Ulft, Netherlands

Flinke schade na ongeval door voorrangsfout in Keijenborg

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Op de Kroezerijweg in Keijenborg zijn twee auto’s tegen elkaar gebotst door een voorrangsfout. Buiten schade aan de voertuigen, verkeersbord en een middengeleider, vielen er geen gewonden.
Redactie REGIO8 | 28 januari 2025 16:15 | Aangepast op 28 januari 2025 16:15
Het ongeval gebeurde rond 14.15 uur. Het ongeval ontstond door een voorrangsfout waarbij de auto’s hard tegen elkaar botsten. Een voertuig schoot daarbij van de weg en daarbij raakte een fietsbord en een middengeleider zwaar beschadigd.

Ondanks de forse schade aan de voertuigen raakte er niemand gewond. Eén van de voertuigen raakte flink beschadigd en moest worden afgesleept.

Lees meer over:

112achterhoek-nieuws.nl|

Lees ook

Auto botst door gladheid frontaal tegen boom in Steenderen

Bij een eenzijdig ongeval op de L. Dolfingweg in Steenderen is donderdagochtend een auto frontaal te...

Twee auto's botsen op Aaltenseweg in buitengebied Zelhem

Bij een ongeval op de Aaltenseweg in het buitengebied van Zelhem, zijn twee auto’s in een bocht tege...

Auto raakt van de weg en botst tegen boom in Westendorp

Bij een eenzijdig ongeval op de Doetinchemseweg in Westendorp is zondagnacht een auto zwaar beschadi...

Auto en busje botsen op Spinbaan in Doetinchem

Een auto en een busje zijn woensdagavond op de Spinbaan, ter hoogte van het gemeentehuis in Doetinch...

Geen gewonden bij botsing tussen Beek en Didam

Twee auto’s zijn woensdagavond tussen Beek en Didam op elkaar gebotst. Een automobilist had te laat ...

Auto vat vlam bij woning in Doetinchem, politie doet onderzoek

Aan de Nieuweweg in Doetinchem is in de nacht van dinsdag op woensdag een auto in brand gevlogen. Ho...