gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Geliefde bakker bij centrum Doetinchem krijgt opvolger

255517d6db803f278ed2f3a94c1eba60

De Duitse bakker in Doetinchem die vorige maand wegens de oplopende kosten haar deuren sloot, krijgt een opvolger. De keten 'Broodje' zal vrijdag zijn intrek in het pand aan de Dr. Huber Noodtstraat nemen.

Viggo Zweverink |
"We zijn blij dat we een opvolger hebben gevonden", laat de vorige bakker op Facebook weten. De plaatsvervanger, 'Broodje', heeft momenteel in Zevenaar en Duiven locaties en gaat vanaf vrijdag de Duitse bakker opvolgen. Veel klanten lieten op Facebook weten de broodjes te gaan missen. De nieuwe eigenaar van het pand, Romy Sanders, weet hoe groot de schoenen zijn die gevuld moeten worden. "Wij zijn door onze locatie in Zevenaar gelukkig al wat gewend", laat Sanders weten. "We gaan er vanuit dat deze zaak vol zal staan."

De trouwe klanten van 'De echte Duitse bakker op de hoek' hoeven niet te vrezen er geen Duitse broodjes meer verkocht zullen worden. 'Broodje' gaat hiermee door, maar zal wel de Oostenrijkse lekkernijen links laten liggen. Sanders laat weten een deel van het personeel dat werkzaam was bij de Elisabetta Bäckerei overgenomen te hebben.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

|

Lees ook

TreinDE10

Onderzoek naar nieuwe treinverbinding met Duitsland

NS onderzoekt samen met Deutsche Bahn of er een extra internationale intercity kan gaan rijden tussen Nederland en het Duitse Ruhrgebied, met een stop in Arnhem. Dit kan voor reizigers uit de Achterhoek de OV-verbinding met Duitsland flink verbeteren.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Nog voor het zomerreces duidelijkheid over coalitie Bronckhorst

GBB, PRO Bronckhorst, VVD en D66 verwachten nog voor het zomerreces een coalitieakkoord en een nieuw college te presenteren. Dat liet GBB-fractievoorzitter Robbert van Velsen donderdagavond weten tijdens een update aan de gemeenteraad.

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.

Politie logo jas

Jongen in Doetinchem beroofd van insulinecontroller, politie zoekt getuigen

De politie zoekt getuigen van een wel hele laffe beroving in Doetinchem. Een jongen werd op zaterdag 23 mei door vier jongens beroofd van zijn telefoon en insulinecontroller.