Ulft, Netherlands

Geen gewonden bij aanrijding in Doetinchem

Bij een aanrijding in Doetinchem zijn woensdagmiddag geen gewonden gevallen. Een bedrijfsbusje botste achterop een auto, met daarin twee personen en twee honden.
Redactie REGIO8 | 12 oktober 2022 14:41 | Aangepast op 12 oktober 2022 14:41
Het ongeval gebeurde rond 12.15 uur op de Gaanderenseweg. De auto met daarin een man, een vrouw en twee honden, was vermoedelijk onderweg vanuit Gaanderen naar Doetinchem toen de aanrijding gebeurde. De automobilist zou links af hebben willen slaan naar de nieuwe Nieuwe Sluisweg, maar de bestuurder van het busje had dat niet in de gaten en botste achterop.

De inzittenden zijn gecontroleerd door toegesneld ambulancepersoneel, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. Ook de honden kwamen met de schrik vrij. De rijstrook vanaf Gaanderen richting Doetinchem is enige tijd afgesloten voor het overige verkeer.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

ongeval|112Achterhoek|Doetinchem|

Lees ook

Veel rook door zolderbrand bij woning in Winterswijk

In Winterswijk is donderdagochtend brand uitgebroken op de zolder van een woning. Niemand is gewond ...

Nieuw boek over culttrainer Simon Kistemaker in de pen

De dochter van Simon Kistemaker, Linda haar man Harald, schrijver Yoeri van den Busken en Jan Eggink...

Hagenees mag coffeeshop starten aan Veemarkt in Doetinchem

De tweede coffeeshop van Doetinchem moet op de Veemarkt komen en krijgt de naam Magic. Er waren meer...

Önal schiet De Graafschap naar 2-1 winst tegen Helmond Sport

Met een 2-1 zege tegen Helmond Sport heeft De Graafschap voor het eerst dit seizoen twee overwinning...

Okidoki Radio keert vanuit Doetinchem terug op radiozender REGIO8

Het bekende radioprogramma Okidoki Radio keert maandagavond terug op radiozender REGIO8. Personen me...

Aziatische tijgermug op drie plekken in Doetinchemse woonwijk gevonden

Op drie plekken in woonwijk De Huet in Doetinchem is de Aziatische tijgermug gevonden. Meer dan 1.50...