Ulft, Netherlands

Fietsster gewond na aanrijding met auto in Hengelo

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een ongeval op de Hengeloseweg in Hengelo is woensdagmiddag een fietsster gewond geraakt. Er werd een traumahelikopter gealarmeerd, maar die bleek later niet nodig.
Redactie REGIO8 | 26 september 2024 09:25 | Aangepast op 26 september 2024 09:25
Het ongeval gebeurde rond 16.15 uur op de Hengeloseweg. Een fietsster wilde vanaf het fietspad de Hengeloseweg oversteken in de richting van de Slotseweg. De fietsster zag daarbij een automobilist, die over de Hengeloseweg reed over het hoofd, met een aanrijding tot gevolg. De fietsster is met onbekende verwondingen door het toegesnelde ambulancepersoneel naar het ziekenhuis gebracht.

De Verkeersongevallen Analyse (VOA) heeft verder onderzoek gedaan naar de toedracht van het ongeval. Hoe ernstig de fietsster gewond is geraakt is en hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren is niet bekend. De weg heeft door het ongeluk een langere tijd dicht gezeten.

Lees meer over:

112achterhoek-nieuws.nl|

Meest gelezen

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Redactie REGIO8 | 2 jan 2026 12:07

Lees ook

Twee auto's botsen op Aaltenseweg in buitengebied Zelhem

Bij een ongeval op de Aaltenseweg in het buitengebied van Zelhem, zijn twee auto’s in een bocht tege...

Auto raakt van de weg en botst tegen boom in Westendorp

Bij een eenzijdig ongeval op de Doetinchemseweg in Westendorp is zondagnacht een auto zwaar beschadi...

Auto en busje botsen op Spinbaan in Doetinchem

Een auto en een busje zijn woensdagavond op de Spinbaan, ter hoogte van het gemeentehuis in Doetinch...

Geen gewonden bij botsing tussen Beek en Didam

Twee auto’s zijn woensdagavond tussen Beek en Didam op elkaar gebotst. Een automobilist had te laat ...

Auto vat vlam bij woning in Doetinchem, politie doet onderzoek

Aan de Nieuweweg in Doetinchem is in de nacht van dinsdag op woensdag een auto in brand gevlogen. Ho...

Man zwaargewond na ongeluk in bedrijfshal Lichtenvoorde

Een man is woensdagochtend zwaargewond geraakt nadat hij bekneld kwam te zitten tussen een rolluik v...