gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Drie Achterhoekers overleden na zwaar auto-ongeluk in Düsseldorf

bcc453780fd61ac33b2338b11231b001.jpg

Bij een zwaar auto-ongeluk in de Duitse stad Düsseldorf zijn drie Achterhoekers om het leven gekomen. Het ongeval gebeurde zaterdagochtend op een verkeersplein in de wijk Golzheim.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Volgens de Duitse politie verloor de 60-jarige bestuurder uit Groenlo de macht over het stuur. De auto sloeg meerdere keren over de kop en brak in stukken uiteen. De bestuurder overleed ter plekke. Een 53-jarige man uit Lichtenvoorde, een van de passagiers, bezweek later die avond in het ziekenhuis aan zijn verwondingen. Maandag maakte de politie bekend dat ook een 53-jarige vrouwelijke inzittende is overleden. Een vierde inzittende ligt nog altijd in kritieke toestand in het ziekenhuis.

Naast de inzittenden raakten ook twee voorbijgangers gewond. Een 69-jarige fietsster is inmiddels uit het ziekenhuis ontslagen. Een 54-jarige man, die bij een bushalte stond, werd geraakt door rondvliegend puin en ligt in kritieke toestand in het ziekenhuis. De Duitse politie heeft een onderzoek ingesteld naar de oorzaak van de crash. De eerste bevindingen wijzen op een interne medische noodsituatie bij de bestuurder, zonder aanwijzingen voor opzet. Het ongeval vond plaats op een druk verkeersplein dat na de crash urenlang was afgesloten voor onderzoek en bergingswerkzaamheden.

Lees ook

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.

OngevalBlur3.jpg

Kettingbotsing met vier voertuigen nabij Groenlo: twee personen gewond

Bij een kettingbotsing op de Ruurloseweg ter hoogte van Groenlo zijn woensdagochtend twee personen gewond geraakt. Er waren vier voertuigen betrokken bij het ongeval.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 10.52.44.jpeg

Auto volledig uitgebrand onder viaduct in Doetinchem

Een auto is dinsdagavond volledig uitgebrand onder een viaduct in Doetinchem. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

rechtbankZutphen.jpg

Misbruikzaak zwembad Zelhem niet achter gesloten deuren

De misbruikzaak tegen de zwembadstagiair uit Zelhem wordt niet achter gesloten deuren behandeld. De rechtbank heeft dinsdag dit verzoek van de advocaat van de verdachte afgewezen.

a12.jpg

Opknapbeurt IJsselbrug A12 van start: wekenlang extra reistijd voor Achterhoekers

Rijkswaterstaat start dinsdagavond 7 april om 21.00 uur met groot onderhoud aan de IJsselbrug op de A12 bij Arnhem. Achterhoekers die dagelijks richting Arnhem reizen, krijgen te maken met vertraging: de extra reistijd kan oplopen tot ongeveer een uur.