Ulft, Netherlands

Flinke schade bij ongeval op de Bievankweg in Didam

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een ongeval op de Bievankweg in Didam zijn dinsdagochtend twee auto’s flink beschadigd geraakt. Een automobilist zag een andere auto over het hoofd, met een aanrijding tot gevolg. Er is niemand gewond geraakt.
Redactie REGIO8 | 17 september 2024 11:46 | Aangepast op 17 september 2024 11:46
Rond 09.30 uur werd er bij de meldkamer melding gedaan van een aanrijding met letsel op de Bievankweg in Didam. Een automobilist die vanuit de Pakopseweg de Bievankweg op wilde rijden, zag een andere bestuurder die over de Bievankweg reed over het hoofd, met een aanrijding als gevolg. De automobilist die over de Bievankweg reed, probeerde nog uit te wijken en schoot hierdoor van de weg de berm in, waarna hij een verkeersbord omverreed.

Beide voertuigen zijn flink beschadigd geraakt en moeten worden afgesleept.. Beide bestuurders zijn gecontroleerd door het toegesnelde ambulancepersoneel, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis.

Lees ook

Auto belandt op de kop na aanrijding met vrachtwagen nabij Drempt

Een automobilist is woensdagochtend met de schrik vrijgekomen na een aanrijding met een vrachtwagen,...

Fietser aangereden door automobilist in Didam

Een fietser is maandagmiddag door een automobilist aangereden in Didam. Het slachtoffer is nagekeken...

Auto vat vlam na aanrijding bij supermarkt in Doetinchem

Op de J.F. Kennedylaan in Doetinchem is een auto beschadigd geraakt door een brand. Het vuur zou mog...

Geen gewonden bij kop-staartbotsing in Aalten

Bij een kop-staartaanrijding op de Varsseveldsestraatweg in Aalten zijn dinsdagmiddag twee auto's ha...

Automobilist vliegt uit de bocht en knalt tegen hekwerk in Wehl

Bij een ongeval op de Kryptonstraat in Wehl is vrijdagavond een automobilist uit de bocht gevlogen e...

Scooterrijder gewond bij ongeval op Industrieweg in Terborg

Bij een ongeval in Terborg tussen een automobilist en een scooterrijder is één persoon gewond geraak...