gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Fietsster gewond na aanrijding met auto in Hengelo

45303cbbfa7ce226b2f9d8fc160ebb4a

Bij een ongeval op de Hengeloseweg in Hengelo is woensdagmiddag een fietsster gewond geraakt. Er werd een traumahelikopter gealarmeerd, maar die bleek later niet nodig.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 16.15 uur op de Hengeloseweg. Een fietsster wilde vanaf het fietspad de Hengeloseweg oversteken in de richting van de Slotseweg. De fietsster zag daarbij een automobilist, die over de Hengeloseweg reed over het hoofd, met een aanrijding tot gevolg. De fietsster is met onbekende verwondingen door het toegesnelde ambulancepersoneel naar het ziekenhuis gebracht.

De Verkeersongevallen Analyse (VOA) heeft verder onderzoek gedaan naar de toedracht van het ongeval. Hoe ernstig de fietsster gewond is geraakt is en hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren is niet bekend. De weg heeft door het ongeluk een langere tijd dicht gezeten.

Lees ook

Vuurwerk1-scaled

Geen vuurwerkontheffingen in de Achterhoek tijdens jaarwisseling

Acht Achterhoekse gemeenten verlenen tijdens de komende jaarwisseling geen vuurwerkontheffingen, dat hebben ze woensdagochtend bekend gemaakt. Ook verenigingen en stichtingen mogen geen vuurwerk afsteken.

OngevalZelhemBlur

Geen gewonden bij botsing op kruising bij Zelhem

Bij een ongeval in het buitengebied van Zelhem zijn dinsdagavond twee auto’s zwaar beschadigd. Niemand raakte gewond bij de botsing.

Erwin Versteeg

Erwin Versteeg na nipte benoeming wethouder in Berkelland

Erwin Versteeg is dinsdagavond tijdens de raadsvergadering in Borculo benoemd tot wethouder in Berkelland namens Samen voor Berkelland. Het werd een nipte benoeming, met dertien tegenstemmen en veertien voor.

Gasseling20

Na 44 jaar sluiten de deuren van Resto Gasseling: ‘Merken nu pas hoeveel het betekent’

Na 44 jaar komt er een einde aan een begrip in de Doetinchemse horeca. Toon en Irma Gasseling sluiten deze week voor het laatst de deuren van Resto Gasseling aan de Keppelseweg. Dat het restaurant door de jaren heen geliefd is geraakt, merken de eigenaren juist nu maar al te goed.

Bord Doetinchem

Dwangsom dreigt voor zorgaanbieder CuraCo in Doetinchem en Aalten

De zorgaanbieder CuraCo met locaties in Doetinchem en Aalten moet een dwangsom betalen als zij voor eind oktober niet al hun cliënten hebben overgedragen. Dit laat de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) weten. De zorgaanbieder kwam in juli ook al in het nieuws nadat de inspectie hen had opgedragen hun cliënten over te dragen naar andere zorgverleners, dit is volgens de inspectie niet gelukt.

Sten Kremers (2)

Voormalig Superboer Sten Kremers tekent bij Heerenveen

Doelman Sten Kremers uit Lichtenvoorde heeft een contract voor een jaar getekend bij eredivisionist sc Heerenveen. De 22-jarige Achterhoeker kwam afgelopen seizoen nog uit voor De Graafschap, maar zijn contract in Doetinchem liep af en werd niet verlengd.