gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Geen gewonden na ongeval tussen Beek en Zeddam, politie zoekt veroorzaker

963e54be56aac1471e9df336734ce7df.jpg

Bij een ongeval tussen Beek en Zeddam is woensdagochtend niemand gewond geraakt. De veroorzaker van het ongeval is doorgereden en heeft het mogelijk niet in de gaten gehad.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De melding kwam rond 11.15 uur binnen bij de hulpdiensten. Op de Beekseweg (N335) ontstond een ongeluk nadat een automobilist vanaf de Bovendorpsstraat de weg opdraaide in de richting van Beek. De bestuurder keek niet naar links en zag een automobilist die vanuit Zeddam kwam over het hoofd. Deze bestuurder moest hard remmen om een aanrijding te voorkomen. Bij een uitwijkmanoeuvre belandde het voertuig op een verhoging, waarbij een wiel beschadigd raakte. Uiteindelijk kwam de auto tot stilstand op het midden van de rijbaan.

De veroorzaker van het ongeval heeft mogelijk niet doorgehad wat er gebeurde op de N335. Na het oprijden van de weg vervolgde de bestuurder zijn weg. De politie is op zoek naar deze automobilist om de zaak af te kunnen handelen.

De bestuurder die moest uitwijken, kwam met de schrik vrij, maar het voertuig moest worden afgesleept. Het overige verkeer werd langs de plek van het ongeval geleid door de politie en de provincie.

Lees ook

STILL DEBAT BRONCKHORST0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Bronckhorst gemeenteraadsverkiezing 2026

De acht lijsttrekkers van de gemeente Bronckhorst zijn woensdagavond met elkaar in debat gegaan in het gemeentehuis in Hengelo. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over participatie, leefbaarheid in het buitengebied en windmolens. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Bronckhorst terug.

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Acht lijsttrekkers Bronckhorst woensdag in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Bronckhorst is woensdagavond als vierde aan de beurt bij de streekomroep, dit in samenwerking met RTV Ideaal. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

VanKeukentafelNaarKieslijstJORISEVA.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Joris en Eva ten Have in Oude IJsselstreek

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Joris en Eva ten Have, samen op de kieslijst van Achterhoeks Democratisch Alternatief (ADA) in de gemeente Oude IJsselstreek.

Schermafbeelding 2026-03-11 124346.png

Twee auto’s total loss bij ongeval op A18 bij Doetinchem

Bij een ongeval op de snelweg A18 ter hoogte van de McDonald’s in Doetinchem zijn twee auto’s total loss geraakt. Een automobilist wilde de snelweg oprijden, raakte daarbij in de slip en kwam in aanrijding met een ander voertuig op de snelweg. De snelweg is vanaf de op- en afrit afgesloten.

Grensovergang2.jpg

Gemeenten aan weerszijden grens willen andere aanpak grenscontroles A3

Ongelukken, drukte in de kernen en lange files, de gemeenten Montferland, Zevenaar en Emmerich zijn er klaar mee. Ze hebben de krachten gebundeld in de vorm van een gezamenlijke brief aan de Duitse minister. Er is een duidelijk doel: de grenscontroles moeten aangepast worden.

Brand Vrachtwagen Gelselaar.jpg

Vrachtwagen uitgebrand in Gelselaar, politie vermoedt brandstichting

Een vrachtwagen is in de nacht van maandag op dinsdag aan de Bollertweg in Gelselaar volledig uitgebrand. De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand, mogelijk is die aangestoken.