gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Erehaag voor elfjarige Niek in Doetinchem

66deed65acb4d90974fb636a77516526

In Doetinchem is zondagavond een erehaag gevormd met auto’s en politiewagens voor de elfjarige Niek Koster om hem een hart onder de riem te steken. Niek had een paar jaar geleden botkanker en moest nu opnieuw een operatie ondergaan.

Serena Speet |  | Aangepast op
Niek is een paar jaar geleden genezen van botkanker in zijn knie. Door de ziekte heeft de elfjarige jongen een prothese gekregen en moest daarna opnieuw leren lopen. “Niek is 3 februari wederom geopereerd aan zijn prothese, deze was kapot en daardoor kon zijn been niet groeien", vertelt zijn moeder aan Omroep Gelderland. Omdat Niek gek is van Tesla's werd er zondag een actie gehouden met de dure auto's. Tientallen Tesla's en politiewagens waren aanwezig op de parkeerplaats aan de Havenstraat in Doetinchem om de jongen op te vrolijken. Ook zijn vrienden, bekenden en klasgenoten waren van de partij. Volgens de moeder van Niek was de jongen totaal verrast en vond hij het heel gaaf.

De ziekte is zeldzaam en daarom heeft Nick zelf cupcakes gemaakt om geld op te halen voor de Stichting Eva. Deze stichting doet onderzoek naar deze zeldzame vorm van kanker.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Lees ook

GorsselNetherlandse02BDP_GorrselMFAGorsselVoorplein-1330x831

MFA Gorssel kost 8,5 miljoen euro meer dan begroot: ‘Het moet anders’

De multifunctionele accommodatie (MFA) in Gorssel blijkt 8,5 miljoen euro meer te kosten dan de 17,9 miljoen euro die ervoor was begroot. Daarmee vindt het college dat de gemeenteraad zich weer moet buigen over de kwestie.

GRARKC0

De Graafschap blijft kwakkelen: 'Er staat absoluut druk op mijn schouders'

Na het uiterst teleurstellende resultaat van maandagavond tegen Jong Ajax blijven de Superboeren bungelen onderin de Keuken Kampioen Divisie. Een overwinning tegen RKC Waalwijk in eigen huis is broodnodig om het sentiment te keren. Trainer Thomas Duivenvoorden voelt de druk toenemen, maar blijft optimistisch.

IKC0

Nieuwe wethouder heeft vertrouwen in IKC ’s-Heerenberg: ‘We hebben duidelijke kaders’

De bouw van het Integraal Kindcentrum (IKC) in ’s-Heerenberg moet in februari 2030 klaar zijn. Dat is later dan eerder werd voorzien, maar volgens wethouder Polman moet de nieuwe planning juist voor meer zekerheid zorgen. “We weten wat onze kaders zijn, we hebben een budget. Daar moet het voor gebeuren”, zegt Polman.

OpenGrensland0

TALKSHOW | Tiende aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering draait het om generatie-z, oftewel de ‘pechgeneratie’. In gesprek met de jongeren kijken we hoe zij het leven in de grensstreek ervaren en wat het in hun ogen mooi maakt.

ongeval lichtenvoordeBlurr

Automobiliste belandt in sloot bij Sinderen

Een automobiliste is woensdag met haar auto in een sloot beland aan de Klein Saleminkdijk in het buitengebied van Sinderen. De vrouw kwam met de schrik vrij.

OrionStars0

Orion Stars begint Champions League met klinkende zege

De mannen van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste ontmoeting met UGD Stip uit Noord-Macedonië gewonnen. In Doetinchem werd het 3-0 voor de Achterhoekers in de eerste voorronde van de CEV Champions League.