Ulft, Netherlands

Fietsster raakt gewond na aanrijding nabij Doetinchem

Een fietsster is maandagavond gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist op de Doetinchemseweg (N315) nabij Doetinchem. De weg is tijdelijk afgesloten geweest voor verkeer.
Redactie REGIO8 | 20 september 2022 09:41 | Aangepast op 20 september 2022 09:41
Het ongeval gebeurde rond 20.00 uur bij de oversteekplaats voor fietsers op de Doetinchemseweg. De vrouw wilde de weg oversteken vanaf de Broekstraat en zag daarbij een auto over het hoofd. De automobilist had voorrang en kon niet op tijd stoppen met een aanrijding tot gevolg.

De vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. In eerste instantie was er een traumahelikopter ingeschakeld maar deze werd al snel gecanceld. Het verkeer heeft enige tijd hinder ondervonden.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Doetinchem|112Achterhoek|

Lees ook

Vrijheidsstroom verbindt Duitsland en Nederland met kunst langs het water

Langs de oevers van de Bocholter Aa in Duitsland en de Oude IJssel in Doetinchem zijn sinds gisterav...

Vierde landstitel lonkt voor Orion Stars na tweede overwinning op Lycurgus

Orion Stars uit Doetinchem heeft zich een ideale uitgangspositie verschaft voor het binnenhalen van ...

Bocholts laatste ooggetuigen beschrijven het einde van de oorlog in een volledig gebombardeerde stad

"Die voortdurende luchtalarmen waren voor ons kinderen gewoonweg vreselijk!" Indringend beschreef Ma...

Estafettelopers Doetinchem zijn binnen, vrijheid vieren kan beginnen

Na een nachtelijke estafetteloop van bijna tien uur is maandag rond 10.45 uur het vrijheidsvuur aang...

Boumans geniet nog altijd na van Koningsdag: ‘Alleen maar blije mensen gezien’

Het is inmiddels alweer een week geleden, maar op zaterdag 26 april stond heel Doetinchem op zijn ko...

Motorrijder scheurt met 189 km/u (!) over tachtigweg in Doetinchem

Een 28-jarige motorrijder is zijn rijbewijs kwijt nadat hij op dinsdag 22 april met een snelheid van...