gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Een warm welkom voor Sinterklaas op De Bleek in Doetinchem

6c426631490cf0d1a3c51effe9e77c70

Honderden juichende, zingende en blije kinderen en ouders hebben Sinterklaas zaterdagmiddag warm onthaald in Doetinchem. Op De Bleek werd de Goedheiligman zingend welkom geheten in de Achterhoek.

Nick Hermsen |  | Aangepast op
“Ik ben ontzettend blij dat we weer in Doetinchem en überhaupt in Nederland zijn”, vertelt Sinterklaas. Afgelopen jaren drukte het weer een flinke stempel op de intocht waaronder vorig jaar een flinke regenbui. Nu lag het weer niet ver van de Spaanse temperaturen af, vertelt de goedheiligman. Het was nog even spannend of hij wel goed aan zou komen in Doetinchem, maar rond 14.00 kwam de pakjesboot aan in Doetinchem. “Ik had me een beetje verslapen, dat kan natuurlijk gebeuren. Ik word ook een dagje ouder”, aldus Sinterklaas.

Voor de kinderen is het elk jaar weer een hoogtepunt wanneer de Sint in het land is. Op de kade van De Bleek in Doetinchem tot aan het marktplein stond het vol met ouders en kinderen die de goedheiligman begroetten. Zoals altijd had de kindervriend een mooie boodschap voor de aanwezige kinderen: “Alle kinderen in de Achterhoek, denk eraan om een stukje wortel en een mooie tekening in je schoen te doen. Iedereen mag natuurlijk zijn schoen zetten.”

Lees ook

4-DSC08136

De Graafschap legt Jannes Wieckhoff vast: Duitse rechtsback tekent voor twee jaar

De Graafschap heeft donderdagmiddag de Duitser Jannes Wieckhoff gepresenteerd. De 26-jarige rechtsback komt transfervrij over van competitiegenoot Heracles Almelo.

ValerieGLD

Doetinchemse Valerie filmt potloodventer die haar achtervolgt in het bos

Toen Valerie uit Doetinchem afgelopen maandagochtend door het bos liep, kreeg ze een akelig gevoel. Als ze achter zich kijkt, ziet ze een man die haar een tijdje blijft achtervolgen. Als de man naast haar gaat lopen, schrikt ze zich rot. Hij laat zijn geslachtsdeel zien. Er volgt een confrontatie.

MediaMarkt

Sport, wonen en zorg onder een dak in voormalig MediaMarkt-pand Doetinchem

Het voormalig MediaMarkt-pand in Doetinchem krijgt een nieuwe invulling. In het pand komen sport, wonen en zorg onder een dak, tevens komt er een nieuwe naam: Van Nispen Plaza. Sinds het vertrek van de elektronicazaak vorig jaar en de sportschool Basic-Fit deze maand, staat het pand aan de Burgermeester van Nispenstraat leeg.

GRAWIL20

REGIO8 doet ook dit seizoen live radioverslag van De Graafschap

Streekomroep REGIO8 verzorgt ook dit seizoen live radioverslag van de wedstrijden van De Graafschap. De Doetinchemmers trappen zondagmiddag om 12.15 uur het nieuwe seizoen af tegen Helmond Sport in het GS Staalwerken Stadion.

Erepenning20

Koninklijke waardering voor Borculose stichting: 'Dat was erg verrassend'

De Meester Hendrik Willem Heuvel Stichting bestaat honderd jaar. Ter gelegenheid van dat jubileum heeft de stichting donderdag een koninklijke erepenning ontvangen. De onderscheiding werd bij museum De Lebbenbrugge in Borculo uitgereikt door locoburgemeester. Voorzitter Wim Slotboom had de verrassing totaal niet zien aankomen.

BoukeWinters

SvB op kruispunt: Winters partijvoorzitter, Veldhuis fractievoorzitter

Hoe omstreden ook in de ogen van criticasters, Samen voor Berkelland heeft een grote achterban en staat op een kruispunt: wel of niet doorgroeien naar een stabiele speler van betekenis in politiek Berkelland. Grondlegger Bouke Winters gaat zich later dit jaar toeleggen op een rol als partijvoorzitter, Esmée Veldhuis wordt de nieuwe fractievoorzitter.