gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Geen gewonden na aanrijding in Doetinchem

505a9f06eead9ad91c2c827bc900b97e.jpg

Bij een aanrijding tussen twee automobilisten in Doetinchem is donderdagmiddag niemand gewond geraakt. De beide voertuigen moesten wel worden afgesleept.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 12.00 uur op de kruising van de Varsseveldseweg en de J.F. Kennedylaan. Een bestuurster van een auto reed op de J.F. Kennedylaan en wilde de kruising recht oversteken. Op hetzelfde moment draaide een automobilist vanaf de Varsseveldseweg de kruising op. Het ongeluk werd veroorzaakt doordat beide bestuurders dachten dat het verkeerslicht op groen stond. Waarschijnlijk was dit bij een van beide niet het geval.

De beide voertuigen kwamen hard met elkaar in botsing. Allebei de bestuurders zijn nagekeken door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel, niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. Beide voertuigen zijn afgesleept en het overige verkeer heeft enige hinder ondervonden van het ongeval.

Lees ook

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.

Thomas Duivenvoorden01.jpg

Thomas Duivenvoorden officieel nieuwe hoofdtrainer van De Graafschap

Voor weinig supporters een verrassing, maar nu is het ook officieel. Thomas Duivenvoorden is vanaf het nieuwe seizoen hoofdtrainer van De Graafschap. Afgelopen seizoen was hij al assistent-trainer bij de Doetinchemse club in de eerste divisie.

GerritVossers8710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een zonnig pinksterweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de Kempermolen in Breedenbroek voorspelt hij een zonnig pinksterweekend.