gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Geen nieuw contract voor Fortes, El Jebli en Warmerdam bij De Graafschap

5144d59d1be0e8f0435a4b2394dab3d7.jpg

De Graafschap neemt na dit seizoen afscheid van zes spelers, waaronder van aanvoerder Jeffry Fortes en publiekslievelingen Lion Kaak en Youssef El Jebli. De optie in het contract van doelman Ties Wieggers uit Lichtenvoorde is wel gelicht.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Dankzij het lichten van de optie is de Lichtenvoordenaar ook komend seizoen onderdeel van de selectie van de Achterhoekse Trots”, aldus De Graafschap. De 22-jarige Wieggers begon dit jaar als eerste doelman en is weer teruggekeerd onder de lat na een blessure van Joshua Smits.

De Graafschap had ook de mogelijkheid om een optie te lichten in de contracten van Youssef El Jebli, Blnd Hassan en Donny Warmerdam. Hier zien de Doetinchemmers echter van af. Ook routiniers Ralf Seuntjens, Jeffry Fortes en Lion Kaak krijgen geen nieuw contract.

Hengeloër Kaak heeft nog wel een contract bij de club waar hij actief is als jeugdtrainer. Vorig seizoen werd tijdens het verlengen van zijn contract uitgesproken per seizoen te kijken of hij bij de selectie zou blijven als speler. Daar komt nu dus een einde aan.

Spits Seuntjens gaf eerder al te kennen hoogstwaarschijnlijk na dit jaar te stoppen. Aanvoerder Jeffry Fortes gaf onlangs nog aan niks van de club te hebben gehoord, maar wel graag door te willen in Doetinchem. De 36-jarige verdediger moet toch op zoek naar een nieuw avontuur.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-11 at 16.43.04.jpeg

Botsing tussen lesauto en schakelbrommer in Doetinchem

Bij een verkeersongeval op de kruising van de Melkweg met de C. Missetstraat in Doetinchem is maandagmiddag een lesauto in botsing gekomen met een schakelbrommer.

Lambregts20.jpg

Lambregts stopt na twaalf jaar als wethouder van Doetinchem: ‘Ik ga nu wat vaker thuis zijn'

Ingrid Lambregts stopt na twaalf jaar als wethouder van de gemeente Doetinchem. De 63-jarige CDA-bestuurder was sinds 2014 verantwoordelijk voor onder meer woningbouw, ruimtelijke ontwikkeling en later ook asielbeleid. In die periode veranderde Doetinchem van een gemeente die rekening hield met krimp naar een stad die inzet op groei en woningbouw.

WhatsApp Image 2026-05-11 at 15.22.25.jpeg

VV Vorden neemt vernieuwde sportaccommodatie in gebruik, maar kijkt alweer vooruit

De vernieuwde sportaccommodatie van VV Vorden is afgelopen zaterdag feestelijk in gebruik genomen. Met een feestelijk openingsmoment werd het zogenaamde ‘Masterplan B’ afgerond, tot vreugde van voorzitter Jarno Messing. Volgens hem zit er echter nog wel meer in het vat.

KalfjeSinderen.jpg

Vermist kalfje weer veilig in Sinderense stal: ‘We gaan hem zwerver noemen’

Het waren hectische momenten voor de familie Barink uit Sinderen vorige week. Een zes dagen oud kalfje nam donderdagavond de benen. Inmiddels staat het kalfje weer veilig en gezond in de stal. Hobbyboer Dick Barink doet zijn verhaal: “Het was echt wel even hectisch.”

Gijssel0.png

Wethouder Van Gijssel legt functie in Berkelland neer

Arjen van Gijssel (CDA) is niet langer wethouder in de gemeente Berkelland. Afgelopen zondag heeft hij zijn ontslag aangeboden. Dat is kort voor de finish. Op dinsdag zou het advies voor een nieuwe coalitie gepresenteerd worden, maar er is meer tijd nodig.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Na Hengelo roert ook Vorden zich: 'Geen jonge asielzoekers hier'

Elf omwonenden van een geplande opvang van minderjarige asielzoekers in Vorden en de gemeente Bronckhorst stonden vrijdag in Arnhem tegenover elkaar bij de voorzieningenrechter. Inzet: "Op ons industrieterrein geen opvanglocatie."