gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Drugs gevonden bij bedrijf in Zelhem, burgemeester sluit pand

d350751444798424db94dae00b7f115b.jpg

Bij een bedrijfspand aan de Melkweg in Zelhem is een grote hoeveelheid drugs gevonden door de politie. De locatie heeft volgens de gemeente Bronckhorst verband met drugspanden in Dinxperlo en Wehl die eerder deze maand werden gesloten.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
‘De locatie in Zelhem blijkt onderdeel te zijn van een groter drugsnetwerk. Eerder al trof de politie drugs aan in panden in Dinxperlo en Wehl’, aldus de gemeente. Hierbij werden vijf verdachten aangehouden. Of er in Zelhem personen zijn aangehouden is niet bekend.

Wel is het pand per direct gesloten door burgemeester Patrick van Domburg op basis van de Opiumwet. “De aanwezigheid van drugs en de bijbehorende activiteiten hebben een negatieve invloed op de leefbaarheid en veiligheid in onze gemeente. Ik neem dit soort zaken dan ook zeer serieus”, aldus de burgemeester.

In het pand in Zelhem werd een grote hoeveelheid drugs aangetroffen. Bij het pand aan de Kryptonstraat in Wehl en die aan de Menisstraat in Dinxperlo werden ook verdovende middelen gevonden.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Lees ook

groep foto.jpg

Achterhoekse actie 'Ren je rot in Rome' voor dierenartskosten: ''Diertjes lijden onnodig''

Zes fanatieke werknemers van de Achterhoekse zorgorganisatie Doezorg gaan de marathon van Rome lopen om geld in te zamelen voor ’t Krappaalpotje. Deze stichting biedt hulp bij het betalen van dierenartskosten voor Achterhoekers die minder te besteden hebben. Onder de actie genaamd ‘Ren je Rot in Rome’ hopen de sportievelingen op 22 maart een geldbedrag van 3500 euro op te halen voor de stichting.

NormaalLochem0.png

Concert Normaal in Openluchttheater Lochem binnen enkele minuten uitverkocht

Het concert van Normaal in Lochem was binnen enkele minuten uitverkocht. De Achterhoekse band speelt op Hemelvaartsdag 14 mei in het openluchttheater. De reguliere kaartverkoop ging vrijdagochtend van start.

Bijna 3.200 euro opgehaald met sponsorloop voor afgebrande sporthal Lochem

Basisschool De Vennegötte in Lochem heeft woensdagochtend bijna 3.200 euro ingezameld voor de afgebrande sporthal van tafeltennisvereniging LTTC De Toekomst. Het bedrag werd opgehaald met een sponsorloop die door de school werd georganiseerd.

Hummelink0.png

Hummelink over komst Henk Kuipers naar businessclub De Graafschap: 'Klap in gezicht van ondernemers'

De businessclub van De Graafschap organiseert maandelijks een bijeenkomst met een gastspreker. Voor de maand maart is voormalig captain van motorclub No Surrender, Henk Kuipers, uitgenodigd. Die keuze leidt tot grote verbazing bij onder meer de lijsttrekker van de VVD Doetinchem Robbert Hummelink.

VBGRAVIT0.png

De Graafschap klaar voor Gelderse kraker op volle Vijverberg: 'De krenten in de pap'

De Graafschap is de laatste zes wedstrijden ongeslagen en die reeks wil trainer Marinus Dijkhuizen zondag, uiteraard met een overwinning, voortzetten tegen Vitesse. De oefenmeester merkt dat de Gelderse kraker leeft binnen de club.

Schermafbeelding 2026-03-06 141257.png

Twee auto’s flink beschadigd bij aanrijding door voorrangsfout in Ulft

Bij een aanrijding tussen twee auto’s op de T-splitsing van Het Goor en de Hogeweg in Ulft zijn beide voertuigen flink beschadigd geraakt. Door een voorrangsfout kwamen de voertuigen hard met elkaar in botsing.