gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Geen vuurwerkslachtoffers naar Slingeland tijdens oud en nieuw

7c97a2ee8f060d9972bd8a7d401091e3.jpg

Tijdens Nieuwjaarsnacht is er geen enkel persoon met letsel door vuurwerk opgenomen in het Slingeland in Doetinchem. Uniek volgens een woordvoerder, maar van een rustige nacht in het ziekenhuis was er door vele patiënten met virusinfecties geen sprake.

Redactie REGIO8 |
"Het was een beetje een normale horeca-nacht, maar niet extreem", zegt een woordvoerder over de afgelopen nacht in het Doetinchemse ziekenhuis. Op oudejaarsdag zelf werden er wel twee mensen opgenomen met verwondingen aan het gezicht na het afsteken van vuurwerk. In de nacht zelf, kwam er niemand. "Dat hebben we in het verleden weleens anders gezien", geeft de woordvoerder aan. "We weten natuurlijk niet wat er bij de huisartsenposten is binnengekomen, maar mensen met ernstige verwondingen worden dan alsnog doorverwezen. Misschien zijn mensen extra voorzichtig geweest omdat het waaide, maar ik heb er geen reden voor."

Spreken van een rustige nacht in het ziekenhuis kan echter niet. Waar er geen drukte met vuurwerkslachtoffers was, zijn er momenteel wel veel patiënten opgenomen met verschillende virussen. "Dat zie je landelijk en ook bij ons", aldus de woordvoerder, die doelt op de griep, het RS-virus en het coronavirus. "Het is gewoon nog steeds best druk op onze spoedeisende hulp omdat er allerlei virussen heersen."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Fristivoordeschapen0.jpg

Het houdt niet op bij kinderboerderij Didam: lammetje krijgt drinkyoghurt

Na beschimmeld eten, hondenpoep en zelfs gedumpte dieren binnen de hekken van kinderboerderij Didam, is er nu een nieuw dieptepunt bereikt. Op camerabeelden is te zien hoe een ouder en een kind drinkyoghurt aan een lammetje geven. In dit geval kon er nog ingegrepen worden.

__2.jpg

Doetinchem wil Spoorzone transformeren tot groen stadsdistrict met duizenden woningen

De Spoorzone in Doetinchem moet een compleet nieuw stadsdeel met duizenden woningen en werkplekken worden. Als het aan gemeente Doetinchem ligt, verandert het gebied in de komende jaren in ‘het nieuwe visitekaartje’ van de stadsgemeente.

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.