Het ongeval gebeurde rond 09.30 uur op de kruising in Aalten. Het busje wilde vanuit de Klokkenmakersweg de Dinxperlosestraat oprijden. Hierbij zag de bestuurder een auto met daarin twee inzittenden over het hoofd, met een aanrijding tot gevolg. In de auto zat een vrouw met een jong meisje. De auto van de twee inzittenden schoot over het fietspad en kwam daar vervolgens tot stilstand.
Vanwege de forse schade aan de auto moest de bestuurster van het voertuig worden bevrijdt door de brandweer. Zij hebben haar deur verwijderd waardoor zij uit de auto gehaald kon worden. De vrouw is vervolgens met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis door het toegesnelde ambulancepersoneel. Het jonge meisje die bij de vrouw in het voertuig zag kon zelfstandig uitstappen en is door haar moeder opgehaald. De bestuurder van het busje kwam met de schrik vrij en kon na een controle in de ambulance weer naar huis.
Beide voertuigen raakten flink beschadigd en moeten worden afgesleept. Het kruispunt zat dicht voor de opbergingswerkzaamheden.