gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Flinke ravage na ongeval op Dennenweg in Doetinchem

3b8f4e4b6f633edccfb2dc501591dec8

Bij een ongeval op de Dennenweg in Doetinchem is een automobilist onwel geworden tijdens het parkeren. De persoon reed vervolgens ongeveer 200 meter door de straat, veroorzaakte daarbij veel schade en kwam uiteindelijk bijna tegen een woning tot stilstand.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 10.30 uur. De automobilist wilde zijn auto parkeren, maar werd daarbij onwel. In plaats van op het rempedaal trapte de persoon per ongeluk op het gaspedaal, waardoor de auto zo’n 200 meter over de weg schoot. Onderweg ramde de auto meerdere paaltjes, reed een lantaarnpaal omver en schampte een stilstaand voertuig.

De auto kwam uiteindelijk tot stilstand in de tuin van een woning. Daarbij werd ook een internetkast uit de grond gereden, waardoor meerdere huishoudens tijdelijk zonder internet zitten.

Bij het ongeval raakte niemand gewond. De bestuurder is gecontroleerd door het toegesnelde ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. Wel is het rijbewijs van de bestuurder ingevorderd. De beschadigde auto is afgesleept.

Lees ook

GemeentehuisLochem

Samenwerking in Lochem moet jongeren helpen met hun mentale gezondheid

De gemeente Lochem, Welzijn Lochem en het Staring College in Lochem gaan meerdere jaren samenwerken om de mentale gezondheid, weerbaarheid en ontwikkeling van jongeren te versterken. Volgens de gemeente staat de mentale gezondheid van jongeren ook in Lochem onder druk.

Netterdense deelt persoonlijke levensverhaal in dichtbundel: 'Hoop dat mensen er troost uit halen'

Om ingrijpende gebeurtenissen uit haar leven een plekje te kunnen geven, begon Minke Grob-Geurtsen uit Netterden met het schrijven van gedichten. Wat startte als een manier om haar emoties te verwerken, groeide uit tot haar eerste eigen dichtbundel: ‘Regenboog Zonder Regen’. Met haar gedichten wil ze onderwerpen die vaak onbesproken blijven bespreekbaar maken en anderen hoop, troost en herkenning bieden.

Zelhem vlees politie Omroep GLD

Kilo’s vlees verdwijnen onder kleding van vleesliefhebbers in Zelhem

Vier mannen gaan in een supermarkt in Zelhem opvallend te werk. Ze stoppen grote hoeveelheden vleespakketten onder hun kleding en verlaten de winkel zonder af te rekenen.

GerritsWeerpraot20

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een tropisch begin van de zomer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Halle-Nijman voorspelt de weerboer een tropisch begin van de zomer.

WhatsApp Image 2026-06-19 at 12.38.18

Wiebe Nelissen nieuwe teammanager De Graafschap na jaren bij Vitesse en AZ

Wiebe Nelissen (36) is gepresenteerd als nieuwe teammanager van het eerste herenteam van De Graafschap. Bij de Doetinchemse voetbalclub wordt hij ook manager communicatie en pers. Nelissen staat nu nog onder contract bij AZ in Alkmaar als Hoofd Persvoorlichting.

KunstrouteBaakseBeek0

Waterschap Rijn en IJssel en kunstenaars slaan handen ineen voor route langs klimaatprojecten

Het waterschap Rijn en IJssel en Staatsbosbeheer hebben de handen ineengeslagen met de Baakse Beek Kunstbiënnale, om een kunstroute van maar liefst dertig kilometer lang te realiseren. Bij verschillende kunstwerken langs de route staan informatieborden, waarop bezoekers kunnen lezen welke projecten het Waterschap heeft uitgevoerd in dat gebied.