gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Geen vuurwerkslachtoffers naar Slingeland tijdens oud en nieuw

7c97a2ee8f060d9972bd8a7d401091e3

Tijdens Nieuwjaarsnacht is er geen enkel persoon met letsel door vuurwerk opgenomen in het Slingeland in Doetinchem. Uniek volgens een woordvoerder, maar van een rustige nacht in het ziekenhuis was er door vele patiënten met virusinfecties geen sprake.

Redactie REGIO8 |
"Het was een beetje een normale horeca-nacht, maar niet extreem", zegt een woordvoerder over de afgelopen nacht in het Doetinchemse ziekenhuis. Op oudejaarsdag zelf werden er wel twee mensen opgenomen met verwondingen aan het gezicht na het afsteken van vuurwerk. In de nacht zelf, kwam er niemand. "Dat hebben we in het verleden weleens anders gezien", geeft de woordvoerder aan. "We weten natuurlijk niet wat er bij de huisartsenposten is binnengekomen, maar mensen met ernstige verwondingen worden dan alsnog doorverwezen. Misschien zijn mensen extra voorzichtig geweest omdat het waaide, maar ik heb er geen reden voor."

Spreken van een rustige nacht in het ziekenhuis kan echter niet. Waar er geen drukte met vuurwerkslachtoffers was, zijn er momenteel wel veel patiënten opgenomen met verschillende virussen. "Dat zie je landelijk en ook bij ons", aldus de woordvoerder, die doelt op de griep, het RS-virus en het coronavirus. "Het is gewoon nog steeds best druk op onze spoedeisende hulp omdat er allerlei virussen heersen."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Tante Rikie3

Zwarte Cross brengt eerbetoon aan Tante Rikie met slogan voor 2027

De Zwarte Cross heeft maandagmiddag de slogan voor de editie van 2027 bekendgemaakt. Met ‘Rikie Forever!’ brengt de organisatie een eerbetoon aan Tante Rikie, de festivaldirectrice in ruste.

HybridAchterhoek (13)

Honderden atleten gaan tijdens Hybrid Achterhoek tot het uiterste

Meer dan driehonderd atleten gingen zaterdag tot het gaatje in de SSP-hal in Ulft. Tijdens de Hybrid Achterhoek combineren de deelnemers hardlopen met verschillende kracht- en conditieoefeningen. Organisator Bram de Vries krijgt energie van al die fanatiekelingen.

Jotihunt0

XXL-vossenjacht door de Achterhoek tijdens jubileumeditie van Jotihunt

26 uur lang jagen op vossen en daarbij diverse opdrachten uitvoeren om punten te behalen, dat is het doel van de Jotihunt. Honderden scouts van negen Achterhoekse verenigingen deden dit weekend tijdens de 25e editie van dit evenement een gooi naar de winst.

WhatsApp Image 2026-10-19 at 14.26.00

Kortsluiting zorgt voor flinke rookontwikkeling in ’s-Heerenberg

De hulpdiensten zijn maandagmiddag uitgerukt vanwege flinke rookontwikkeling in een woning aan het Rodingsveen in ’s-Heerenberg. De rook ontstond door kortsluiting in een stopcontact. Er raakte niemand gewond.

rechtbankZutphen

Cel voor Doetinchemmer (54) na poging tot verkrachting ex

Een 54-jarige man uit Doetinchem is veroordeeld voor het proberen te verkrachten en het mishandelen van zijn ex. De man heeft een gevangenisstraf gekregen van twee jaar, waarvan tien maanden voorwaardelijk.

WhatsApp Image 2026-10-19 at 13.28.33

CBR ziet geen reden voor theorie-examens in de Achterhoek ondanks beoogde verhuizing

Hoewel het CBR een nieuwe locatie voor praktijkexamens in Doetinchem lijkt te hebben gevonden, is er nog altijd geen mogelijkheid voor Achterhoekers om in de regio hun theorie-examen af te leggen. Het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) ziet geen aanleiding om daar verandering in te brengen.