Ulft, Netherlands

Gasfles explodeert en legt garage bij woning in Doetinchem in puin

Foto: 112Achterhoek-nieuws
In een garage bij een woning aan de Slotlaan in Doetinchem is dinsdagochtend een explosie geweest. Door de knal is de garage flink beschadigd, zo zijn er scheuren ontstaan in de muur van het gebouwtje en is het dak deels losgekomen. Een gasfles van een onkruidbrander is de oorzaak geweest van de explosie.
Redactie REGIO8 | 10 juni 2025 11:52 | Aangepast op 10 juni 2025 11:52
De melding van de explosie kwam rond 10.45 uur binnen bij de hulpdiensten. Eenmaal ter plaatse troffen brandweerlieden een zwaar ontzette garage aan die door de explosie flink beschadigd is. In het dak en de muur van de garage zijn grote scheuren te zien, die vermoedelijk door de explosie zijn ontstaan. Daarnaast is de achtergevel volledig beschadigd geraakt, een deel van de muren is in de tuin van de buren terechtgekomen, deze is uit veiligheid afgezet. Voor zover bekend zijn er bij de explosie geen gewonden gevallen.

De brandweer heeft onderzoek gedaan naar de oorzaak van de explosie, een gasfles van een onkruidbrander was de oorzaak van de explosie. De garage kan als volledig verloren beschouwd worden.

Lees ook

Achterhoekse stationwc’s gaan tijdelijk op slot

Op zeven Achterhoekse stations gaan de wc’s na 20.00 uur op slot vanuit veiligheidsoverwegingen. Op ...

Twee personen aangehouden voor mogelijk drugslab in Velswijk

De politie heeft afgelopen donderdag twee personen aangehouden voor het mogelijke drugslab aan de Da...

Terugkeer Berkelland Rally smaakt naar meer: ‘Ook op NK-kalender'

Na zes jaar wachten konden race- en autoliefhebbers zaterdag hun geluk niet op in de Achterhoek. Voo...

Achterhoekse roep om heropenen arrestantencomplex Doetinchem

De Achterhoekse CDA-fractie roept op om het arrestantencomplex in Doetinchem dat in 2020 gesloten is...

‘D’ran’, ‘Weerkommen’ en ‘Deurdonderen’ op Achterhoekse treinen

Arriva heeft afgelopen weekend de namen van negen nieuwe treinen gepresenteerd. Onder andere 'D’ran'...

Ulftse Dione Housheer in sterrenteam na vierde plaats op WK

Het WK van de Nederlandse handbaldames is geëindigd met een vierde plaats. Na de verloren halve fina...