gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Geen vuurwerkslachtoffers naar Slingeland tijdens oud en nieuw

7c97a2ee8f060d9972bd8a7d401091e3

Tijdens Nieuwjaarsnacht is er geen enkel persoon met letsel door vuurwerk opgenomen in het Slingeland in Doetinchem. Uniek volgens een woordvoerder, maar van een rustige nacht in het ziekenhuis was er door vele patiënten met virusinfecties geen sprake.

Redactie REGIO8 |
"Het was een beetje een normale horeca-nacht, maar niet extreem", zegt een woordvoerder over de afgelopen nacht in het Doetinchemse ziekenhuis. Op oudejaarsdag zelf werden er wel twee mensen opgenomen met verwondingen aan het gezicht na het afsteken van vuurwerk. In de nacht zelf, kwam er niemand. "Dat hebben we in het verleden weleens anders gezien", geeft de woordvoerder aan. "We weten natuurlijk niet wat er bij de huisartsenposten is binnengekomen, maar mensen met ernstige verwondingen worden dan alsnog doorverwezen. Misschien zijn mensen extra voorzichtig geweest omdat het waaide, maar ik heb er geen reden voor."

Spreken van een rustige nacht in het ziekenhuis kan echter niet. Waar er geen drukte met vuurwerkslachtoffers was, zijn er momenteel wel veel patiënten opgenomen met verschillende virussen. "Dat zie je landelijk en ook bij ons", aldus de woordvoerder, die doelt op de griep, het RS-virus en het coronavirus. "Het is gewoon nog steeds best druk op onze spoedeisende hulp omdat er allerlei virussen heersen."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

SluisEefde0

Gemaal in Eefde kan extreem laag water niet aan

Miljoenen steken in een renovatie, maar geen rekening houden met laag water: bij het gemaal in Eefde dreigt dat een kostbare misser te worden. De pompen hangen te hoog om bij droogte voldoende water naar het Twentekanaal te krijgen. Daardoor dreigt het Twentekanaal eens in de twee jaar te moeten sluiten voor alle scheepvaart. Voor de binnenvaart en bedrijven langs het kanaal kan dat flinke gevolgen hebben.

WhatsApp Image 2026-09-21 at 09.57.21

Keukenbrand richt veel schade aan in woning in Doetinchem

Bij een brand in een woning in Doetinchem is zaterdagochtend veel schade ontstaan. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.

windturbine-windmolen-windpark-foto-Waterschap-Rijn-en-IJssel

Windpark Keppel-Eldrik voorlopig van de baan door nieuwe koers Bronckhorst

De gemeente Bronckhorst neemt het verzoek voor Windpark Keppel-Eldrik niet verder in behandeling. Dit laat het college weten nadat zij voor een nieuwe lokale koers kiezen om energie op te wekken.

ThomasDuivenvoorden10

De Graafschap verliest opnieuw en is hekkensluiter

De Graafschap is er opnieuw niet in geslaagd om de punten in eigen huis te houden. De ploeg van Thomas Duivenvoorden was bij vlagen niet bij machte om een vuist te maken en verloor van NAC Breda: 1-2.

WhatsApp Image 2026-09-19 at 16.04.36

Vrachtwagen uit Spanje klemgereden en doorzocht door politie in Doetinchem

Een vrachtwagen uit Spanje is donderdag klemgereden door de politie in Doetinchem. Het voertuig is later doorzocht. Wat de aanleiding van de actie was is niet nog bekend, daar komt nog meer duidelijkheid over.

Tanken10

Duitse brandstofprijs gaat 17 cent omlaag: tanken over de grens wordt weer aantrekkelijk

De Duitse regering heeft samen met de deelstaten een akkoord bereikt om de energiebelasting op brandstof opnieuw met 17 cent per liter te verlagen. Daarmee wordt tanken over de grens voor veel Achterhoekers weer aantrekkelijker. Het steunpakket dat de Duitse regering voor ogen heeft, moet uiterlijk 1 oktober worden ingevoerd en geldt in ieder geval tot het einde van dit jaar.