gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Flinke ravage na ongeval op Dennenweg in Doetinchem

3b8f4e4b6f633edccfb2dc501591dec8.jpg

Bij een ongeval op de Dennenweg in Doetinchem is een automobilist onwel geworden tijdens het parkeren. De persoon reed vervolgens ongeveer 200 meter door de straat, veroorzaakte daarbij veel schade en kwam uiteindelijk bijna tegen een woning tot stilstand.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 10.30 uur. De automobilist wilde zijn auto parkeren, maar werd daarbij onwel. In plaats van op het rempedaal trapte de persoon per ongeluk op het gaspedaal, waardoor de auto zo’n 200 meter over de weg schoot. Onderweg ramde de auto meerdere paaltjes, reed een lantaarnpaal omver en schampte een stilstaand voertuig.

De auto kwam uiteindelijk tot stilstand in de tuin van een woning. Daarbij werd ook een internetkast uit de grond gereden, waardoor meerdere huishoudens tijdelijk zonder internet zitten.

Bij het ongeval raakte niemand gewond. De bestuurder is gecontroleerd door het toegesnelde ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. Wel is het rijbewijs van de bestuurder ingevorderd. De beschadigde auto is afgesleept.

Lees ook

99d46a90-83d8-4ca7-b4dc-52889117195c.jpg

Auto vliegt tijdens rijden in brand nabij Velswijk

Een auto is woensdagmiddag uitgebrand tussen Velswijk en Keijenborg. Het voertuig vloog door een nog onbekende oorzaak in brand en werd volledig verwoest.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.42.07.jpeg

Montferland wil honderden arbeidsmigranten huisvesten op bedrijventerrein ’s-Heerenberg

Montferland wil in 2027 een opvanglocatie realiseren voor drie- tot vierhonderd arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst in ’s-Heerenberg. De gemeente zet daarmee een volgende stap in een plan dat in 2024 al door de raad werd vastgesteld.

MediaMarkt.jpeg

Mogelijk woningen op voormalig MediaMarkt-pand Doetinchem, ook Basic-Fit vertrekt

Het voormalige MediaMarkt-pand aan de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinchem krijgt mogelijk een nieuwe invulling met woningbouw en vrijetijdsvoorzieningen. Sinds het vertrek van de elektronicazaak staat een groot deel van het pand leeg. Momenteel maakt alleen sportschool Basic-Fit nog gebruik van het gebouw, maar ook daar komt binnenkort verandering in.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 14.10.12.jpeg

Doetinchem ontvangt vijfde editie Achterhoek Pride

Doetinchem is in juni gastgemeente van de Achterhoek Pride. Aandacht voor inclusiviteit is er al op zondag 31 mei, als de gezamenlijke startbijeenkomst in de stad wordt gehouden. De belangenvereniging Stadsgroep Doetinchem organiseert de maand voor LHBTI+ met vrijwilligers en initiatiefnemers.

Groenetuinen20.jpg

Straten groener én klaar voor droogte: Doetinchem zet in op inspiratietuinen

In een tijd van toenemende weersextremen en droge periodes, wordt het steeds belangrijker om onze leefomgeving aan te passen volgens het Waterschap Rijn en IJssel. Toch ontbreekt het veel huiseigenaren aan inspiratie om hun tuin groener en waterbestendiger te maken. Met de opening van zogenoemde ‘groen-blauwe inspiratietuinen’ in de gemeente Doetinchem, moet daar verandering in komen.

Berkel.jpg

CDA en PRO in Berkelland voor blok gezet: aansluiten of buitenspel

Een open discussie over het tweesporen-voorstel van verkenner Jurgen van Houdt? Vergeet het maar! De politieke koers voor de komende vier jaren in Berkelland werd direct verankerd en Van Houdt, burgemeester van Rijssen-Holten, verliet dinsdagavond ontgoocheld het gemeentehuis in Borculo.