gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Extra concert van Normaal in Openluchttheater Lochem

89c2932ed981504bf7667ae2e989e628

De Achterhoekse rockers van Normaal geven volgend jaar mei een extra show in het Openluchttheather in Lochem. De eerder aangekondigde concerten zijn uitverkocht, daarom komt er op dinsdag 7 mei een extra mogelijkheid om de band te zien.

Tim Rondeel |
"Goed nieuws!", zo kondigt Bennie Jolink de extra show in Lochem aan. De band keert in mei driemaal terug op de locatie waar het 49 jaar geleden op Hemelvaartsdag in 1975 begon voor Normaal. Nu keert Jolink met zijn mannen terug met drie shows onder de naam: '49 joar Olderwets Høken'. De shows op donderdag 9 mei en zaterdag 11 mei zijn beide uitverkocht. De kaartverkoop voor het extra optreden op dinsdag 7 mei start vrijdag om 12.00 uur.

Na het afscheidsconcert van Normaal in 2015 traden de dialectrockers nog driemaal op in Lochem. In 2019, 2022 en 2023 stond de band tijdens Hemelvaart op het terrein van de tractorpulling. Duizenden bezoekers genoten ook dit jaar van het traditionele concert van Normaal.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

Grenscontrolles_omroep Gelderland

Burgemeesters hopen op snel einde Duitse grenscontroles na oproep EU

De oproep van de Europese Commissie om de grenscontroles binnen Europa af te bouwen naar uiteindelijk een stopt, valt goed bij bestuurders in de Achterhoek. Zij hopen dat Duitsland de controles aan de grens snel stopt.

WhatsApp Image 2026-06-05 at 12.09.00

Weerboer Gerrit voorspelt een wisselvallig weekend met buien en zon

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Tussen de oldtimers in Sinderen voorspelt de weerboer een wisselvallig weekend met kans op buien maar ook op zon.

MartJansen0

Jeugdinternational Curaçao en Superboer Mart Jansen (18) hoopt op WK-stunt

Mart Jansen (18) maakt furore in de jeugd van De Graafschap, maar is daarnaast ook jeugdinternational van Curaçao. De verdediger kwam uit voor drie jeugdteams en heeft elf interlands op zijn naam staan. “Zo nu en dan vlieg ik naar de andere kant van de wereld om daar een paar potjes te spelen.”

WhatsApp Image 2026-06-03 at 12.12.03

Festival Veuran in Zelhem wil uitgroeien tot platform voor Achterhoeks talent

Wat begon als een kleinschalig festival, moet de komende jaren uitgroeien tot een breder platform voor Achterhoeks talent. Dat vertelt initiatiefnemer Luuk Wassink van festival Veuran in Zelhem. Niet alleen muzikanten moeten er een podium krijgen, ook cameramensen, geluidstechnici en creatieve makers uit de regio moeten er in de toekomst ervaring kunnen opdoen.

112BeekBlurr

Auto raakt beschadigd bij eenzijdig ongeval in Beek

Bij een eenzijdig ongeval Beekseweg in Beek is donderdagavond niemand gewond geraakt. De auto was wel beschadigd, en moest worden afgesleept.

112zelhemblur

Drie auto's betrokken bij kettingbotsing bij Zelhem

Bij een kettingbotsing op de Ruurloseweg (N315) bij Zelhem zijn donderdagmiddag drie auto's beschadigd geraakt. Voor zover bekend raakte niemand gewond.