gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Gewonde bij aanrijding op kruising Dinxperlosestraatweg in Aalten

86450be61f91e83207160c23676e898b

Bij een ongeval op de kruising van de Dinxperlosestraatweg en de Klokkenmakersweg in Aalten zijn een auto en een busje hard tegen elkaar gebotst. De bestuurder van het busje zag de auto over het hoofd waardoor een aanrijding volgde. Eén persoon is mee naar het ziekenhuis.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 09.30 uur op de kruising in Aalten. Het busje wilde vanuit de Klokkenmakersweg de Dinxperlosestraat oprijden. Hierbij zag de bestuurder een auto met daarin twee inzittenden over het hoofd, met een aanrijding tot gevolg. In de auto zat een vrouw met een jong meisje. De auto van de twee inzittenden schoot over het fietspad en kwam daar vervolgens tot stilstand.

Vanwege de forse schade aan de auto moest de bestuurster van het voertuig worden bevrijdt door de brandweer. Zij hebben haar deur verwijderd waardoor zij uit de auto gehaald kon worden. De vrouw is vervolgens met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis door het toegesnelde ambulancepersoneel. Het jonge meisje die bij de vrouw in het voertuig zag kon zelfstandig uitstappen en is door haar moeder opgehaald. De bestuurder van het busje kwam met de schrik vrij en kon na een controle in de ambulance weer naar huis.

Beide voertuigen raakten flink beschadigd en moeten worden afgesleept. Het kruispunt zat dicht voor de opbergingswerkzaamheden.

Lees ook

9236ca55cc08bed6168dc9c5d22a6a43

Sporthal Breedenbroek luidt noodklok: 'Waarom Etten en Megchelen wel?'

Sportbelangen Breedenbroek heeft woensdagavond tijdens een commissievergadering de noodklok geluid over de toekomst van de sporthal. De stichting vraagt de gemeente om zes ton voor renovatie en verduurzaming. "Waarom andere kernen wel en Breedenbroek niet?", vraagt secretaris Margriet Koenders zich af.

DokeTempels10

Doke Tempels uit fractie PRO Nederland Oude IJsselstreek gezet, toekomst zetel onbekend

Raadslid Doke Tempels maakt niet langer onderdeel uit van de fractie van PRO Nederland Oude IJsselstreek. De partij heeft het vertrouwen in het raadslid opgezegd nadat ze volgens PRO maanden onbereikbaar was. Tempels wilde zelf wethouder worden, maar John Haverdil won uiteindelijk die interne strijd.

GraafschapZW

Oud-voorzitter De Graafschap Hylke Enzerink overleden

Hylke Enzerink, van 1994 tot 2000 voorzitter van De Graafschap, is overleden. Dat maakt de club bekend op haar kanalen. Enzerink is 83 jaar oud geworden.

Bord Didam

Alleen bestemmingsverkeer nog welkom in centrum Didam

Automobilisten die het centrum van Didam als sluiproute gebruiken, mogen daar vanaf vandaag niet meer rijden. Alleen bestemmingsverkeer is nog welkom. Met de proef hoopt de gemeente de verkeersoverlast terug te dringen.

WhatsApp Image 2026-09-09 at 09.54.59

Fietsster lichtgewond na aanrijding in Doetinchem

Een fietsster is woensdagochtend lichtgewond geraakt bij een ongeval op de Mozartlaan in Doetinchem. Een automobiliste reed achteruit en zag daarbij drie meisjes op de fiets over het hoofd.

Trekkers OIJ

Honderden boeren bieden brandbrief aan bij gemeentehuis Gendringen

Zo'n 250 boeren kwamen dinsdagavond met tientallen trekkers naar het gemeentehuis van de gemeente Oude IJsselstreek in Gendringen. Ze boden een brandbrief aan, aan burgemeester Laura Werger waarin ze hun zorgen uitspreken over de brief van minister van Essen. Hoewel een gemeente in eerste instantie niet over die regels gaat, is het gemeentehuis volgens de boeren tóch de geschikte plek.