gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Gemengde gevoelens bij aftrap laatste editie Mañana Mañana

2a8c59b0fa6d20844fc5cb3af1e8e324

De allerlaatste editie van het Achterhoekse festival Mañana Mañana op landgoed Oolde in Laren is van start gegaan. De organisatie, artiesten en bezoekers kijken met een dubbel gevoel naar het festivalweekend.

Viggo Zweverink | Remco Geurts | Nick Hermsen |  | Aangepast op
"Mañana Mañana is gewoon een heel mooi feestje. Wij balen ontzettend, maar dit is een besluit dat wij moesten nemen", zegt Chuck Sterk van de Feestfabriek. "Wij hopen er een hele gave editie van te maken." Ondanks dat het de laatste editie is, maakt dit de sfeer voor de bezoekers niet minder. Zo zegt een bezoeker: "Ik ben hier nu voor de eerste keer, maar ik ben blij dat ik deze laatste editie nog mee mag maken."

Veel vaste festivalgangers vinden het jammer dat dit jaar de laatste keer Mañana Mañana is. "Toch moet ik wel een traantje wegpinken", zegt een festivalganger, die door zijn kleding ieder jaar een opvallende verschijning is. "Mensen denken dat ik van de feestcomissie ben, maar ik ben hier gewoon voor de gezelligheid!" Ook pianist Roel Spanjers gaat het Achterhoekse festival missen: "Het is zo leuk, zo landelijk. Het is echt een feest om hier te spelen."

Drassig
De organisatoren van het festival in Laren moeten door de heftige regenval alles op alles zetten om het festivalterrein klaar te maken. Door de drassige ondergrond konden er namelijk geen zware machines worden gebruikt. "Dat ging dit jaar echt niet, dan rijd je het gras zo kapot dat het voor het begin al een bende is", aldus Sterk. "Gisteravond moest er nog een vloertje worden gelegd in de totempaaltent, maar als je met 25 man aan het sjouwen bent ligt het er zo in."

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Lees meer over:

Lees ook

GRAVROUWEN20

De Graafschap vrouwen aan vooravond eredivisie: ‘Doel is handhaving’

De Graafschap vrouwen maakt zich op voor het eredivisiedebuut. Zondag om 16.45 uur spelen de Doetinchemmers uit tegen recordkampioen FC Twente. De selectie én trainer Timo Kleinhesselink kunnen niet wachten om op het hoogste niveau af te trappen.

GERRITVOSSERS340

Weerboer Gerrit voorspelt een warm maar bewolkt weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Varsseveld voorspelt de weerboer een warm maar bewolkt weekend.

FlexFlitser

Beruchte flexflitser verplaatst naar Liemersweg in Doetinchem

De flexflitser die sinds medio juni aan de Gaanderenseweg stond is verplaatst naar de Liemersweg, ter hoogte van de SaZa sporthal in Doetinchem. De flexflitser rouleert elke acht weken tussen drie locaties in de gemeente, en heeft al voor duizenden boetes gezorgd.

493369_Slingeland_Ziekenhuis_2021_6

Slingeland Ziekenhuis behaalt zilveren certificaat op gebied van duurzaamheid

Het Slingeland Ziekenhuis heeft het zilveren certificaat van de Milieuthermometer Zorg behaald. Het ziekenhuis heeft de afgelopen jaren onder meer ingezet op de energiebesparing, afvalscheiding en duurzamere inkoop. Sinds 2018 is het jaarlijkse stroomverbruik met ongeveer een miljoen kilowattuur stroom afgenomen. Daar worden ze nu voor beloond.

5-DSC09286

De Graafschap legt Finse buitenspeler Toivo Mero vast

De Graafschap heeft zich versterkt met de 18-jarige Fin Toivo Mero. De buitenspeler komt over van HJK Helsinki en tekent voor drie seizoenen met optie voor nog een jaar in Doetinchem.

Optocht Varsseveld

Volksfeesten Varsseveld | Kijk hier de volledige optocht terug

De Varsseveldse Volksfeesten zijn donderdagavond afgetrapt met de eerste optocht door het dorp. Tientallen bloemenwagens, loopgroepen, allegorische wagens en muziekkorpsen trokken vanaf het Kerkplein door het centrum van Varsseveld. REGIO8 bracht de volledige optocht live in beeld.