Ulft, Netherlands

Fietser aangereden door scooterrijder in Doetinchem

Foto: 112Achterhoek-nieuws
Een fietser is donderdagmiddag door een scooter in Doetinchem aangereden. ’s Ochtends ging het één straat verder, op de IJsselkade, ook al mis met een fietser.
Redactie REGIO8 | 6 maart 2025 13:50 | Aangepast op 6 maart 2025 13:50
Hulpdiensten kregen rond 13.00 uur een melding van een aanrijding op het fietspad richting de IJsselkade. Een man fietste over het fietspad langs de Primera richting de IJsselkade wilde links af slaan richting het voormalig ABN-AMRO gebouw. Hierbij zag hij een achterliggende scooterrijder over het hoofd, met een botsing tot gevolg. De man werd nagekeken door het ambulancepersoneel maar hoefde niet mee.

Donderdagochtend ging het op de IJsselkade ook al mis met een fietser. Bij deze aanrijding raakte een fietser gewond aan zijn heup, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Lees ook

Vrachtwagen belandt in sloot in buitengebied Groenlo

Een chauffeur is woensdagochtend met zijn vrachtwagen in een sloot terechtgekomen in het buitengebie...

Bestuurder overleden na eenzijdig ongeval nabij Doetinchem

Een automobilist is maandagmiddag overleden na een ernstig ongeval in het buitengebied van Doetinche...

Auto vat vlam tegenover gemeentehuis Montferland

Een auto is donderdagmiddag in brand gevlogen op de parkeerplaats tegenover het gemeentehuis van de ...

Botsing met meerdere voertuigen op berucht kruispunt bij Hengelo

Bij een botsing in Hengelo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Wel is er een flinke verkeers...

Minderjarige zwaargewond na vuurwerkongeval in Lichtenvoorde

Een minderjarig persoon is woensdagavond in Lichtenvoorde zwaargewond geraakt. Het slachtoffer is me...

Auto volledig uitgebrand in Doetinchem door mogelijk brandstichting

Een geparkeerde auto is donderdagnacht in brand gevlogen in Doetinchem. De politie gaat uit van bran...