gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Drugs gevonden bij bedrijf in Zelhem, burgemeester sluit pand

d350751444798424db94dae00b7f115b

Bij een bedrijfspand aan de Melkweg in Zelhem is een grote hoeveelheid drugs gevonden door de politie. De locatie heeft volgens de gemeente Bronckhorst verband met drugspanden in Dinxperlo en Wehl die eerder deze maand werden gesloten.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
‘De locatie in Zelhem blijkt onderdeel te zijn van een groter drugsnetwerk. Eerder al trof de politie drugs aan in panden in Dinxperlo en Wehl’, aldus de gemeente. Hierbij werden vijf verdachten aangehouden. Of er in Zelhem personen zijn aangehouden is niet bekend.

Wel is het pand per direct gesloten door burgemeester Patrick van Domburg op basis van de Opiumwet. “De aanwezigheid van drugs en de bijbehorende activiteiten hebben een negatieve invloed op de leefbaarheid en veiligheid in onze gemeente. Ik neem dit soort zaken dan ook zeer serieus”, aldus de burgemeester.

In het pand in Zelhem werd een grote hoeveelheid drugs aangetroffen. Bij het pand aan de Kryptonstraat in Wehl en die aan de Menisstraat in Dinxperlo werden ook verdovende middelen gevonden.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Lees ook

GoudenHanden

Motie van wantrouwen tegen voltallig college, vlak voor wisseling

Een week voor de collegewisseling heeft Partij Helder een motie van wantrouwen ingediend tegen het voltallige college van burgemeester en wethouders. Aanleiding is de weigering van het college om informatie te verstrekken over de COA-schouw rond de mogelijke komst van een azc in Montferland.

WhatsApp Image 2026-06-26 at 09.53.59

Code rood voor hitte ook op zaterdag, KNMI waarschuwt voor gezondheidsrisico's

De extreme hitte in de Achterhoek houdt ook zaterdag aan. Daarom heeft het KNMI opnieuw code rood afgegeven. De waarschuwing geldt vanwege temperaturen die opnieuw ruim boven de 30 graden uitkomen. Vooral de combinatie van hoge temperaturen en een hoge luchtvochtigheid zorgt volgens het KNMI voor een zeer belastende hitte.

03 Gemeentehuis Montferland0

Nieuwe coalitie is er uit: ‘Montferland maken we samen’

Onder de naam ‘Montferland maken we samen’ is vrijdagmiddag het nieuwe coalitieprogramma van de gemeente gepresenteerd. De nieuwe coalitie bestaat uit CDA, VVD, PRO en Lokaal Belang Montferland, dit was eind mei ook het advies van de verkenner.

76f3cc2e-84e9-42ed-81e4-a272228a2f32 (1)

Weerboer Gerrit Vossers verwacht verkoeling na het weekend: 'Nog even afzien'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij de Farm & Country Fair in Aalten voorspelt de weerboer in de extreme hitte dat verkoeling na het weekend komt.

StationDoetinchem0

Gemeenteraad opnieuw bezorgd over veiligheid rond station Doetinchem

De veiligheid rond station Doetinchem was donderdagavond opnieuw onderwerp van gesprek tijdens de gemeenteraadsvergadering. Fractievoorzitter Ernst Kasteleijn van Gemeentebelangen Doetinchem trok aan de bel, omdat zijn fractie naar eigen zeggen steeds meer signalen ontvangt dat de situatie rond het station weer verslechtert.

aanhouding ulft blur

Verdachte steekincident met slagersmes in Ulft is 55-jarige man uit Doetinchem

De man die donderdag een vrachtwagenchauffeur in Ulft te lijf ging met een slagersmes is een 55-jarige man uit Doetinchem. Het slachtoffer heeft zich moeten laten behandelen aan zijn verwondingen.