gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Fastned wil nieuwe laadstations langs snelwegen in Montferland

4104a89a22a5bda7011c00f52f09583c.jpg

Fastned is van plan om meerdere nieuwe snellaadstations te plaatsen in de gemeente Montferland. Naast de bouw van een station op parkeerplaats het Stille Wald langs de A18 bij Didam, is er ook een vergunning aangevraagd voor verzorgingsplaats Bergh-Zuid.

Jasper Hazelaar |
“In de regio oost Nederland zijn nog niet veel snellaadstations langs de hoofdwegen, dus Fastned vind het belangrijk om het netwerk verder te verdichten”, laat een woordvoerder van het bedrijf weten. Fastned zet zich in om laadstations te realiseren langs de Europese hoofdwegen. Naast de plannen bij het Stille Wald en Bergh-Zuid, wil het bedrijf ook langs de snelweg A1 bij Twello en Holten nieuwe laadstations bouwen. “Daarnaast zoekt Fastned doorlopend naar nieuwe goede plekken langs en nabij hoofdwegen voor de realisatie van snellaadpunten”, aldus de woordvoerder.

De gemeente Montferland heeft al groen licht gegeven voor de bouw bij het Stille Wald, waar aan de overzijde bij rustplaats Geulenkamp al een snellaadstation is. Voor de bouw van het laadstation is de initiatiefnemer afhankelijk van een aansluiting op het stroomnetwerk. Dit moet voor het einde van dit jaar zijn geregeld. Ook moeten er een aantal bomen worden gekapt voor de aanleg. Deze worden gecompenseerd door nieuwe bomen te planten op dezelfde rustplaats.

Foto: Fastned (type laadstation dat bij Stille Wald komt, red.)

Lees ook

BotsingAalten.jpeg

Twee auto’s botsen op kruising in Aalten

Twee auto’s zijn zaterdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Aalten. Beide voertuigen moesten worden afgesleept. Er raakte niemand gewond.

KledingbankDoetinchem.jpeg

Open dag Kledingbank Doetinchem laat werk achter de schermen zien

De kledingbank in Doetinchem vierde afgelopen weekend de opening van het nieuwe pand, waar ze sinds september gevestigd zijn. Dit deden ze onder andere door zaterdag een open dag te houden. Zo konden bezoekers een kijkje nemen in de wereld achter de kledingbank.

OG0.png

TALKSHOW | Achtste aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering staat armoede centraal. Samen met de gasten praten we over de uitdagingen van minderbedeelden, zoals beperkte toegang tot zorg, voedsel en sociale ondersteuning.

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.

Gerrit12360.jpg

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Vragender droge dagen en natte nachten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Vragender voorspelt hij natte nachten en droge dagen.