gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Fietser raakt gewond na aanrijding in De Heurne

d3ff811472bbcbeb8a8e4fb4cce4267f

Bij een ongeval op de Teunismolenweg in De Heurne is een fietser gewond geraakt. De automobilist zag de fietser over het hoofd, met een harde aanrijding tot gevolg.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 12.00 uur. Een automobilist reedt vanuit Dinxperlo in de richting van Aalten. Ter hoogte van de Teunismolenweg wilde de automobilist afslaan, maar zag daarbij een tegemoetkomende fietser over het hoofd. Deze botste vervolgens hard tegen de auto aan, waardoor de ruit van de auto kapotbarstte. De fietser raakte daarbij gewond.

De fietser is ter plaatse gecontroleerd door het toegesnelde ambulancepersoneel en is met onbekend letsel meegenomen naar het ziekenhuis. Ook kwam er een tweede ambulance ter plaatse om te assisteren. De weg is afgesloten voor al het verkeer. De Forensische Opsporing Verkeer komt ter plaatse om onderzoek te doen.

Lees ook

Steenderen0

Bronckhorsterweg in Steenderen tot medio maart in fases afgesloten voor herinrichting

De gemeente Bronckhorst gaat de Bronkhorsterweg in Steenderen opnieuw inrichten. De straat wordt in delen aangepakt, de eerste werkzaamheden beginnen op 26 oktober. Naar verwachting zal alles medio maart af zijn.

Nederlandse en Duitse politie Bocholtse kermis

Politie 91 keer in actie tijdens kermis Bocholt: drie meldingen van seksuele intimidatie

De Duitse politie is dit weekend tijdens de Bocholtse kermis 91 keer in actie gekomen, dit met ondersteuning van Nederlandse agenten en Achterhoekse boa’s. De politie kreeg onder andere meldingen van seksuele intimidatie, vechtpartijen en lichamelijk letsel door dronkenschap. De Duitsers noemen het evenement dat een half miljoen bezoekers trekt, overwegend positief verlopen.

3d3982c4-60aa-46ee-abcb-166919011467

In deze Winterswijkse kerk gaan ze aan het bier (maar dat duurt nog even)

In de Jacobuskerk in het centrum van Winterswijk krijg je straks bier en woon je op stand. Dat is althans het idee van aannemer Jelle Hegeman en bierbrouwer Erwin Hoftijser. De kerk wordt deels gesloopt om plaats te maken voor tien appartementen, Bierbrouwerij Wentersch gaat er brouwen en er komen een winkel en horeca.

Hamalandstrasse Umbau MiB

Grenspendelweg tussen Aalten en Bocholt ruim een jaar op de schop

Het Duitse deel van de Hamalandstraße, vanaf de rotonde bij de Dinxperloer Straße in Bocholt tot aan de grens bij Hemden, wordt compleet vernieuwd. De werkzaamheden beginnen maandag 26 oktober en duren naar verwachting tot eind 2027.

WhatsApp Image 2026-10-19 at 21.33.19

Persoon overleden bij eenzijdig ongeval in buitengebied van Heelweg

Bij een eenzijdig verkeersongeval in het buitengebied van Heelweg is maandagavond een persoon om het leven gekomen. In eerste instantie werd er een traumahelikopter opgeroepen, maar hoefde uiteindelijk niet meer ter plaatse te komen.

5f72c956-6cd9-4236-8d77-594ae91103c1

Persoon gewond na steekincident in Aalten, verdachte aangehouden

Bij een steekincident in Aalten is in de nacht van maandag op dinsdag een persoon gewond geraakt. De politie heeft een verdachte aangehouden.