Ulft, Netherlands

Geliefde bakker bij centrum Doetinchem krijgt opvolger

De Duitse bakker in Doetinchem die vorige maand wegens de oplopende kosten haar deuren sloot, krijgt een opvolger. De keten 'Broodje' zal vrijdag zijn intrek in het pand aan de Dr. Huber Noodtstraat nemen.
Viggo Zweverink | 30 maart 2023 11:05 | Aangepast op 30 maart 2023 11:05
"We zijn blij dat we een opvolger hebben gevonden", laat de vorige bakker op Facebook weten. De plaatsvervanger, 'Broodje', heeft momenteel in Zevenaar en Duiven locaties en gaat vanaf vrijdag de Duitse bakker opvolgen. Veel klanten lieten op Facebook weten de broodjes te gaan missen. De nieuwe eigenaar van het pand, Romy Sanders, weet hoe groot de schoenen zijn die gevuld moeten worden. "Wij zijn door onze locatie in Zevenaar gelukkig al wat gewend", laat Sanders weten. "We gaan er vanuit dat deze zaak vol zal staan."

De trouwe klanten van 'De echte Duitse bakker op de hoek' hoeven niet te vrezen er geen Duitse broodjes meer verkocht zullen worden. 'Broodje' gaat hiermee door, maar zal wel de Oostenrijkse lekkernijen links laten liggen. Sanders laat weten een deel van het personeel dat werkzaam was bij de Elisabetta Bäckerei overgenomen te hebben.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Bakkerij|Doetinchem|

Meest gelezen

Omleidingsroute door landbouwsluis zorgt voor chaos in Wehl

Tim Rondeel | Remco Geurts | 22 sep 2023 16:24

Jonge ondernemers Julia en Quinten stappen in Café Baan in Geesteren

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 28 sep 2023 11:07

Lees ook

Verkoop woningen bij Kapperskolk in Doetinchem start volgend jaar

Doetinchem heeft meer duidelijkheid gegeven over de toekomstige woonwijk De Kwekerij, bij Wijnbergen...

Tevredenheid over opvang asielzoekers in Doetinchem: 'Jammer dat het eindigt'

Na een ruim een jaar vertrekken de laatste asielzoekers deze week uit de crisisnoodopvang bij het st...

Chauffeur verliest container bij afrit van snelweg A18 in Doetinchem

Een vrachtwagenchauffeur is dinsdagavond een container verloren nabij de afrit van de A18 bij een fa...

Lachende gezichten door terugkeer van Okidoki Radio op REGIO8

Een kleine tien jaar na het stoppen is het geliefde radioprogramma Okidoki Radio teruggekeerd op rad...

Active Living Orion pakt rol van underdog in aanloop naar nieuw volleybalseizoen

De voorbereiding op het nieuwe seizoen is enkele weken onderweg voor de volleyballers van Active Liv...

De Graafschap pakt bij MVV Maastricht derde overwinning op rij

De goede vorm van De Graafschap is zondag doorgezet met een 1-2 overwinning op bezoek bij MVV in Maa...