gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Fietsster gewond na aanrijding met auto in Hengelo

45303cbbfa7ce226b2f9d8fc160ebb4a

Bij een ongeval op de Hengeloseweg in Hengelo is woensdagmiddag een fietsster gewond geraakt. Er werd een traumahelikopter gealarmeerd, maar die bleek later niet nodig.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 16.15 uur op de Hengeloseweg. Een fietsster wilde vanaf het fietspad de Hengeloseweg oversteken in de richting van de Slotseweg. De fietsster zag daarbij een automobilist, die over de Hengeloseweg reed over het hoofd, met een aanrijding tot gevolg. De fietsster is met onbekende verwondingen door het toegesnelde ambulancepersoneel naar het ziekenhuis gebracht.

De Verkeersongevallen Analyse (VOA) heeft verder onderzoek gedaan naar de toedracht van het ongeval. Hoe ernstig de fietsster gewond is geraakt is en hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren is niet bekend. De weg heeft door het ongeluk een langere tijd dicht gezeten.

Lees ook

windturbine-windmolen-windpark-foto-Waterschap-Rijn-en-IJssel

Windpark Keppel-Eldrik voorlopig van de baan door nieuwe koers Bronckhorst

De gemeente Bronckhorst neemt het verzoek voor Windpark Keppel-Eldrik niet verder in behandeling. Dit laat het college weten nadat zij voor een nieuwe lokale koers kiezen om energie op te wekken.

ThomasDuivenvoorden10

De Graafschap verliest opnieuw en is hekkensluiter

De Graafschap is er opnieuw niet in geslaagd om de punten in eigen huis te houden. De ploeg van Thomas Duivenvoorden was bij vlagen niet bij machte om een vuist te maken en verloor van NAC Breda: 1-2.

WhatsApp Image 2026-09-19 at 16.04.36

Vrachtwagen uit Spanje klemgereden en doorzocht door politie in Doetinchem

Een vrachtwagen uit Spanje is donderdag klemgereden door de politie in Doetinchem. Het voertuig is later doorzocht. Wat de aanleiding van de actie was is niet nog bekend, daar komt nog meer duidelijkheid over.

Tanken10

Duitse brandstofprijs gaat 17 cent omlaag: tanken over de grens wordt weer aantrekkelijk

De Duitse regering heeft samen met de deelstaten een akkoord bereikt om de energiebelasting op brandstof opnieuw met 17 cent per liter te verlagen. Daarmee wordt tanken over de grens voor veel Achterhoekers weer aantrekkelijker. Het steunpakket dat de Duitse regering voor ogen heeft, moet uiterlijk 1 oktober worden ingevoerd en geldt in ieder geval tot het einde van dit jaar.

eeenrichting Eltenseweg Beek_Sluipverkeer12

Eltenseweg weer als vanouds zodra grenscontrolefuik op A12 echt weg is

Sinds de invoering van de Duitse grenscontroles op de A12 weert de gemeente Montferland sluipverkeer uit het dorp Beek met eenrichtingsverkeer op de Eltenseweg. Die maatregel verdwijnt zodra de vaste controlepost bij de grens daadwerkelijk is opgeheven.

Grenscontrole A3

Duitse reacties: ‘De grens gaat open; volgende week gebeurt het’

De vaste grenscontrole op de A3/A12 bij Elten verdwijnt mogelijk al komende week. De Duitse politie gaat automobilisten voortaan vanuit het rijdende verkeer selecteren en voor een controle naar parkeerplaats Hohe Heide leiden. Daarmee moet een einde komen aan de dagelijkse files en het sluipverkeer door Elten, Beek en Babberich.