gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Flinke ravage na ongeval op Dennenweg in Doetinchem

3b8f4e4b6f633edccfb2dc501591dec8

Bij een ongeval op de Dennenweg in Doetinchem is een automobilist onwel geworden tijdens het parkeren. De persoon reed vervolgens ongeveer 200 meter door de straat, veroorzaakte daarbij veel schade en kwam uiteindelijk bijna tegen een woning tot stilstand.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 10.30 uur. De automobilist wilde zijn auto parkeren, maar werd daarbij onwel. In plaats van op het rempedaal trapte de persoon per ongeluk op het gaspedaal, waardoor de auto zo’n 200 meter over de weg schoot. Onderweg ramde de auto meerdere paaltjes, reed een lantaarnpaal omver en schampte een stilstaand voertuig.

De auto kwam uiteindelijk tot stilstand in de tuin van een woning. Daarbij werd ook een internetkast uit de grond gereden, waardoor meerdere huishoudens tijdelijk zonder internet zitten.

Bij het ongeval raakte niemand gewond. De bestuurder is gecontroleerd door het toegesnelde ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. Wel is het rijbewijs van de bestuurder ingevorderd. De beschadigde auto is afgesleept.

Lees ook

TrialGP0

WK Trial keert na zeven jaar terug naar Zelhem: ‘De wereldtop is hier gewoon’

Na zeven jaar was Zelhem dit weekend weer het toneel van WK Trial. Het gaat bij deze motorwedstrijden niet om de snelheid. Bij motortrial moeten de rijders zonder hun voeten aan de grond te zetten hindernissen overbruggen. De rijder met de minste strafpunten wint. Voor organisator Dick Bulten van ZAMC is het zijn laatste kunstje. Hij geniet dan ook volop van het weekend.

WhatsApp Image 2026-09-07 at 15.55.12

Duitse bieraanbiedingen trekken Achterhoekers over de grens

Voor een enkel kratje bier rijden Achterhoekers doorgaans niet naar Duitsland. Dat verandert wanneer Duitse supermarkten stunten met bekende pilsmerken. Dan verdwijnen er al snel enkele kratten in de kofferbak, vaak tijdens een groter boodschappenrondje. Nederlandse slijters en supermarkten kunnen daar volgens bierdeskundige Jos Oostendorp nauwelijks tegenop.

StadsfeestDoetinchem0

Stadsfeest Doetinchem houdt koers op gratis feest en wil verder groeien

Traditioneel staat Doetinchem het eerste weekend van september volledig in het teken van het Stadsfeest. Zo’n 60.000 bezoekers komen naar het centrum van de stad. Op één dag na is het feest dit jaar volledig gratis toegankelijk. Een bewuste keuze, maar wel één die financiële risico’s met zich meebrengt voor de organisatie.

Hond in weiland

Oude IJsselstreek krijgt tóch hondenlosloopveld, Terborg aangewezen

Er komt een hondenlosloopveld in Oude IJsselstreek. Het college wil 15.000 euro uittrekken voor de aanleg en jaarlijks 8.000 euro betalen voor het onderhoud. De plek waar het veld moet komen is het park aan de IJsselweg in Terborg. Daarmee lijkt de gemeente alsnog overstag te gaan na maanden trekken en duwen van een groep hondenbezitters.

Bouw stadhuis Bocholt

Bocholt besteedt 1,7 miljoen euro aan deuren voor gerenoveerd stadhuis

Voor de renovatie van het monumentale stadhuis in Bocholt is naar schatting 1,7 miljoen euro gereserveerd voor het vervangen van ruim driehonderd binnen- en buitendeuren. Het opvallend hoge bedrag maakt deel uit van de totale renovatiekosten van meer dan 100 miljoen euro.

Ongeval Westendorp_blur

Scooterrijder gewond na aanrijding met auto Westendorp

Een scooterrijder is maandagochtend gewond geraakt na een aanrijding met een auto op de Stompendijk in Westendorp. Hij is op locatie behandeld.