Ulft, Nederland
Terug

Drie Achterhoekers overleden na zwaar auto-ongeluk in Düsseldorf

bcc453780fd61ac33b2338b11231b001.jpg

Bij een zwaar auto-ongeluk in de Duitse stad Düsseldorf zijn drie Achterhoekers om het leven gekomen. Het ongeval gebeurde zaterdagochtend op een verkeersplein in de wijk Golzheim.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Volgens de Duitse politie verloor de 60-jarige bestuurder uit Groenlo de macht over het stuur. De auto sloeg meerdere keren over de kop en brak in stukken uiteen. De bestuurder overleed ter plekke. Een 53-jarige man uit Lichtenvoorde, een van de passagiers, bezweek later die avond in het ziekenhuis aan zijn verwondingen. Maandag maakte de politie bekend dat ook een 53-jarige vrouwelijke inzittende is overleden. Een vierde inzittende ligt nog altijd in kritieke toestand in het ziekenhuis.

Naast de inzittenden raakten ook twee voorbijgangers gewond. Een 69-jarige fietsster is inmiddels uit het ziekenhuis ontslagen. Een 54-jarige man, die bij een bushalte stond, werd geraakt door rondvliegend puin en ligt in kritieke toestand in het ziekenhuis. De Duitse politie heeft een onderzoek ingesteld naar de oorzaak van de crash. De eerste bevindingen wijzen op een interne medische noodsituatie bij de bestuurder, zonder aanwijzingen voor opzet. Het ongeval vond plaats op een druk verkeersplein dat na de crash urenlang was afgesloten voor onderzoek en bergingswerkzaamheden.

Lees ook

Fietspad.jpg

Gemeente koopt eigen fietspad in Silvolde voor 185 euro: papierwerk duurder dan asfalt

Oude IJsselstreek heeft een stuk fietspad in Silvolde gekocht voor 185 euro. Daarmee is de gemeente eindelijk eigenaar van een fietspad dat er al jaren ligt, dagelijks wordt gebruikt en al die tijd al door de gemeente werd onderhouden. Alleen juridisch gezien was het nog niet van haar.

IMG_5570.jpeg

Jongeren vernielen kunstwerk ‘Die Badende’ in Eibergen

Het kunstwerk ‘Die Badende’ in Eibergen is vorige week vernield door een groep jongeren. Het beeld stelt een vrouw voor die zich in een houding bevindt alsof ze bijna een duik in de Berkel wil nemen, waar het kunstwerk bij staat. De vernieling volgde op een woordenwisseling bij de nabijgelegen golfbaan.

Zaal Bronckhorst.png

Terugblik op raadsperiode Bronckhorst: grote dossiers, geklapte coalitie en afsplitsingen

Inwoners van Bronckhorst mogen op 18 maart weer naar de stembussen voor de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop daarnaartoe blikken we terug op de afgelopen raadsperiode en de onderwerpen die het politieke debat tussen 2022 en 2025 het meest hebben bepaald. Grote dossiers als windenergie, asielopvang, woningbouw en landbouw zorgden niet alleen voor inhoudelijke discussies, maar hadden ook zichtbaar invloed op de verhoudingen binnen de gemeenteraad.

Kaars overlijden.jpg

Verslagenheid bij sportclub Eefde na dodelijk ongeval

Alle wedstrijden van sportclub Eefde zijn vandaag afgelast, na het ongeluk van vrijdag op zaterdagnacht waarbij twee jongens uit Eefde om het leven kwamen, meldt Omroep Gelderland. De twee dodelijke slachtoffers waren betrokken bij de sportclub. Op Facebook schrijft de club dat alle leden vanmiddag welkom zijn in de kantine om troost bij elkaar te zoeken.

Ted-.jpeg.JPG

Clubman Van de Pavert langer verbonden aan De Graafschap: 'Ted kent de club door en door'

Clubicoon Ted van de Pavert blijft ook de komende jaren verbonden aan zijn jeugdliefde De Graafschap. De oud-verdediger van de Superboeren heeft zijn contract als hoofdtrainer binnen de jeugdopleiding met twee seizoenen verlengd.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Burgemeester sluit woning ’s-Heerenberg na vondst ‘materialen’

De burgemeester van de gemeente Montferland, Anne-Marie Fellinger, heeft een woning aan de Krokusstraat 22 in ’s-Heerenberg gesloten. Het gaat om de bewuste woning waardoor vorige week zondag en maandag meerdere andere woningen ontruimd moesten worden.