zwarte Cross 2026

De Zwarte Cross heeft 41 nieuwe namen bekendgemaakt voor de komende editie. Onder andere Kraantje Pappie, Rowwen Hèze en De Paloma’s zijn toegevoegd aan de line-up. Ook Suzan & Freek treden op, zij staan op de zondag van het festival op het Hoofdpodium.

berkelland2.jpg

Lijsttrekkers Berkelland in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Oude IJsselstreek beet dinsdag het spits af, donderdag is Berkelland aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

Voetbalclubslogos.jpg

JOY 26 nieuwe naam jeugdvoetbalsamenwerking Oude IJsselstreek

De zeven samenwerkende voetbalclubs uit de gemeente Oude IJsselstreek hebben de naam voor de nieuw op te richten SJO jeugdvoetbalclub gepresenteerd. De jeugd van Ulftse Boys, SDOUC, GWVV, NVC, Etten, Gendringen én SVGG voetballen vanaf komend seizoen onder de naam JOY 26.

WhatsApp Image 2026-03-05 at 12.51.28.jpeg

Auto belandt in weiland Wehl na onwelwording

Aan de Broekhuizerstraat in Wehl is donderdagochtend een bestuurder onwel geraakt. De persoon kwam met de auto in het weiland terecht en is naar het ziekenhuis gebracht.

RacebaanDidam0.jpg

Louis en Didi Jansen bouwen droomracebaan in Didamse garage: ‘Je voelt je weer even kind’

Wat begon met een klein racebaantje uit zijn jeugd, groeide uit tot een indrukwekkend mini-circuit in de garage. Louis en Didi Jansen uit Didam bouwden de afgelopen jaren aan een uitgebreide slotracebaan, compleet met verlichting, een computersysteem en wedstrijden tegen vrienden. “Het is misschien een beetje uit de hand gelopen, maar vooral heel leuk.”

WhatsApp Image 2026-03-04 at 23.41.47 (1).jpeg

Schuur bij woning brandt af in Winterswijk

In Winterswijk is in de nacht van woensdag op donderdag een schuur bij een woning afgebrand. Mogelijk werd de brand veroorzaakt door een accu van een elektrische fiets.